bnl logo 2014.png

 

 

 

JUNI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 24

JUNI – JUIN – JUNI 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV IBIS PUURS vzw (1093)

Feesttent, Wolfstraat 12, 2870 LIEZELE (ANTWERPEN)

't Onzenttocht

4-10-16-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV MILIEU 2000 LOMMEL (2043)

Zaal De Moffel, Martinus van Gurplaan z/n, 3920 LOMMEL (LIMBURG)

23e Tocht der 7 Heerlijkheden - Door de Vryheyt Lommel (43-50 km)

5-9-13-16-20-43-50 km *** 07.00-15.00

 

    

 

 

 

 

POSTILJON WANDELCLUB MERELBEKE vzw (3091)

Parochiaal Centrum, Gaversesteenweg 518, 9820 MERELBEKE (OOST-VLAANDEREN)

Groenendaltocht

6-12-16-20-24 km *** 07.30-15.00

       

 

 

 

 

PASAR ZULTE (3502)

Fiertelhof, Staatsbaan 149, 9870 ZULTE (OOST-VLAANDEREN)

10e Gaston Martens Mars

5-10-15-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Sporthal De Rijdt, Jagersstraat 64, 9660 BRAKEL (OOST-VLAANDEREN)

Euraudax Brakel

25-50-75-100-125-150 km *** 11.00

 

  

 

 

 

 

VREUGDESTAPPERS HULDENBERG (4386)

Sportcentrum van Defensie, Hertswegenstraat 61, 3080 DUISBURG

10de Vivat!-wandelingen

5-10-15-20-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

WANDELCLUB NIEUWPOORT vzw (5303)

Feestzaal De Witte Burg, Witte Burg 92, 8670 OOSTDUINKERKE (WEST-VLAANDEREN)

Paardenvisserstocht

7-14-22-30 km *** 07.00-15.00

        

 

 

 

 

DE WATERHOEKSTAPPERS HEESTERT (5345)

Sporthal Ter Muyncken, Doorniksesteenweg 226, 8580 AVELGEM (WEST-VLAANDEREN)

Guldensporentochten

7-14-21-30-42-50-60 km *** 07.00-15.00

 

    

 

 

 

 

LES GUIBOLLES GUIBERTINES (BBW 051)

Salle Notre Dame, Rue Notre Dame 8, 1490 COURT-SAINT-ETIENNE (BRABANT-WALLON)

7e Marche d'été

4-7-12-21-30 km *** 07.00-15.00

           

 

 

 

 

LES ROPIEURS (HT 043)

Buvette du Terrain de Foot, Rue du Camp, 7034 OBOURG (HAINAUT)

Marche des Ropieurs - Challenge interclubs ACHO

6-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

NOIR ET BLANC ROMSÉE (LG 048)

Ecole Communale, Rue de l'Enseignement 1, 4624 ROMSÉE (LIÈGE)

35e Marche d'après-midi

4-7-11-15-20 km *** 12.00-17.00

 

 

 

 

MICKY MÄUSE HAUSET (VGDS 007)

Mehrzweckhalle, Kirchstraße 97, 4730 HAUSET (LUTTICH)

Internationale Wandertage Rund um Hauset

3-8-12-20 km *** 07.00-14.00

        

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

STG. BEHEER MULTIFUNCTIONEEL CENTRUM 'T ANKER

Dorpscentrum Het Anker, Otto Zomerweg 1, 7913 AE HOLLANDSCHEVELD (DR)

4e Anker wandeltocht

40 km *** 07.00-09.00 uur

25 km *** 08.00-11.00 uur

15 km *** 08.00-13.00 uur

10 km *** 08.00-14.00 uur

5 km *** 08.00-14.00 uur

 

    

 

 

 

 

FERIENING FOAR DOARPSBELANG ALDEGEA

MFC De Gearrin, Buorren 34c, 9216 WE OUDEGA (FR)

Alle om Slachte Kuier

21 km *** 10.00 uur

10 km *** 11.00 uur

 

 

 

 

STICHTING SPORT ALS STIMULANS

Waterpoort / Martiniplein, Martiniplein 1, 8601 EG SNEEK (FR)

Mar-athon rond Sneek en meer

42 km *** 08.00-10.00 uur

21 km *** 11.00-14.00 uur

 

 

 

 

 

STICHTING DE BRAOIERS

Braoiershonk, Korte Brouwersstraat 15, 6658 AC BENEDEN-LEEUWEN (GE)

de Braoiersloop

40 km *** 07.00-09.00 uur

25 km *** 07.30-09.00 uur

15 km *** 08.00-09.30 uur

5 km *** 09.30-11.00 uur

 

 

 

 

 

STICHTING POSBANKLOOP VELP

Huis van Droo, Fuutstraat 42, 6921 WJ DUIVEN (GE)

4D-trainingstocht Liemers Posbankloop

50 km *** 01.00 uur

 

   

 

 

 

 

STICHTING EXODUS WANDELEVENEMENT

Zalencentrum de Buitenpoort, Helmichstraat 1, 6851 CB HUISSEN (GE)

Exodustocht

42 km *** 07.00-09.00 uur

25 km *** 07.00-11.00 uur

17 km *** 08.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

7 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

KO-KALF

Sportpark Schenk, Bovenweg 8, 8084 PB 'T HARDE (GE)

Ko-Kalf Boerderijen Wandeltocht

40 km *** 08.00-09.00 uur

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

10 km *** 08.00-14.00 uur

5 km *** 08.00-14.30 uur

 

 

 

 

 

WANDELCLUB WALKING ACTIVITIES

Pannenkoekenhuis de Steengroeve, Industriestraat 24, 4861 PR CHAAM (NB)

Landgoederentocht dag-1

40 km *** 08.00-09.30 uur

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.30-12.00 uur

15 km *** 08.30-13.00 uur

10 km *** 08.30-13.00 uur

5 km *** 08.30-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELSTICHTING DUREA

Raadhuisplein, Raadhuisplein 13,5151 JH DRUNEN (NB)

10e Durea wandeltocht voor Pink Ribbon

25 km *** 08.00-10.00 uur

15 km *** 08.00-10.00 uur

 

 

 

 

VERENIGING LE CHAMPION

De Meent, Terborchlaan 301, 1816 MH ALKMAAR (NH)

Plus Wandel4daagse Alkmaar

40 km *** 06.30 uur

25 km *** 07.20 uur

20 km *** 08.10 uur

15 km *** 09.05 uur

8.5 km *** 09.50 uur

 

 

 

 

 

STICHTING WANDELVIERDAAGSE HET GOOI

Sportcomplex de Laarder Engh, Schuilkerkpad 1, 1251 SC LAREN (NH)

9e Wandelvierdaagse het Gooi

40 km *** 07.00-09.00 uur

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 09.00-11.00 uur

10 km *** 09.00-12.00 uur

 

  

 

 

 

 

BUTTONKAMPIOEN

vv ATC'65, Torenlaan 60, 7559 PB HENGELO (OV)

Twentse Wandel 2-daagse

40 km *** 08.00 uur

30 km *** 08.00 uur

 

 

 

 

WIJKVERENIGING 'T ZAND

De Korenmaat, Kerkstraat 6, 4351 AK VEERE (ZE)

29e Veerse Meer tochten

60 km *** 08.00 uur

45 km *** 08.00 uur

25 km *** 08.00 uur

 

 

 

 

LEIDEN ROAD RUNNERS CLUB

Clubhuis Leiden Road Runners Club, Voorschoterweg 8d, 2324 NE LEIDEN (ZH)

LRRC Wandelmarathon 2017

42 km *** 07.00-09.00 uur

30 km *** 07.00-09.00 uur

21 km *** 08.00-10.00 uur

15 km *** 09.00-11.00 uur

10 km *** 09.00-11.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING V.T.M.

Wandelcentrum V.T.M., Dr. Albert Schweitzerdreef 475, 3146 TA MAASSLUIS (ZH)

61e Vertomars

50 km *** 08.00-08.30 uur

40 km *** 08.00-09.00 uur

30 km *** 08.00-11.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

10 km *** 08.30-14.00 uur

5 km *** 08.30-15.00 uur

 

 

 

 

STICHTING WANDELEVENEMENTEN PIJNACKER

Kantine Oliveo Handbal, Zilverreigerdreef 111, 2643 MC PIJNACKER (ZH)

De Vierwindstrekentocht

40 km *** 08.00-09.00 uur

25 km *** 08.00-11.00 uur

15 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Midzomernachtwandeling te Lauwerzijl (Nl)

 

 

 

 

Extrem Wandern Willingen (D)

 

 

 

 

 

OSC Sobernheim te Staudernheim (D)