bnl logo 2014.png

 

 

 

MEI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 28

MEI – MAI – MEI 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DE KORHOENSTAPPERS vzw (1055)

Zweepes Ven, Oude Arendonkse Baan 73, 2360 OUD-TURNHOUT (ANTWERPEN)

Paterkestocht

4-7-12-16-20-25-32 km *** 07.30-15.00

  

 

 

 

 

WANDELCLUB KWIK BORNEM (1076)

Gemeentelijke Sporthal Sint-Amands, Sportlaan 7, 2890 SINT-AMANDS (ANTWERPEN)

Ring Klein-Brabant

6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE DRAGONDERS HASSELT vzw (2027)

OC Kalendries, Meldertsebaan 2, 3560 LUMMEN (LIMBURG)

Rondom Lummen

5-10-12-15-20-25-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV WETTEREN (3010)

Sint-Gertrudiscollege, Wegvoeringstraat 21, 9230 WETTEREN (OOST-VLAANDEREN)

23e Herdenkingstocht A. De Maesschalck

6-12-18-24 km *** 07.30-15.00

    

 

 

 

 

OMLOOP KLUISBERGEN vzw (3034)

Feestzaal De Brugzavel, Brugzavel 25B, 9690 KLUISBERGEN (OOST-VLAANDEREN)

46e Omloop Kluisbergen

6-12-18-25-50 km *** 08.00-15.00

 

  

 

 

 

 

OP STAP ZWALM (3529)

De Zwalmparel, Sportlaan, 9630 MUNKZWALM (OOST-VLAANDEREN)

4e Zwalmse Molentocht

6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

K.V.R.VL.BT. vzw (4013)

Kwartier de Hemptinne, Hertogstraat 184, 3001 HEVERLEE (VLAAMS-BRABANT)

44e Mars Loven Boven

3-5-7-10-13-16-20-28-35 km *** 07.00-15.00

       

 

 

 

 

 

LENNIKSE WINDHEREN (4427)

Sint-Godelieve-Instituut, Schapenstraat 39, 1750 SINT-MARTENS-LENNIK (VLAAMS-BRABANT)

16e Lennikse Windherentocht

6-8-10-12-16-20-25-30-35-40-47 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

ORGANISATIECOMITÉ 100KM VAN IEPER (5194)

Fenixzaal Jeugdstadion, Leopold III-laan 16, 8900 IEPER (WEST-VLAANDEREN)

46e Internationale Driedaagse Wandeltocht

6-10-15-20-30 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

 

TORHOUTSE GORDEL (5298)

De Biekorf, Steenveldstraat 2A, 8820 TORHOUT (WEST-VLAANDEREN)

De Torhoutse Gordel

5-7-10-14-18-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE SPARTASTAPPERS ARDOOIE vzw (5391)

OC De Tassche, Roeselaarsestraat 157, 8850 ARDOOIE (WEST-VLAANDEREN)

3e Rodenbachtocht

5-7-10-12-15-20-25-30 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

STAP VOORUIT (5448)

Zaal Astoria, Hospitaalstraat 67, 8930 LAUWE (WEST-VLAANDEREN)

De Rode Loper

6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LEVENSLIJNTEAM DAMME vzw (5463)

Zaal Der Rozen, Hoornstraat 90, 8340 MOERKERKE (WEST-VLAANDEREN)

12e Levenslijntocht

5-10-12-15-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

MARCHEURS DU VAL DE VERNE DE PÉRUWELZ (HT 018)

Salle Communale des Sports, Rue de la Verte Chasse, 7600 PÉRUWELZ (HAINAUT)

41e Marche Internationale des Sapins - Challenge interclubs ACHO

7-14-21-30 km *** 07.00-15.00

       

 

 

 

 

LES MARCHEURS RECHAINTOIS asbl (LG 078)

Domaine des Tourelles, Route de Grand-Rechain 67, 4800 PETIT-RECHAIN (LIÈGE)

43e Grande Marche du printemps

4-8-12-21 km *** 06.30-14.00

 

 

 

 

 

LES HULL'OTTES PROFONDEVILLE asbl (NA 031)

Collège Saint-Paul de Godinne, Carrefour de l'Europe, 5530 GODINNE (NAMUR)

Marche des Primevères

6-12-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

STICHTING SPORT PROMOTIE DIEVER

Groepsaccomodatie Het Kasteel, Kasteel 19, 7981 AN DIEVER (DR)

23e Drents Friese Woud Wandelvierdaagse Diever dag 4

40 km *** 07.00-09.00 uur

30 km *** 07.30-09.30 uur

20 km *** 08.30-11.00 uur

10 km *** 09.30-12.00 uur

 

       

 

 

 

 

STICHTING DRENTSE WANDELVIERDAAGSE

Vierdaagseterrein, Torenweg 20, 7873 BP ODOORN (DR)

29e Drentse Wandelvierdaagse Odoorn dag 4

40 km *** 07.00-09.00 uur

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 09.00-11.00 uur

10 km *** 10.00-12.00 uur

19e Jeugd Wandelvierdaagse Odoorn dag 4

10 km *** 10.00-10.45 uur

5 km *** 10.00-10.45 uur

 

 

 

 

STICHTING ALMEERDAAGSE

Station NS-Almere Muziekwijk, ALMERE (FL)

9e Almeerdaagse

50 km *** 08.00-09.00 uur

45 km *** 08.00-09.00 uur

40 km *** 08.00-09.00 uur

35 km *** 08.00-09.00 uur

30 km *** 08.00-09.00 uur

25 km *** 09.00-10.00 uur

25 km *** 13.00-14.00 uur

20 km *** 09.00-10.00 uur

20 km *** 13.00-14.00 uur

15 km *** 10.00-11.00 uur

15 km *** 14.00-15.00 uur

15 km *** 17.00-18.00 uur

10 km *** 11.00-12.00 uur

10 km *** 15.00-16.00 uur

10 km *** 18.00-19.00 uur

5 km *** 12.00-13.00 uur

5 km *** 16.00-17.00 uur

5 km *** 19.00-20.00 uur

 

 

 

 

FANFARE- EN TAMBOERKORPS EENDRACHT

Kulturhus De Meent, Koningsplein 2, 6654 BX AFFERDEN (GE)

Eendrachtmars

40 km *** 07.30-08.30 uur

25 km *** 07.30-10.00 uur

15 km *** 08.30-13.30 uur

10 km *** 09.30-14.30 uur

5 km *** 09.30-15.00 uur

 

 

 

 

VRIENDEN VAN DE BORG

Babberich,Babborgaplein 3a, 6909 DW BABBERICH (GE)

Betburg Wandeltocht

30 km *** 07.30-10.00 uur

20 km *** 07.30-10.00 uur

15 km *** 07.30-11.00 uur

10 km *** 07.30-11.00 uur

 

 

 

 

STICHTING MALDEN WANDELT

Austria Sport, Rijksweg 209, 6581 EK MALDEN (GE)

Drie Provinciën Wandeltocht

42 km *** 07.00-08.00 uur

30 km *** 07.00-10.00 uur

25 km *** 07.00-11.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

10 km *** 08.00-14.00 uur

5 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

FANFARE ST. CECILIA

Parochiezaal Hunsel,Jacobusstraat 9, 6013 RK HUNSEL (LI)

Asperge-proef wandeltocht

30 km *** 07.00-11.00 uur

18 km *** 07.00-12.00 uur

12 km *** 07.00-14.00 uur

6 km *** 07.00-14.00 uur

 

 

 

 

ROOMS-KATHOLIEKE WANDELSPORTVERENIGING CRESCENDO

Café Bie Laurengske, Onderste Puth 79, 6155 LR PUTH (LI)

Crescendotocht

28 km *** 07.00-11.00 uur

21 km *** 07.00-12.00 uur

14 km *** 07.00-13.00 uur

10 km *** 07.00-14.00 uur

7 km *** 07.00-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELVERENIGING VOERENDAAL

Trefcentrum Kunderhoes, Hogeweg 74, 6367 BG VOERENDAAL (LI)

Lentewandeltocht

21 km *** 07.30-12.00 uur

15 km *** 07.30-13.00 uur

9 km *** 07.30-14.00 uur

 

 

 

 

ATLETIEKVERENIGING LOPERSGROEP DEURNE

Hoeve Willem III, Soemeersingel 127, 5759 RD HELENAVEEN (NB)

18e Peeltocht

42 km *** 08.00-09.00 uur

30 km *** 08.00-11.00 uur

25 km *** 08.00-12.00 uur

20 km *** 08.00-14.00 uur

15 km *** 08.00-14.00 uur

10 km *** 08.00-14.00 uur

5 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

STICHTING VVV LAND VAN DE HILVER

Museumbrouwerij de Roos, Sint Sebastiaanstraat 4, 5081 ZG HILVARENBEEK (NB)

Tweedaagse wandeltocht

40 km *** 07.30-11.00 uur

30 km *** 07.30-11.00 uur

20 km *** 07.30-11.00 uur

15 km *** 08.00-11.00 uur

10 km *** 08.00-11.00 uur

 

 

 

 

 

WSV. OLLANDSE LANGE AFSTAND TIPPELAARS (OLAT)

De Stapperij, Spoordonkseweg 80, 5688 KE OIRSCHOT (NB)

OLAT 2e Dauwtraptocht naar Heilige Eik

20 km *** 05.30-06.30 uur

 

 

 

 

STICHTING SPORTWANDELSCHOOL HOORN/WESTFRIESLAND

Sporthal Kennemer Center, IJsbaanlaan 4A, 2024 AV HAARLEM (NH)

4e Dag Wandel4Daagse Haarlem

40 km *** 07.00-08.00 uur

30 km *** 08.00-09.00 uur

25 km *** 08.15-10.30 uur

20 km *** 08.30-10.30 uur

15 km *** 09.00-10.30 uur

10 km *** 09.00-10.30 uur

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

startlocatie nog onbekend   (NH)

Weekendwandeling Verbinding

25 km

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

FOOTING CLUB ITZIG asbl

Centre Sportif Holleschbierg, Rue du Stade 2000, L-5940 HESPERANGE

5-10 km *** 07.00-14.00 h

20 km *** 07.00-12.00 h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Chéoux

 

 

 

 

Adeps à Ere

 

 

 

 

 

Adeps à Lisogne

 

 

 

 

 

Adeps à Noiseux

 

 

 

 

 

Adeps à Loyers

 

 

 

 

 

Adeps à Schaltin

   

 

 

 

 

Adeps à Frasnes-lez-Gosselies

 

 

 

 

 

IML Chantonnay (F)  - dag 4