bnl logo 2014.png

 

 

 

JUNI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 3

JUNI – JUIN – JUNI 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WANDELCLUB SPORT + KINROOI vzw (2036)

Ontmoetingshuis Voorshoven, Tismansweg, 3680 NEEROETEREN (LIMBURG)

Lentetocht

4-8-12-21 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

 

WSV DE ANJERTRIPPERS vzw (2038)

Ontmoetingscentrum De Schans, Rode Kruisplein, 3940 HECHTEL-EKSEL (LIMBURG)

Liefdadigheidstocht

4-7-12-15-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

HANSKE DE KRIJGER OUDENAARDE vzw (3233)

KBO Mater, Materplein 15, 9700 MATER (OOST-VLAANDEREN)

Molentocht

7-10-15-20-25 km *** 07.00-15.00

       

 

 

 

 

GROEP 'T SINGEL (3257)

Zaal 't Singel, Gentweg 58, 9971 LEMBEKE (OOST-VLAANDEREN)

Meetjesland… maak het mee - In en rond de Lembeekse Bossen

6-12-18-24 km *** 07.30-15.00

  

 

 

 

 

WSC LANGDORP vzw (4006)

Parochiezaal Gelrode, Rillaarsebaan 134, 3200 AARSCHOT (VLAAMS-BRABANT)

16e Panoramatocht - Trofee Harten Vijf

5-8-12-16-20-30-42-50 km *** 06.00-15.00

 

     

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Café Oud Stuivenberge, Stuivenbergstraat 40, 8020 OOSTKAMP (WEST-VLAANDEREN)

Euraudax Torhout

25 km *** 10.00

       

 

 

 

 

DE SLUISSTAPPERS vzw (4286)

't Mulderke, Molenstraat 52, 1880 NIEUWENRODE (VLAAMS-BRABANT)

26e Schipperkenstocht

6-12-18-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

BRUGSCHE GLOBETROTTERS vzw (5177)

Sint-Andreaslyceum, Veltemweg 15, 8310 SINT-KRUIS (WEST-VLAANDEREN)

Door het Brugse Ommeland - Brugse Ommeland Wandeltrofee

6-12-18-26-30-36-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE COLLIEMOLEN OOSTNIEUWKERKE-STADEN (5328)

OC De Poelkring, Nieuwplaats 5, 8920 POELKAPELLE (WEST-VLAANDEREN)

Poeltocht

5-10-15-20 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

CERCLE DES MARCHEURS DE SAIVE (LG 013)

La Caserne de Saive, Rue Cahorday 1, 4671 SAIVE (LIÈGE)

9e Saive-Banneux-Saive --- Marche d'après-midi

50 km *** 06.00-09.00 --- 6-10-15 km *** 12.00-17.00

 

          

 

 

 

 

LES CORSAIRES DE SART-LEZ-SPA (LG 138)

Local du F.C. Sart, Rue de l'Ermitage, 4845 SART-LEZ-SPA (LIÈGE)

39e Marche des Corsaires

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00

       

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU SAMOURAI (NA 034)

Centre Culturel, Rue du Pirou, 5140 LIGNY (NAMUR)

Marche du Bicentenaire de la bataille de Ligny

6-12-20 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

 

LES ROSES NOIRES (BBW 007)

Paris – Tubize

  

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

ANDREAS' MANNA STICHTING

De Weideblik, De Ploeger 10, 7908 LL HOOGEVEEN (DR)

7e Mini-Afrikaloop

40 km *** 07.00-10.00 uur

30 km *** 07.00-10.00 uur

20 km *** 07.00-10.00 uur

10 km *** 07.00-11.00 uur

5 km *** 08.30-11.00 uur

 

 

 

 

 

 

WANDELEN IN ALMERE VOF

Startlocatie zie website, ALMERE (FL)

Pinkster Wandel-3-daagse

30 km *** 08.30-10.00 uur

20 km *** 09.00-11.00 uur

10 km *** 10.00-13.00 uur

 

 

 

 

 

STICHTING PIETER STUYVESANT KUIERTOCHT

Sporthal De Schakel, Grindweg 81C, 8485 JE MUNNEKEBUREN (FR)

Pieter Stuyvesant Kuiertocht

42 km *** 08.00-08.30 uur

30 km *** 09.00-10.00 uur

20 km *** 10.15-11.15 uur

10 km *** 12.30-13.00 uur

 

 

 

 

CHR. WANDEL SPORT VERENIGING VARIK-HEESSELT

Dorpshuis Toevershof, Walgtsestraat 5, 4064 CK VARIK (GE)

Groene Long Wandeltocht

50 km *** 07.00-09.00 uur

40 km *** 07.00-09.00 uur

30 km *** 07.00-10.00 uur

20 km *** 07.00-10.00 uur

15 km *** 08.00-14.00 uur

10 km *** 08.00-14.00 uur

5 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

 

 

WSV. OLLANDSE LANGE AFSTAND TIPPELAARS (OLAT)

Atletiek Vereniging Weert/Sportpark St.-Theunis, Parklaan 1C, 6006 NT WEERT (LI)

28e OLAT Internationaal Wandelevenement

160 km *** 12.00-12.00 uur

100 km *** 18.00-12.00 uur

80 km *** 20.00-12.00 uur

50 km *** 12.00-22.00 uur

 

 

 

 

 

 

BUURTVERENIGING DE VIJVER

Pannenkoekenhuis PLUK, Koppelstraat 35, 5741 GA BEEK EN DONK (NB)

Laarbeekse wandeltochten

40 km *** 07.30-08.30 uur

30 km *** 07.30-09.00 uur

20 km *** 07.30-11.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-12.00 uur

5 km *** 09.00-12.00 uur

 

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE WANDELENDE KRABBEN

Scheldestroom, Moleneind 77, 4641 SG OSSENDRECHT (NB)

20e Pinkster 2daagse

42 km *** 07.00-10.00 uur

36 km *** 07.00-10.00 uur

30 km *** 07.00-11.00 uur

24 km *** 07.00-11.00 uur

18 km *** 07.00-12.00 uur

12 km *** 07.00-14.00 uur

6 km *** 07.00-14.00 uur

 

    

 

 

 

 

STICHTING VAN GOGHLOOP ZUNDERT

Hotel-eetcafé De Roskam, Molenstraat 1, 4881 CP ZUNDERT (NB)

vanGoghloop Zundert

 

 

 

 

VRIEZENVEENSE WANDELVERENIGING DE DÊURSTAPPERS

Sprookjescamping De Vechtstreek, Grote Beltenweg 17, 7794 RA RHEEZE (OV)

7e Dêurstapperstocht

40 km *** 08.00-09.00 uur

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING JONG EN VROLIJK

De George In der Maur Beterlopenwinkel, Koningin Wilhelminaweg 497, 3737 BG GROENEKAN (UT)

5e Beter Lopen voor Parkinson

30 km *** 09.00-11.00 uur

25 km *** 09.00-11.00 uur

20 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

3 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING OOSTERSCHELDESTAPPERS

Sport- & gemeenschapscentrum Haestinge, Sportlaan 2D, 4695 BA SINT-MAARTENSDIJK (ZE)

6e Oosterschelde Marathonwandeltocht

42.2 km *** 07.30-09.00 uur

31.6 km *** 07.30-10.00 uur

21.1 km *** 07.30-12.00 uur

10.5 km *** 07.30-13.30 uur

 

 

 

 

 

 

STICHTING BIWANTO

't van Praethuis, Laan van Moerkerken 27, 3271 AH MIJNSHEERENLAND (ZH)

62e Biwanto Binnenmaaswandeltocht

40 km *** 07.00-10.00 uur

25 km *** 07.00-10.00 uur

18 km *** 10.00-13.00 uur

12 km *** 10.00-13.00 uur

8 km *** 10.00-13.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

WANDERFRËNN BEFORT

Kummelsbau, Rue Kummel 10, L-6310 BEAUFORT

6-12 km *** 07.00-14.00 h

22 km *** 07.00-12.00 h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Water-Trek (jour 1) 

 

 

 

 

Falomster Rintocht te Falom (Nl)

 

 

 

 

Wanderfreunde Dietkirchen te Limburg-an-der-Lahn (D)

 

 

 

 

 

Marche Populaire d’Osenbach (F)