bnl logo 2014.png

 

 

 

JUNI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 11

JUNI – JUIN – JUNI 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE NATUURVRIENDEN ZOERSEL vzw (1410)

VTI, Langestraat 199, 2240 ZANDHOVEN (ANTWERPEN)

Pierentocht

6-12-20-30-40-50 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

 

 

WELLENSE BOKKERIJDERS vzw (2034)

Zaal De Meersche, Molenstraat 6, 3830 WELLEN (LIMBURG)

Internationale bokkenrijderstocht

4-6-8-12-18-20-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE LACHENDE KLOMP vzw (3025)

GC De Route, Stationstraat 201, 9170 SINT-GILLIS-WAAS (OOST-VLAANDEREN)

Wase Poldertochten

6-12-16-21-30 km *** 07.00-15.00

     

 

 

 

 

WANDELCLUB TORNADO vzw (4027)

Zaal Onder Den Toren, Markt z/n, 3150 HAACHT (VLAAMS-BRABANT)

Boerentocht

5-8-12-15-20-25-32 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

DE TREKPLOSTERS ZELLIK-ASSE (4158)

Cultureel Centrum Den Horinck, Noorderlaan 20, 1731 ZELLIK (VLAAMS-BRABANT)

32e Breugheltocht

6-12-20-30 km *** 07.00-15.00

          

 

 

 

 

WSV DE MOLENSTAPPERS RUISELEDE vzw (5330)

Parochiezaal, Jules van Ooststraat 14, 8700 AARSELE (WEST-VLAANDEREN)

22e Dwars door Aarsele - Brugse Ommeland Wandeltrofee

4-6-9-12-15-20-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

VELODROOMVRIENDEN MOORSLEDE (5347)

PC Den Ommeganck, Ridder-Janlaan 3, 8890 DADIZELE (WEST-VLAANDEREN)

Pompeschitterstocht

6-10-15-20-24 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

vzw MOENSE GORDEL (5371)

Vrije Basisschool, Moenplaats 10, 8552 MOEN (WEST-VLAANDEREN)

26e Moense Gordel

5-10-15-18-25 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

LES ROTEUS WAIBIENS (HT 048)

Athénée Royal, Drève des Alliés 11, 6530 THUIN (HAINAUT)

34e Marche de la Thudinie

4-6-12-20-30 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

AMIS MARCHEURS IVOZ (LG 093)

Home Honnay, Avenue Théodule Gonda, 4400 IVOZ-RAMET (LIÈGE)

Marche de jour

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

LES SPARTIATES DE GEMBLOUX asbl (NA 015)

Salle Espace Orneau, Chaussée de Namur 32, 5030 GEMBLOUX (NAMUR)

Marche de l'Amitié

4-7-12-21 km *** 06.30-15.00

 

   

 

 

 

 

WANDERFREUNDE MÜRRINGEN (VGDS 013)

Jaspesch Saal, Am Kirchenhof 5, 4760 BÜLLINGEN (LUTTICH)

42. Internationaler Volkswandertag

4-7-12-22 km *** 07.00-14.00

         

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

ATLETIEK EN LOOPSPORTVERENIGING IMPALA

Clubhuis Impala, Sportlaan 11, 9203 NV DRACHTEN (FR)

8 van Drachten

32 km *** 09.00-10.00 uur

24 km *** 09.00-10.00 uur

16 km *** 09.00-10.00 uur

8 km *** 10.00-12.00 uur

 

 

 

 

STICHTING DUURSPORT GELSELAAR

Café Florijn, Dorpsstraat 12, 7275 AC GELSELAAR (GE)

20e Singels- en Essenwandeltocht

30 km *** 08.00-09.30 uur

20 km *** 09.00-12.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 10.00-12.00 uur

5 km *** 10.00-12.00 uur

 

 

 

 

STICHTING MICHAEL

Gebouw Roomsch Leven, Heyendaalseweg 239, 6525 SG NIJMEGEN (GE)

53e Michaelmars

50 km *** 06.00-07.00 uur

40 km *** 06.30-08.00 uur

30 km *** 07.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-12.00 uur

5 km *** 09.00-12.00 uur

 

 

 

 

STICHTING RECREATIE EN TOERISME RIJNWAARDEN

Café-zaal de Oude Waal, Schoolstraat 6, 6911 AZ PANNERDEN (GE)

Gelderse Poortwandeltocht

40 km *** 07.00-09.00 uur

25 km *** 07.00-10.00 uur

15 km *** 07.00-12.00 uur

10 km *** 07.00-13.00 uur

5 km *** 07.00-13.00 uur

 

 

 

 

STICHTING SJPASPROMOTION

Maaslandcentrum, Burg Maenenstraat 45, 6181 EA ELSLOO (LI)

Sjpaspromotion Wandeltocht

Deze wandeltocht is afgelast!

 

 

 

 

ATLETIEK EN WANDELSPORTVERENIGING WEERT

Bungalowpark De Weerterbergen, Trancheeweg 7, 6002 ST WEERT (LI)

Smoûzetocht

16 km *** 09.30-12.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING AMICITIA

Clubhuis Op Goede Voet, Sportweg 15, 5451 HE MILL (NB)

61e Millse mars

50 km *** 07.00-08.00 uur

42 km *** 07.00-08.00 uur

30 km *** 07.00-10.00 uur

20 km *** 07.00-12.00 uur

15 km *** 07.00-12.30 uur

10 km *** 07.00-12.30 uur

5 km *** 07.00-12.30 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING VWC VOETJE VOOR VOETJE

Tuincentrum Coppelmans, Nieuwe Waalreseweg 199, 5552 EJ VALKENSWAARD (NB)

Jubileumwandeltocht

35 km *** 08.00-10.00 uur

25 km *** 08.00-11.00 uur

20 km *** 08.00-11.30 uur

14 km *** 08.00-13.00 uur

7 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING WAALWIJK '82

Buurthuis Zanddonk, Willaertpark 2A, 5144 VM WAALWIJK (NB)

35e Halve Zolentocht Wandeltocht

40 km *** 08.00-10.00 uur

30 km *** 08.00-10.00 uur

25 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-12.00 uur

10 km *** 08.00-13.30 uur

5 km *** 08.00-13.30 uur

 

 

 

 

BEEMSTER 'S WELVAART

Buurthuis Zuidoostbeemster, Middenpad 2, 1461 BW ZUIDOOSTBEEMSTER (NH)

Wandelen in en rond de Beemster

40 km *** 07.30-09.00 uur

30 km *** 07.30-09.00 uur

20 km *** 08.30-11.00 uur

15 km *** 08.30-12.00 uur

10 km *** 09.30-12.00 uur

5 km *** 09.30-13.00 uur

 

 

 

 

VERENIGING WANDELSPORT HAARLE

Sporthal Sprengendal, Veldkampsweide 1a, 7448 RB HAARLE (OV)

16e Sallandse Heuveltocht

40 km *** 08.00-09.00 uur

30 km *** 08.00-09.00 uur

20 km *** 08.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

7.5 km *** 09.00-14.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

SECTION DE MARCHE DE L'ARMÉE

Complexe Culturel Al Seeërei, Rue de l'Industrie, L-9250 DIEKIRCH

12-20 km *** 07.00-13.00 h

40 km *** 07.00-09.00 h

 

  

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Bohan

 

 

 

 

 

Adeps à Ambly