bnl logo 2014.png

 

 

 

JUNI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 25

JUNI – JUIN – JUNI 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DE OLYMPIC-STAPPERS vzw (1020)

Het Gildenhuis, Kapelstraat 296, 2660 HOBOKEN (ANTWERPEN)

Hoboken in 't Groen

4-7-10-13-16-20-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WVK PUURS vzw (1023)

Gemeenschapshuis Vrededaal, L. Van Kerckhovenstraat 1, 2870 PUURS (ANTWERPEN)

37e Zomertochten

5-8-12-20-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE NOORDERKEMPEN HOOGSTRATEN vzw (1038)

Parochiezaal, Koestraat 6, 2322 MINDERHOUT (ANTWERPEN)

28e Aardbeientocht

6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE DOMMELTRIPPERS NEERPELT (2032)

OC Zaal Pax, Grote Heide 16, 3910 NEERPELT (LIMBURG)

Hageventocht

5-10-13-17-22 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

 

WSV HORIZON DONK vzw (2066)

OC De Kalen Dries, Meldertsebaan 2, 3560 MELDERT-LUMMEN (LIMBURG)

Bos- en natuurtocht

4-8-12-20-24 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

 

WV VOOR DE WIND (3440)

Scholengemeenschap Zwincollege, Baljuw Veltersweg, 4501 AV OOSTBURG (ZEELAND-NEDERLAND)

9e Eenhoorntocht

6-12-18-24-30-36 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB OP STAP DOOR NUKERKE (3441)

Parochiale Zaal Zukzeke, Zulzekestraat 17, 9690 ZULZEKE (OOST-VLAANDEREN)

Eleneboswandeling

5-7-11-15-22 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

WANDELCLUB DE SCHOOIERS WICHELEN vzw (3494)

Sporthal Schellebelle, Spoorwegstraat 26, 9260 SCHELLEBELLE (OOST-VLAANDEREN)

11e Bergenmeersentocht

6-7-10-14-17-21-30 km *** 07.00-15.00

       

 

 

 

 

DEN ENGEL LEUVEN vzw (4030)

CC De Borre, Speelpleinstraat, 3360 BIERBEEK (VLAAMS-BRABANT)

Bierbeek-Hoegaarden-Bierbeek

5-9-15-25-35-42 km *** 06.30-15.00

 

    

 

 

 

 

WSK MARKE vzw (5012)

Don Boscocollege, Don Boscolaan 30, 8510 MARKE (WEST-VLAANDEREN)

44e Voettocht der Vlasstreek

6-12-18-25-30 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

PASAR OOSTKAMP (5318)

Parochiaal Centrum 't Bulscampvelt, Wingensestraat 4, 8020 HERTSBERGE (WEST-VLAANDEREN)

23e Rondeputtocht

7-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

COMITÉ PROVINCIAL DE LIÈGE (LG 000)

Hall Omnisports, Rue du Moulin 10B, 4180 HAMOIR (LIÈGE)

Journée F.F.B.M.P. de la marche

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00

     

 

 

 

 

COMITÉ PROVINCIAL DU LUXEMBOURG (LUX 000)

Centre de Plein Air, Rue du Chénel, 6724 HABAY (LUXEMBOURG)

Journée F.F.B.M.P. de la Marche

6-12-20-30 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

COMITÉ PROVINCIAL DE NAMUR (NA 000)

Centre Sportif, Rue Joseph Hanse 6, 5150 FLOREFFE (NAMUR)

Journée F.F.B.M.P. de la marche

4-7-12-15-20-25-30 km *** 07.00-15.00

         

 

 

 

 

MICKY MÄUSE HAUSET (VGDS 007)

Mehrzweckhalle, Kirchstraße 97, 4730 HAUSET (LUTTICH)

Internationale Wandertage Rund um Hauset

3-8-12-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

STICHTING PERIPATOO

Wijkcentrum Zuiderzee, Waddenlaan 1, 8223 CL LELYSTAD (FL)

2e Bataviatocht

40 km *** 08.00-09.00 uur

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-13.00 uur

8 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

VERENIGING VOOR PLAATSELIJK BELANG OLDEBERKOOP

Hotel-restaurant Lunia, Molenhoek 2, 8421 PG OLDEBERKOOP (FR)

Wandeldag Oldeberkoop

40 km *** 08.00-10.00 uur

30 km *** 08.00-10.00 uur

15 km *** 08.00-13.00 uur

10 km *** 08.00-13.00 uur

 

 

 

 

STICHTING DE BRAOIERS

Braoiershonk, Korte Brouwersstraat 15, 6658 AC BENEDEN-LEEUWEN (GE)

de Braoiersloop

40 km *** 07.00-09.00 uur

25 km *** 07.30-09.00 uur

15 km *** 08.00-09.30 uur

5 km *** 09.30-11.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING BLAUW-WIT

Clubhuis Blauw Wit, Thomaslaan 8a, 6712 CM EDE (GE)

Bostocht

40 km *** 08.00-10.00 uur

30 km *** 08.00-11.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

 

 

 

 

WANDELEN IS ONS STREVEN ' 81

Kantine voetbalclub De Trekvogels, Luciaweg 25, 6523 NK NIJMEGEN (GE)

16e Mariken van Nieumeghentocht

40 km *** 07.00-08.30 uur

30 km *** 07.00-10.00 uur

20 km *** 07.00-11.30 uur

15 km *** 07.00-13.00 uur

10 km *** 07.00-14.00 uur

5 km *** 07.00-15.00 uur

 

 

 

 

R.K. WANDELSPORTVERENIGING D.W.S.

Iedershuus, Kapelstraat 7a,5851 AS AFFERDEN L (LI)

Bos- en Heidetocht

50 km *** 06.00-07.00 uur

42 km *** 06.00-07.00 uur

30 km *** 06.00-10.00 uur

25 km *** 06.00-10.00 uur

20 km *** 06.00-11.00 uur

15 km *** 06.00-12.00 uur

10 km *** 06.00-12.00 uur

5 km *** 06.00-12.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVER. NOOIT OPHOUDEN ALTIJD DOORGAAN

Wilhelminazaal, Dr. Nolensstraat 9A, 6351 GL BOCHOLTZ (LI)

50e Keiendorptocht

24 km *** 07.00-11.00 uur

18 km *** 07.00-12.00 uur

12 km *** 07.00-14.00 uur

7 km *** 07.00-14.00 uur

 

 

 

 

R.K.V.V. BANHOLTIA

Sportaccommodatie Mheer, De Gelimment 51, 6261 PH MHEER (LI)

Grenslandtocht

25 km *** 07.30-12.00 uur

20 km *** 07.30-12.00 uur

15 km *** 07.30-14.00 uur

10 km *** 07.30-14.00 uur

8 km *** 07.30-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE GRENSLOPERS

SBP Outdoor, Witrijtseweg 15, 5571 XJ BERGEIJK (NB)

Natuurpoortwandeling De Witrijt

32 km *** 08.00-10.00 uur

26 km *** 08.00-11.00 uur

16 km *** 08.00-13.30 uur

8 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING W.I.E.G.O.

Café De Sjon, Heuvelplein 251, 4812 PE BREDA (NB)

54e Bossenwandeltocht

40 km *** 08.00-09.00 uur

30 km *** 08.00-09.00 uur

20 km *** 08.00-10.00 uur

 

 

 

 

WANDELCLUB WALKING ACTIVITIES

Pannenkoekenhuis de Steengroeve, Industriestraat 24, 4861 PR CHAAM (NB)

Landgoederentocht dag-2

40 km *** 08.00-09.30 uur

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.30-13.00 uur

10 km *** 08.30-13.00 uur

5 km *** 08.30-13.00 uur

 

 

 

 

RUNNERSCLUB LIESHOUT

RCL accommodatie, Provinciale weg 26, 5737 GH LIESHOUT (NB)

RCL Wandeltocht

40 km *** 07.00-09.00 uur

30 km *** 07.00-09.00 uur

20 km *** 08.00-11.00 uur

15 km *** 08.00-11.00 uur

10 km *** 09.00-12.00 uur

 

 

 

 

 

 

ATLETIEK- EN RECREATIESPORTVERENIGING THOR

Chagall Oude Markt, Markt 24, 4701 PG ROOSENDAAL (NB)

De halve Marathon Wandeltochten NW

25 km *** 08.00-09.30 uur

10 km *** 10.00-12.30 uur

6 km *** 10.00-12.30 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING ONS GENOEGEN SCHAIJK

Café-feesterij De Potter, Schutsboomstraat 33, 5374 CA SCHAIJK (NB)

Maashorstwandeltocht

60 km *** 06.00-06.15 uur

42 km *** 07.00-09.00 uur

30 km *** 07.00-09.00 uur

20 km *** 07.00-13.00 uur

15 km *** 07.00-13.00 uur

10 km *** 08.00-14.00 uur

5 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

startlocatie nog onbekend, (NH)

Weekendwandeling Verbinding

 

 

 

 

BUTTONKAMPIOEN

vv ATC'65, Torenlaan 60, 7559 PB HENGELO (OV)

Twentse Wandel 2-daagse

40 km *** 08.00 uur

30 km *** 08.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE DORDTSE VIERDAAGSE

Sportgebouw Eneco, Halmaheiraplein 37, 3312 GH DORDRECHT (ZH)

Bruggentocht DDV

55 km *** 07.00-08.00 uur

45 km *** 07.00-08.30 uur

35 km *** 07.00-10.00 uur

25 km *** 08.30-10.00 uur

15 km *** 08.30-14.00 uur

 

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

AMICALE 5X BERINGEN INTERNATIONAL

Hal Irbicht, Rue Irbicht 11A, L-7590 BERINGEN

6-11 km *** 07.00-14.00 h

20 km *** 07.00-12.00 h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Hacquegnies

 

 

 

 

 

Adeps à Salmchâteau

 

 

 

 

 

Adeps à Biesmerée

 

 

 

 

 

Marche de Lion-devant- Dun (F)