bnl logo 2014.png

 

 

 

JUNI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 4

JUNI – JUIN – JUNI 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DE POMPOENSTAPPERS vzw (1050)

Ligahof, Schoolstraat 36, 2460 LICHTAART (ANTWERPEN)

Pompoenstapperswandeling

4-6-12-15-20-25-30-40-50 km *** 06.00-15.00

 

    

 

 

 

 

WSV SCHORRESTAPPERS (1402)

Nielse S.V. (De Troetsel Stadion), Boomsestraat 347, 2845 NIEL (ANTWERPEN)

18e Onnefretterstocht

7-10-15-21-28 km *** 08.00-15.00

   

 

 

 

 

WSV DE TROTTERS vzw (2021)

Zaal Weijerman, Hofeinde 139, 3550 HEUSDEN-ZOLDER (LIMBURG)

Hazelaartocht

4-7-10-12-16 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

 

WSV DONDERSLAGTRIPPERS vzw (2055)

Buurthuis Wijshagen, Dennenstraat 35, 3670 WIJSHAGEN (LIMBURG)

Zomertocht

2-5-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

vzw WANDELCLUB NATUURVRIENDEN DEINZE (3140)

Huize Kattebeek, Nieuwgoedlaan 15, 9800 PETEGEM-AAN-DE-LEIE (OOST-VLAANDEREN)

33e Vriendschapstocht

5-10-15-20-25 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

WANDELCLUB DE SMOKKELAARS STEKENE vzw (3149)

Broederschool, Nieuwstraat 17, 9190 STEKENE (OOST-VLAANDEREN)

35e Smokkeltochten - Memorial Leo Martens - 19e 50 km van Stekene

6-12-17-23-30-42-50 km *** 06.00-15.00

 

    

 

 

 

 

DE BOLLEKENS vzw ROTSELAAR (4018)

Montfortcollege, Aarschotsesteenweg 39, 3110 ROTSELAAR (VLAAMS-BRABANT)

Zomertocht

4-6-8-10-12-16-20-30 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

DE PAJOTTEN HEKELGEM vzw (4038)

Cultuurzaal Sanderus, Bellestraat 99, 1790 HEKELGEM (VLAAMS-BRABANT)

Sinksentocht

4-7-12-20-30 km *** 07.30-15.00

    

 

 

 

 

WNZB KNOKKE-HEIST vzw (5072)

Schuttersplein Stadion Olivier, Jan Devischstraat 2, 8300 KNOKKE-HEIST (WEST-VLAANDEREN)

41e Lotelingenmars

6-10-15-21-32 km *** 08.00-15.00

  

 

 

 

 

WANDELCLUB KOEKELARE vzw (5127)

Cultureel Centrum De Balluchon, Moerestraat 19, 8680 KOEKELARE (WEST-VLAANDEREN)

35e Bezantentocht

5-7-13-18-22-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

ROAD RUNNERS WAVRE (BBW 031)

Centre Sportif Jules Collette, Rue des Combattants, 1301 BIERGES (BRABANT-WALLON)

30e Marche du Maca

4-8-12-21 km *** 08.00-15.00

   

 

 

 

 

MARCHEURS DE LA SYLLE BASSILLY (HT 028)

Salle de la Tourette, Rue des Viviers, 7090 BRAINE-LE-COMTE (HAINAUT)

39e Marche de la Sylle - Challenge interclubs ACHO

6-12-18-25-32-42 km *** 06.00-15.00

 

         

 

 

 

 

LES CORSAIRES DE SART-LEZ-SPA (LG 138)

Local du F.C. Sart, Rue de l'Ermitage, 4845 SART-LEZ-SPA (LIÈGE)

39e Marche des Corsaires

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

LES GALOPS DU VAL D'ATTERT (LUX 043)

Weierparck, Rue de la Brasserie 6,  6717 LOTTERT (LUXEMBOURG)

La Lottertoise

6-12-20 km *** 07.30-14.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU SAMOURAI (NA 034)

Centre Culturel, Rue du Pirou, 5140 LIGNY (NAMUR)

Marche du Bicentenaire de la bataille de Ligny

6-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES ROSES NOIRES (BBW 007)

Paris – Tubize

  

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

WANDELSTICHTING DE LANDLOPER

vv Veenhuizen, Hoofdweg 136, 9341 BL VEENHUIZEN (DR)

9e Landloperstocht

40 km *** 08.00-08.30 uur

30 km *** 08.00-09.00 uur

20 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-12.00 uur

 

 

 

 

WANDELEN IN ALMERE VOF

Startlocatie zie website, ALMERE (FL)

Pinkster Wandel-3-daagse

30 km *** 08.30-10.00 uur

20 km *** 09.00-11.00 uur

10 km *** 10.00-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING MOOI NEDERLAND

Clubhuis B.V.C., Alde Weteringweg 1, 6573 AZ BEEK (GE)

30e Grenslandtocht

50 km *** 07.00-11.00 uur

40 km *** 07.00-12.00 uur

30 km *** 07.00-13.00 uur

20 km *** 07.30-13.00 uur

15 km *** 07.30-13.00 uur

10 km *** 07.30-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING ELSTARS

Sportpark De Pas, De Pas 1-3, 6662 BK ELST (GE)

4e Elstars PinkSTERtocht

40 km *** 07.00-09.00 uur

25 km *** 08.00-10.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

7.5 km *** 10.00-13.00 uur

 

 

 

 

STICHTING WANDELEN VOOR KIKA.NL

Café zaal Fons Schobben, Rumpenerstraat 12, 6443 CD BRUNSSUM (LI)

Sponsor Wandeltocht t.b.v. KiKa

21 km *** 08.00-12.00 uur

14 km *** 08.00-13.00 uur

7 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

FANFARE DE MAASGALM ELSLOO

Café De Dikke Stein, Julianastraat 3, 6181 GN ELSLOO (LI)

21e Maasgalmtocht

30 km *** 07.00-11.00 uur

20 km *** 07.00-12.30 uur

15 km *** 07.00-14.00 uur

10 km *** 07.00-14.00 uur

6 km *** 07.00-15.00 uur

 

 

 

 

 

STICHTING KINDERVAKANTIEWERK NEDERWEERT

Chaletpark/kamperen De Grasdijk, Grasdijk 5, 6031 PX NEDERWEERT (LI)

Pinnentocht

25 km *** 07.00-10.00 uur

20 km *** 07.00-10.00 uur

15 km *** 07.00-12.00 uur

10 km *** 07.00-13.00 uur

5 km *** 07.00-14.00 uur

 

 

 

 

BUURTVERENIGING DE VIJVER

Pannenkoekenhuis PLUK, Koppelstraat 35, 5741 GA BEEK EN DONK (NB)

Laarbeekse wandeltochten

40 km *** 07.30-08.30 uur

30 km *** 07.30-09.00 uur

20 km *** 07.30-11.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-12.00 uur

5 km *** 09.00-12.00 uur

 

 

 

 

NORDIC WALKING VERENIGING DE WITRIJT

SBP outdoor, Witrijtseweg 15, 5571 XJ BERGEIJK (NB)

Maandwandeling

16 km *** 08.30-10.00 uur

8 km *** 08.30-11.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE EEKHOORN

Café-zaal Vogels, Oudedijk 38, 5409 AD ODILIAPEEL (NB)

Jubileum Wandeltocht van Wsv De Eekhoorn

40 km *** 07.00-09.00 uur

30 km *** 07.00-10.00 uur

20 km *** 07.00-12.00 uur

15 km *** 07.00-13.00 uur

10 km *** 07.00-13.00 uur

5 km *** 07.00-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE WANDELENDE KRABBEN

Scheldestroom, Moleneind 77, 4641 SG OSSENDRECHT (NB)

20e Pinkster 2daagse

42 km *** 07.00-10.00 uur

36 km *** 07.00-10.00 uur

30 km *** 07.00-11.00 uur

24 km *** 07.00-11.00 uur

18 km *** 07.00-12.00 uur

12 km *** 07.00-14.00 uur

6 km *** 07.00-14.00 uur

 

 

 

 

 

IJSCLUB NUT EN VERMAAK

Brasserie De Bles, Doctor van Noortstraat 154, 2266 HC LEIDSCHENDAM (ZH)

6e Rondom Stompwijk

30 km *** 07.30-09.30 uur

20 km *** 08.00-10.00 uur

15 km *** 09.00-11.00 uur

7.5 km *** 09.30-12.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

WANDERFRENN BROUCH

Helpermaart, L-7418 BUSCHDORF

6-12 km *** 07.00-14.00 h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Perwez

 

 

 

 

 

Adeps à Seraing 

 

 

 

 

Adeps à La Vacherie

 

 

 

 

 

Adeps à Montroeul-au-Bois 

 

 

 

 

Adeps à Evrehailles 

 

 

 

 

Water-Trek (jour 2)

 

 

 

 

 

der Hassia 1916 Bingen-Kempten am Rhein (D)

 

 

 

 

 

Marche Populaire d’Osenbach (F)