bnl logo 2014.png

 

 

 

JUNI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 17

JUNI – JUIN – JUNI 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DE RODE STAPPERS (1061)

Domein Teunenberg, Boerenkrijglaan 51, 2250 OLEN (ANTWERPEN)

Zomertocht - Memorial Dirk Wagemans

5-7-13-20-22-30 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

 

WSV IRIS KORTESSEM (2065)

Den Hamel, Brandstraat 3, 3723 GUIGOVEN (LIMBURG)

Kapellekestocht

4-6-10 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

DE MIJNLAMP BERINGEN-MIJN vzw (2072)

St-Antoniusgilde, Pijlstraat, 3581 BEVERLO (LIMBURG)

Zomertocht

4-7-13-23 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

WANDELCLUB 'T HOEKSKEN vzw (3040)

Zaal De Zouaaf, Zouavenstraat 14, 9220 HAMME (OOST-VLAANDEREN)

Zomerwandeling

5-10-15-20 km *** 07.30-15.00

   

 

 

 

 

WANDELCLUB REIGERSTAPPERS VINDERHOUTE vzw (3084)

Chalet Provinciaal Domein Het Leen, Gentsesteenweg 80, 9900 EEKLO (OOST-VLAANDEREN)

21e Ledeganck-Madoutocht

6-8-12-16-18-23 km *** 08.30-15.00

   

 

 

 

 

KONINKLIJK FEESTCOMITÉ OOSTEINDE (3159)

Feesttent Bosdam, Bosdam 23, 9080 ZAFFELARE (OOST-VLAANDEREN)

33e Vlaamse Koutertochten

7-13-18-23-35-46 km *** 07.00-15.00

 

      

 

 

 

 

WC IZEMBEREVRIENDEN (5102)

Freinetschool De Koorddanser, Baljuw Vermeulenstraat 1, 8760 MEULEBEKE (WEST-VLAANDEREN)

Zomertocht

7-10-15-25-30 km *** 07.00-16.00

 

 

 

 

vzw DE NACHT (5311)

Zaal De Mast, Industrielaan 2, 8820 TORHOUT (WEST-VLAANDEREN)

21e Batjestocht

5-9-12-20-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

BRUGSE METTEN WANDELCLUB (5429)

Zaal Albatros, Ploegstraat 28, 8380 ZEEBRUGGE (WEST-VLAANDEREN)

11e Zeehaven Brugge Wandeling

6-10-16-22 km *** 08.00-15.00

         

 

 

 

 

LES BOITEUX DU FOND (HT 023)

Salle Omisports Yvan Meurée, Rue des Longues Haies, 7100 HAINE-SAINT-PAUL (HAINAUT)

Marche des Boiteux

3-5-10-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LA SAVATE ALLEUROISE (LG 032)

Salle Henriette Brenu, Rue Gilles Magnée, 4430 ANS (LIÈGE)

44e Marche en Hesbaye

4-7-13-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES PÉDESTRIANS DE CLERMONT S/BERWINNE (LG 034)

Salle Royal Saint-Gilles, Froidthier 3, 4890 THIMISTER-CLERMONT (LIÈGE)

Marche d'après-midi

4-7-12 km *** 12.00-17.00

      

 

 

 

 

LES BERGEOTS (NA 028)

Complexe Sportif de Miavoye, Rue Sous-lieutenant Piérard, 5520 ANTHÉE (NAMUR)

37e Marche des Aviateurs

4-6-12-21-30-50 km *** 06.00-15.00

 

           

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

WANDELVERENIGING DE ZWALUWEN

Wijkgebouw De Schulp, Buizerdstraat 10, 9404 BB ASSEN (DR)

77e TT-mars

30 km *** 09.00-10.00 uur

20 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

STICHTING STREEK TWEEDAAGSE NIJMEGEN

Clubhuis Brakkenstein, Heemraadstraat 9, 6525 TG NIJMEGEN (GE)

Streek 2Daagse Nijmegen

40 km *** 07.00-09.00 uur

30 km *** 07.00-10.30 uur

20 km *** 07.00-12.00 uur

15 km *** 07.00-13.00 uur

10 km *** 07.00-14.00 uur

 

 

 

 

CAFÉ-CAFETARIA DE OUDE DEEL

Café-cafetaria De Oude Deel, Stationsstraat 125, 3881 AC PUTTEN (GE)

6e Wandeltocht voor Duchenne

40 km *** 08.00-10.00 uur

25 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

5 km *** 10.00-14.00 uur

 

 

 

 

STICHTING WANDEL KOMITEE ZEVENAAR

Kantine DCS, Hengelder 1, 6902 PA ZEVENAAR (GE)

45e Grenslandtocht

50 km *** 07.00-08.00 uur

40 km *** 07.00-08.30 uur

30 km *** 07.00-08.30 uur

20 km *** 08.30-11.30 uur

12.5 km *** 08.30-11.30 uur

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORT ZEVENHUIZEN

Verenigingsgebouw, Hoofddiep 54, 9354 AR ZEVENHUIZEN (GR)

11e Billie Turf Tocht

40 km *** 07.30-08.00 uur

25 km *** 08.30-09.15 uur

15 km *** 10.00-11.00 uur

 

  

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE VELDLOPERS

Toeristenkerk, Rosstraat 5, 6271 BG GULPEN (LI)

41e Nacht van Gulpen

70 km *** 22.30 uur

 

 

 

 

STICHTING SUIKERSTAD SPORTIEF

Sporthal De Buitelstee, Van Oldenbarneveltstraat 2, 4671 CZ DINTELOORD (NB)

55e Suikerstadmars

40 km *** 07.00-09.00 uur

25 km *** 07.00-09.00 uur

15 km *** 08.00-10.00 uur

10 km *** 10.00 uur

5 km *** 10.00 uur

 

 

 

 

STICHTING BRABANTSE TWEEDAAGSE

Café De Heeren Janssen, Torenstraat 6, 5268 AT HELVOIRT (NB)

40e Brabantse tweedaagse (2 daagse)

50 km *** 06.00-08.00 uur

40 km *** 06.00-09.00 uur

30 km *** 06.00-09.00 uur

20 km *** 07.00-10.00 uur

 

 

 

 

 

STICHTING BIESBOSCHWANDELING

The World of Walking, Nieuwstraat 14, 4921 CX MADE (NB)

Kortebroekentocht

25 km *** 08.00 uur

25 km *** 08.30 uur

 

 

 

 

STICHTING KENNEDYMARS RIJSBERGEN

Kantine VVR sportpark De Laguiten, Laguitensebaan 56, 4891 XR RIJSBERGEN (NB)

53e Kennedymars 40 + 25 km Loop en 10 km tocht

40 km *** 06.00-07.00 uur

25 km *** 07.00-10.00 uur

10 km *** 08.00-11.00 uur

 

 

 

 

SPORTVERENIGING DE LANGE AFSTAND TIPPELAARS

Speeltuinvereniging Bloemenkwartier, Wingerdweg 260B, 1032 AN AMSTERDAM (NH)

72e Amsterdam-Leeuwarden

150 km *** 08.30 uur

150 km *** 10.30 uur

 

 

 

 

WANDELVERENIGING DEVENTER

Wijk- en speeltuinvereniging De Driehoek, Rielerweg 110, 7416 ZJ DEVENTER (OV)

21e Sallandtocht

40 km *** 07.00-09.00 uur

30 km *** 07.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-13.00 uur

10 km *** 08.00-13.00 uur

5 km *** 08.00-13.00 uur

 

 

 

 

STICHTING AMERONGEN INSPIREERT

De tent op de Hof in Amerongen, Hof 8, 3958 CH AMERONGEN (UT)

Cunera Pelgrimstocht

60 km *** 07.00 uur

30 km *** 08.00 uur

20 km *** 08.00 uur

15 km *** 08.00 uur

10 km *** 08.00 uur

5 km *** 08.00 uur

 

  

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

SV de Vecht - Sportpark de Heul, Rijksstraatweg 178, 3632 AJ LOENEN AAN DE VECHT (UT)

Stichtse Vecht en Plassen

40 km *** 07.30-09.00 uur

33 km *** 07.30-09.30 uur

25 km *** 08.00-11.00 uur

15 km *** 08.00-13.00 uur

10 km *** 08.00-13.00 uur

6 km *** 08.00-13.00 uur

 

 

 

 

IJSVERENIGING VINKEVEEN

Dorpshuis De Boei, Kerklaan 32, 3645 EV VINKEVEEN (UT)

Weidenatuurmars

40 km *** 07.30-08.30 uur

25 km *** 07.30-09.30 uur

15 km *** 07.30-10.30 uur

10 km *** 07.30-12.00 uur

5 km *** 07.30-12.00 uur

 

 

 

 

STICHTING WANDELEND HOEK

Feesttent Molenplein, Molenplein 3, 4542 DA HOEK (ZE)

3e Mauritstocht

28 km *** 07.30-13.00 uur

21 km *** 07.30-13.00 uur

14 km *** 07.30-13.00 uur

7 km *** 07.30-13.00 uur

 

 

 

 

STICHTING SCHELDETOCHTEN

Café Happy Inn, Hoofdweg 9, 4411 AN RILLAND (ZE)

Rillandse Scheldetocht

80 km *** 05.00-05.30 uur

50 km *** 07.00-10.00 uur

40 km *** 07.00-10.00 uur

30 km *** 08.00-11.00 uur

25 km *** 08.00-11.00 uur

20 km *** 08.00-11.00 uur

15 km *** 08.00-14.00 uur

10 km *** 08.00-14.00 uur

5 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING NOOIT GEDACHT

Gemeenschapshuis het Trefpunt, Koningin Wilhelminalaan 1, 2969 AN OUD-ALBLAS (ZH)

55e Graafstroomwandeltocht

50 km *** 07.00-08.00 uur

40 km *** 07.00-09.00 uur

30 km *** 07.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

STOURS

Zanzibar Beachclub, Strandweg 33, 2586 JL 'S-GRAVENHAGE (ZH)

Strand-2-Daagse

20 km *** 09.30-11.00 uur

15 km *** 09.30-11.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

SCHLËNNERFLITZER HOUSCHENT

Centre culturel, Op der Héi 9, L-9809 HOSINGEN

5-10-15 km *** 06.30-14.00 h

20 km *** 06.30-12.00 h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

C.W. Prinses Marijke Geldermalsen (Nl)

 

 

 

 

 

ValkenswaardHandel (Nl

 

 

 

 

Sportvereniging V.S.V. 31 te Vlieland (Nl)