bnl logo 2014.png

 

 

 

JUNI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 10

JUNI – JUIN – JUNI 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WANDELCLUB KADEE BORNEM vzw (1018)

Gemeenschapshuis Branst, Luipegem 160, 2880 BORNEM (ANTWERPEN)

20e Acht van Weert

7-10-16-21-27 km *** 07.00-15.00

     

 

 

 

 

WANDEL MEE BRUEGHEL vzw (2069)

Racing Peer, Lindebosstraat 3, 3990 PEER (LIMBURG)

Junitocht

4-8-10-15-18 km *** 06.30-14.00

 

 

 

 

WANDELCLUB SCHELDESTAPPERS ZINGEM vzw (3105)

Zwalmparel, Sportlaan, 9630 ZWALM (OOST-VLAANDEREN)

34e Sloebertocht

6-10-15-21-36-60 km *** 07.00-15.00

 

            

 

 

 

 

WC DE GRASHOPPERS vzw (4044)

Gemeenschapscentrum De Egger, August Nihoulstraat 74, 3270 SCHERPENHEUVEL-ZICHEM (VLAAMS-BRABANT)

Scherpenheuvel Wandelt

6-10-12-20-25-30-42 km *** 07.00-15.00

 

   

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

School Zilverenhoek Maria Immaculta, Zilverenhoeklaan 2, 2950 KAPELLEN (ANTWERPEN)

Euraudax Kapellen

25-50 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

 

GODELIEVESTAPPERS RUDDERVOORDE vzw (5059)

Zaal De Raat, Schooldreef 5, 8020 OOSTKAMP (WEST-VLAANDEREN)

Tweis deur Orscamp

5-7-10-13-18-22 km *** 07.30-15.00

   

 

 

 

 

DE CURIEUSNEUZEN PITTEM (5500)

Zaal Broeders Maristen, Broeders Maristenstraat 2, 8740 PITTEM (WEST-VLAANDEREN)

Zomerwandeling

6-12-18 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES ROTEUS WAIBIENS (HT 048)

Athénée Royal, Drève des Alliés 11, 6530 THUIN (HAINAUT)

34e Marche de la Thudinie

4-6-12-20-30 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

LES BRUYÈRES EN MARCHE (LG 011)

Institut d'Enseignement Spécial, Rue Nicolas Spiroux 62, 4030 GRIVEGNÉE (LIÈGE)

42e Marche d'après-midi

4-6-12 km *** 12.00-17.00

  

 

 

 

 

AMIS MARCHEURS IVOZ (LG 093)

Home Honnay, Avenue Théodule Gonda, 4400 IVOZ-RAMET (LIÈGE)

Marche de jour - Ivoz-Liège-Ivoz (50 km)

4-6-12-21-30-50 km *** 07.00-15.00

 

      

 

 

 

 

LES MARCHEURS DE L'AMITIÉ LANDENNE asbl (NA 018)

Salle Communale, Rue Docteur Parent 381A, 5300 SCLAYN (NAMUR)

40e Grande Marche de l'Amitié

4-7-13-21-30-42-50 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

STICHTING PROMOTIE RUINEN

Hotel Kuik, Brink 15, 7963 AA RUINEN (DR)

7e Ruiner Scheperwandeltocht

25 km *** 08.00-10.00 uur

15 km *** 08.00-11.00 uur

10 km *** 08.00-11.00 uur

5 km *** 08.00-11.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE TROCHSETTERS

Dorpshuis ’t Bynt, Westerbuorren 1, 9212 PK BOORNBERGUM (FR)

60e Zomerwandeltocht

30 km *** 09.00-10.00 uur

25 km *** 09.00-10.00 uur

15 km *** 10.00-13.00 uur

10 km *** 10.00-13.00 uur

5 km *** 10.00-13.00 uur

 

 

 

 

STICHTING RONDJE AMELAND

Parkeerterrein Jan Jacobsweg Hollum, Jan Jacobsweg, HOLLUM (FR)

Rondje Ameland

50 km *** 05.00 uur

25 km *** 10.00 uur

 

 

 

 

 

STICHTING MICHAEL

Gebouw Roomsch Leven, Heyendaalseweg 239, 6525 SG NIJMEGEN (GE)

53e Michaelmars

50 km *** 06.00-07.00 uur

40 km *** 06.30-08.00 uur

30 km *** 07.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-12.00 uur

5 km *** 09.00-12.00 uur

 

 

 

 

STICHTING RECREATIE EN TOERISME RIJNWAARDEN

Café-zaal de Oude Waal, Schoolstraat 6, 6911 AZ PANNERDEN (GE)

Gelderse Poortwandeltocht

40 km *** 07.00-09.00 uur

25 km *** 07.00-10.00 uur

15 km *** 07.00-12.00 uur

10 km *** 07.00-13.00 uur

5 km *** 07.00-13.00 uur

 

 

 

 

 

LET'S MOVE B.V.

Centrum Maastricht, Sphinxcour 1, 6211 XZ MAASTRICHT (LI)

Maastrichts Mooiste Wandeltocht

30 km *** 08.00-17.00 uur

20 km *** 09.00-16.00 uur

15 km *** 09.30-15.00 uur

7.5 km *** 10.00-14.00 uur

 

 

 

 

ATLETIEKVERENING OSS '78

Kantine van A.V. Oss '78, Rusheuvelstraat 49, 5346 JH OSS (NB)

Maasmeander Wandeling

50 km *** 06.00-07.00 uur

40 km *** 07.00-08.00 uur

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 09.00-11.00 uur

10 km *** 10.00-13.00 uur

 

 

 

 

ATLETIEK- EN RECREATIESPORTVERENIGING THOR

Thorhonk sportpark Vierhoeven, Nispenseweg 5, 4707 RA ROOSENDAAL (NB)

26e Mars Rondom Roosendaal

50 km *** 07.00-08.00 uur

40 km *** 07.00-08.00 uur

30 km *** 07.00-09.00 uur

20 km *** 07.00-11.00 uur

10 km *** 07.00-11.00 uur

6 km *** 07.00-11.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING WAALWIJK '82

Buurthuis Zanddonk, Willaertpark 2A, 5144 VM WAALWIJK (NB)

35e Halve Zolentocht Wandeltocht

40 km *** 08.00-10.00 uur

30 km *** 08.00-10.00 uur

25 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-12.00 uur

10 km *** 08.00-13.30 uur

5 km *** 08.00-13.30 uur

 

 

 

 

STICHTING VRIENDEN VAN DE HOOP

Christengemeente Huizen, Plecht 1, 1276 HG HUIZEN (NH)

Vrouwen lopen voor Vrouwen

20 km *** 09.00 uur

10 km *** 10.00 uur

 

 

 

 

VERENIGING WANDELSPORT HAARLE

Sporthal Sprengendal, Veldkampsweide 1a, 7448 RB HAARLE (OV)

16e Sallandse Heuveltocht

40 km *** 08.00-09.00 uur

30 km *** 08.00-09.00 uur

20 km *** 08.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

7.5 km *** 09.00-14.00 uur

 

 

 

 

BUTTONKAMPIOEN

Voetbalvereniging ATC'65, Torenlaan 60, 7559 PB HENGELO (OV)

Kennedymars Hengelo

80 km *** 05.00 uur

 

 

 

 

 

 

STICHTING FUNDRAISING KIWANIS HILVERSUM/BAARN

Kasteel Groeneveld, Groeneveld 2, 3744 ML BAARN (UT)

Paleizen Wandeltocht

35 km *** 07.30-09.00 uur

25 km *** 08.30-11.00 uur

15 km *** 08.30-11.00 uur

 

 

 

 

W.S.V. WILLEN IS KUNNEN

Ons Plekje, Falckstraat 4, 4384 AA VLISSINGEN (ZE)

Zomertocht

42 km *** 08.00-09.00 uur

22 km *** 09.00-12.00 uur

12 km *** 09.00-12.00 uur

6 km *** 09.00-12.00 uur

 

 

 

 

 

 

CHRISTELIJKE WANDELSPORTVERENIGING MARIJKE

Sporthal Waterpoort, Middeldijkerplein 9, 2993 DL BARENDRECHT (ZH)

62e Marijketocht Barendrecht Rond de Oude Maas

55 km *** 07.00-08.00 uur

40 km *** 07.00-09.00 uur

30 km *** 07.00-10.00 uur

20 km *** 07.00-13.00 uur

15 km *** 09.30-14.00 uur

7.5 km *** 09.30-14.00 uur

 

 

 

 

STICHTING KATWIJK WANDELMARATHON

Jongerencentrum Scum Katwijk, Noordduinseweg 3, 2221 BL KATWIJK (ZH)

Kippenloop - Kuikenloop

42 km *** 06.30-08.00 uur

25 km *** 08.00-10.00 uur

15 km *** 09.00-10.30 uur

10 km *** 10.00-11.00 uur

5 km *** 11.00-11.30 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING KINDERDIJK

Partycentrum De Klok, Molenstraat 117, 2961 AK KINDERDIJK (ZH)

Molenwaardtocht

50 km *** 07.30-08.30 uur

40 km *** 07.30-10.00 uur

30 km *** 07.30-10.00 uur

20 km *** 07.30-13.00 uur

15 km *** 07.30-13.00 uur

10 km *** 07.30-14.00 uur

5 km *** 07.30-14.00 uur

 

 

 

 

 

STICHTING VRIENDEN VAN DE HOOP

Prins Maurits, Koningin Julianaweg 57, 3241 XB MIDDELHARNIS (ZH)

Vrouwen lopen voor Vrouwen

20 km *** 08.15 uur

10 km *** 09.45 uur

 

 

 

 

ROTTERDAMSE WANDELSPORT VERENIGING (RWV)

Kantine kc RKC WION, Robert Kochplaats 300, 3068 JD ROTTERDAM (ZH)

RWV trainingstocht voor de Vierdaagse

55 km *** 07.30-09.00 uur

45 km *** 07.30-10.00 uur

35 km *** 07.30-10.00 uur

25 km *** 08.00-11.00 uur

 

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING S.I.A.

Eetcafé de Zwaan, Dorpsstraat 5, 4145 KA SCHOONREWOERD (ZH)

Vijfheerenlandentocht

50 km *** 06.00-09.00 uur

40 km *** 06.00-09.00 uur

30 km *** 06.00-09.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-13.00 uur

10 km *** 08.00-13.00 uur

5 km *** 08.00-13.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

SECTION DE MARCHE DE L'ARMÉE

Complexe Culturel Al Seeërei, Rue de l'Industrie, L-9250 DIEKIRCH

12-20 km *** 07.00-13.00 h

40 km *** 07.00-09.00 h

 

  

 

 

 

 

Marche Populaire à Sainte-Croix-aux-Mines (F)

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

IVV Olympiade te Koblenz (D) – dag 5