bnl logo 2014.png

 

 

 

JUNI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 18

JUNI – JUIN – JUNI 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV IVAS ITEGEM vzw (1059)

GVG Basisschool Hallaar, L. Carréstraat 16C, 2220 HALLAAR (ANTWERPEN)

8e Zegeltjeswandeltocht

4-9-13-17-23-30-42 km *** 07.00-15.00

 

       

 

 

 

 

WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN vzw (1129)

Centrum De Rode Planeet, Doornlaarstraat 9, 2820 RIJMENAM (ANTWERPEN)

Gouden Caroluswandeling - De Groene Lus

4-8-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE GREVENBROEKERS vzw (2040)

Voetbalkantine Exelsior, Watermolenstraat 4, 3930 HAMONT (LIMBURG)

Sint-Jobswandeling

5-8-13-17-20-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

TERUG OP STAP POST vzw (2071)

Sint-Ludovicus ontmoetingscentrum, Luikersteenweg 395, 3500 HASSELT (LIMBURG)

Mombeekvalleitocht

4-8-13-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV CHATONS RONSE vzw (3376)

Zaal De Spil, Lorettestraat 96, 9600 RONSE (OOST-VLAANDEREN)

22e Megasterren Heuveltocht

6-10-14-21-28-35 km *** 06.30-15.00

        

 

 

 

 

TRIP-TRAP KUMTICH vzw (4021)

Mariadalinstituut, Klein Overlaar 3, 3320 HOEGAARDEN (VLAAMS-BRABANT)

Sint-Gillistochten

4-6-12-17-21-26-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

WSV DE HOPBELLETJES OPWIJK vzw (4252)

Gemeenschapscentrum Hof ten Hemelrijk, Kloosterstraat 7, 1745 OPWIJK (VLAAMS-BRABANT)

27e Hoppetocht

4-8-12-18-24-30 km *** 07.30-15.00

     

 

 

 

 

SPOETNIKSTAPPERS vzw (5363)

Gemeenteschool Lombardsijde, Schoolstraat 39, 8434 LOMBARDSIJDE (WEST-VLAANDEREN)

19e Hondenwandeling De Natte Neuzen

6-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

DE HAVERLOSTAPPERS (5409)

Vrije School Haverlo, Weidestraat 156, 8310 ASSEBROEK (WEST-VLAANDEREN)

29e Haverlotocht

5-10-15-20-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WATEWYSTAPPERS TIELT (5423)

Koninklijk Atheneum Campus de Reynaert, Stationsstraat 67, 8700 TIELT (WEST-VLAANDEREN)

Poelbergtocht

6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

LE ROITELET (HT 060)

Centre Culturel et Sportif, Rue de la Liberté 23, 7950 LADEUZE (HAINAUT)

22e Marche du Roitelet - Challenge interclubs ACHO

6-12-20-30 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

LA SAVATE ALLEUROISE (LG 032)

Salle Henriette Brenu, Rue Gilles Magnée, 4430 ANS (LIÈGE)

44e Marche en Hesbaye

4-7-13-21-30 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

 

LES CULS DE JATTE DU MAUGE (NA 026)

Salle Saint-Martin, Rue de la Corne, 5377 NETTINNE (NAMUR)

Prélude d'Eté

4-7-12-20-30 km *** 07.00-15.00

            

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

STICHTING STREEK TWEEDAAGSE NIJMEGEN

Clubhuis Brakkenstein, Heemraadstraat 9, 6525 TG NIJMEGEN (GE)

Streek 2Daagse Nijmegen

40 km *** 07.00-09.00 uur

30 km *** 07.00-10.30 uur

20 km *** 07.00-12.00 uur

15 km *** 07.00-13.00 uur

10 km *** 07.00-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE VELDLOPERS

Toeristenkerk, Rosstraat 5, 6271 BG GULPEN (LI)

6e Neubourgtocht

35 km *** 06.00 uur

 

 

 

 

DE ESTERSE WANDELAARS

Clubhuis D.E.W., Essinklaan 1, 5361 JT GRAVE (NB)

Raamdalwandeltocht

42 km *** 06.30-09.00 uur

30 km *** 06.30-10.30 uur

20 km *** 08.00-11.30 uur

15 km *** 09.00-12.30 uur

10 km *** 09.00-12.30 uur

6 km *** 09.00-12.30 uur

 

 

 

 

STICHTING BRABANTSE TWEEDAAGSE

Café De Heeren Janssen, Torenstraat 6, 5268 AT HELVOIRT (NB)

40e Brabantse tweedaagse (2 daagse)

50 km *** 06.00-08.00 uur

40 km *** 06.00-09.00 uur

30 km *** 06.00-09.00 uur

20 km *** 07.00-10.00 uur

 

 

 

 

SPORTVERENIGING DE LANGE AFSTAND TIPPELAARS

Restaurant Basalt, Haventerrein 6, 1779 GS DEN OEVER (NH)

11e Den Oever-Leeuwarden

70 km *** 01.00 uur

 

 

 

 

 

 

STICHTING MARKVELDS BELANG

Lammershoes Markvelde, Oude Deldensestraat 1a, 7478 PL DIEPENHEIM (OV)

Markveldse vrienden wandeltocht

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-10.00 uur

10 km *** 09.00-11.00 uur

5 km *** 09.00-11.00 uur

 

 

 

 

BUURTVERENIGING MARIJENKAMPEN

Buurthuis Marijenkampen ’t Reunedal, Marijenkampen 24, 8339 SM MARIJENKAMPEN (OV)

De Huttenbergerwandeltocht

30 km *** 08.00-09.30 uur

20 km *** 08.30-10.00 uur

10 km *** 09.30-10.30 uur

 

 

 

 

STICHTING AMERONGEN INSPIREERT

De tent op de Hof in Amerongen, Hof 8, 3958 CH AMERONGEN (UT)

Cunera Pelgrimstocht

60 km *** 07.00 uur

30 km *** 08.00 uur

20 km *** 08.00 uur

15 km *** 08.00 uur

10 km *** 08.00 uur

5 km *** 08.00 uur

 

 

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

SV de Vecht - Sportpark de Heul, Rijksstraatweg 178, 3632 AJ LOENEN AAN DE VECHT (UT)

Stichtse Vecht en Plassen

40 km *** 07.30-09.00 uur

33 km *** 07.30-09.30 uur

25 km *** 08.00-11.00 uur

15 km *** 08.00-13.00 uur

10 km *** 08.00-13.00 uur

6 km *** 08.00-13.00 uur

 

 

 

 

IJSVERENIGING VINKEVEEN

Dorpshuis De Boei, Kerklaan 32, 3645 EV VINKEVEEN (UT)

Weidenatuurmars

40 km *** 07.30-08.30 uur

25 km *** 07.30-09.30 uur

15 km *** 07.30-10.30 uur

10 km *** 07.30-12.00 uur

5 km *** 07.30-12.00 uur

 

 

 

 

ATLETIEKVERENIGING NOORDWIJKERHOUTSE STRANDLOPERS

De Hardloopwinkel, Havenstraat 41, 2211 EG NOORDWIJKERHOUT (ZH)

Midzomernachtwandeling

20 km *** 04.30 uur

 

 

 

 

STOURS

Zanzibar Beachclub, Strandweg 33, 2586 JL 'S-GRAVENHAGE (ZH)

Strand-2-Daagse

20 km *** 09.30-11.00 uur

15 km *** 09.30-11.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

SCHLËNNERFLITZER HOUSCHENT

Centre Culturel, Op der Héi 9, L-9809 HOSINGEN

5-10-15 km *** 06.30-14.00 h

20 km *** 06.30-12.00 h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Houx

 

 

 

 

 

Adeps à Seille

 

 

 

 

 

Adeps à Senonchamps

 

 

 

 

ValkenswaardHandel (Nl

 

 

 

 

Marcheurs de l’Outre-fôret Riedseltz (F)