bnl logo 2014.png

 

 

 

JUNI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

MAANDAG – LUNDI – MONTAG

 5

JUNI – JUIN – JUNI 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE NATUURVRIENDEN ZOERSEL vzw (1410)

Speelweide Moemoe, Acacialaan, 2980 ZOERSEL (ANTWERPEN)

Risschotse Feesten

6-12-18 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WSV DE SCHOVERIK DIEPENBEEK (2045)

Zaal Terloght, Helstraat 22, 3590 DIEPENBEEK (LIMBURG)

Vinkentocht

6-12-20 km *** 08.00-16.00

  

 

 

 

 

WSV DE BOSDRAVERS EKSEL (2048)

De Lage Kempen, Kiefhoekstraat, 3941 EKSEL (LIMBURG)

Walk the Lyme

4-8-12-20 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

BERG- & BOSWANDELAARS VOEREN vzw (2070)

Kursaal, Boomstraat, 3798 VOEREN (LIMBURG)

Marche EMT Wandeling

6-13-20 km *** 07.30-15.00

   

 

 

 

 

BERG- & BOSWANDELAARS VOEREN vzw (2070)

Salle Alliance, Rue des Combattants, 4608 WARSAGE (LIÈGE)

Marche EMT Wandeling

6-13-20 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

 

WSV DE LACHENDE WANDELAARS AALTER vzw (3003)

Vrije Basisschool, Espestraat 6, 8700 KANEGEM (WEST-VLAANDEREN)

Rondom Kanegem

6-12-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

PADSTAPPERS GERAARDSBERGEN vzw (3135)

Zaal De Doos, provinciaal domein De Gavers, Onkerzelestraat 280, 9500 GERAARDSBERGEN (OOST-VLAANDEREN)

7e Gaverswandeling - Priortrofee

7-9-12-16-22-26-32 km *** 07.30-15.00

             

 

 

 

 

SPORTON vzw (4041)

S.O.K., Hasseltsebaan, 3290 DEURNE-DIEST (VLAAMS-BRABANT)

De 3-Bekentocht

5-8-13-18-21 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

WSV HORIZON OPWIJK (4300)

Sint-Pieterszaal, Steenweg 131, 1745 MAZENZELE (VLAAMS-BRABANT)

25e Kravaalbostochten - Jubileumtocht 25 jaar Horizon Opwijk

6-12-16-21-28 km *** 07.30-15.00

    

 

 

 

 

DE HEUVELLANDSTAPPERS vzw (5089)

OC De Klakye, Dikkebusstraat 236, 8951 DRANOUTER (WEST-VLAANDEREN)

Wijngaardtocht

6-9-15-19-25-30 km *** 06.30-15.00

    

 

 

 

 

BRUGSE METTEN WANDELCLUB (5429)

GO! Basisschool De Linde, Brieversweg 185, 8310 SINT-KRUIS (WEST-VLAANDEREN)

16e Brugse Mettentocht

5-12-18-26-32 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

LIBERCHIES SPORTS ET LOISIRS (HT 074)

Salle, Rue de Frasnes, 6238 LIBERCHIES (HAINAUT)

17e Marche au Pays de Geminiacum

3-6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

MONT-MARCHE TOURNAI (HT 075)

Salle Paroissiale, Rue Géo Libbrecht, 7542 MONT-SAINT-AUBERT (HAINAUT)

Marche du Mont Saint-Aubert - Marche des 2 Monts (50-60 km)

6-12-18-24-36-50-60 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES ROSES NOIRES (BBW 007)

Paris – Tubize

  

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

WANDELEN IN ALMERE VOF

Startlocatie zie website, ALMERE (FL)

Pinkster Wandel-3-daagse

30 km *** 08.30-10.00 uur

20 km *** 09.00-11.00 uur

10 km *** 10.00-13.00 uur

 

 

 

 

R.K. MUZIEKVERENIGING ST. ANDRIES

Schuttershuis Groessen, Schuttersplein 1, 6923 AE GROESSEN (GE)

St. Andries Wandeltocht

40 km *** 07.00-09.00 uur

30 km *** 07.00-09.00 uur

20 km *** 09.00-12.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-12.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING NOOIT TE VER

De Jongstraat, de Jongstraat 1, 6851 KR HUISSEN (GE)

3e zwanentocht

40 km *** 07.00-09.00 uur

25 km *** 07.00-10.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-14.00 uur

5 km *** 09.00-14.00 uur

 

 

 

 

VOCAL GROUP MAGAN

Café zaal In de Kroeën, Hoofdstraat 23, 6281 BB MECHELEN (LI)

Pinksterwandeling

28 km *** 07.00-11.00 uur

21 km *** 07.00-12.00 uur

14 km *** 07.00-13.00 uur

8 km *** 07.00-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING MILSBEEK

’t Trefpunt, Kerkstraat 31, 6596 AK MILSBEEK (LI)

Pinkstertocht

42 km *** 07.00-10.00 uur

28 km *** 08.00-12.00 uur

20 km *** 09.00-13.00 uur

12 km *** 09.00-14.00 uur

6 km *** 09.00-14.00 uur

2.5 km *** 09.00-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELVRIENDEN "ROERDAL '87"

Café-zaal Bergerac, Schaapsweg 24, 6077 CG SINT ODILIËNBERG (LI)

1e Zomeravondwandeling

10 km *** 16.30-19.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HERMODE

Blokhut, Donksedreef 1, 5711 RM SOMEREN (NB)

Bossentocht

50 km *** 06.30-08.00 uur

40 km *** 07.00-10.00 uur

30 km *** 07.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

12 km *** 08.00-12.00 uur

7 km *** 08.00-12.00 uur

 

  

 

 

 

 

WANDELVERENIGING GREEN SHOES DALFSEN

Station in Dalfsen, Stationsweg 4, 7722 HA DALFSEN (OV)

De Groene Looper

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 09.00-11.00 uur

13 km *** 10.00-12.00 uur

 

 

 

 

STICHTING OMLOOP VAN HET GROENE HART

Dorpsstraat, Dorpstraat 9, 3461 CN LINSCHOTEN (UT)

Cafetaria Restaurant De Stadskelder, Hoogstraat 6, 3417 HC MONTFOORT (UT)

Hotel Restaurant Abrona, Broeckerstraat 20, 3421 BL OUDEWATER (UT

Landwinkel Sonneveld, Omleidingsweg 2, 2731 BS BENTHUIZEN (ZH)

Molen de Arkduif, Overtocht 43, 2411 BT BODEGRAVEN (ZH)

Café Egelantier, Raadhuisplein 1, 2391 BJ HAZERSWOUDE-DORP (ZH)

Café de Hoek, Dorpsstraat 50, 2396 HC KOUDEKERK AAN DEN RIJN (ZH)

Omloop van het Groene Hart

40 km *** 07.00-10.00 uur

25 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-13.00 uur

10 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

 

STICHTING DEN HAAG MARATHON

Hoofdstart, Coolsingel 5, 3012 AA ROTTERDAM (ZH)

4verschillende startlocaties

Metropooltocht

42 km *** 08.00-09.00 uur

31 km *** 09.00-10.30 uur

21 km *** 09.00-11.30 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

WANDERFRËNN BEFORT

Kummelsbau, Rue Kummel 10, L-6310 BEAUFORT

6-12 km *** 07.00-14.00 h

22 km *** 07.00-12.00 h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Jamioulx

 

 

 

 

 

Adeps à Remouchamps

  

 

 

 

 

Adeps à Vyle et Tharoul

 

 

 

 

 

Adeps à Bure

  

 

 

 

 

Water-Trek (jour 3)