bnl logo 2014.png

 

 

 

MEI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 27

MEI – MAI – MEI 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DE DEMERSTAPPERS BILZEN (2080)

Zaal St. Amandus Kleine Spouwen, Sint-Aldegondisstraat 3, 3740 KLEINE-SPOUWEN (LIMBURG)

Alden Biesentocht

4-6-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

PARTNERWALK (2106)

VIIO, Sint-Truidersteenweg 17, 3700 TONGEREN (LIMBURG)

Partnerwalk 2 en Pelgrimage

5-10-15-17-25-34-47 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

OMLOOP KLUISBERGEN vzw (3034)

Feestzaal De Brugzavel, Brugzavel 25B, 9690 KLUISBERGEN (OOST-VLAANDEREN)

100 km van Omloop Kluisbergen

25-50 km *** 06.30-10.00

 

 

 

 

 

 

WSV DE KADEES vzw (3063)

Sint-Janshof, Keerstraat 218, 9420 VLEKKEM (OOST-VLAANDEREN)

Barbecuetocht

6-10-14-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB AL KONTENT GROOT EVERGEM vzw (3304)

Brouwerij Van Steenberge, Lindenlaan 25, 9940 ERTVELDE (OOST-VLAANDEREN)

Augustijnentocht

5-10-18-23-30 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

WSV DE ZOMBIES (4102)

Ymeria Stadion, Pastoor Bellonstraat, 3018 WIJGMAAL (VLAAMS-BRABANT)

13e Dyletocht

6-13-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Café-feestzaal De Bierhoeve, Kaaldries 162, 9220 HAMME (OOST-VLAANDEREN)

Euraudax Merksem

25-50 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

 

ORGANISATIECOMITÉ 100KM VAN IEPER (5194)

Fenixzaal Jeugdstadion, Leopold III-laan 16, 8900 IEPER (WEST-VLAANDEREN)

46e Internationale Driedaagse Wandeltocht

6-12-15-20-30-40-50 km *** 07.00-15.00

 

   

 

 

 

 

WATEWYSTAPPERS TIELT (5423)

Hondiuscentrum, Oostdreef 46, 8720 WAKKEN (WEST-VLAANDEREN)

Rondom Wakken

6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

DE BUSKANTERS HOUTHULST (5507)

Heuvelhuis Klerken, Dorpsstraat 29, 8650 KLERKEN (WEST-VLAANDEREN)

9e Muziektocht

6-10-16-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE PUINSTAPPERS BREDENE (5528)

Zaal Gemeenschapshuis, Prinses Elisabethlaan 44-48, 8450 BREDENE (WEST-VLAANDEREN)

5e Calidristocht

5-8-13-16-20-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

LES TCHOTS DE GOSSELIES (HT 083)

Salle Polyvalente, Rue de Villers 208, 6010 COUILLET (HAINAUT)

10e Marche des Tchots

5-7-13-22-30 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

LES MARCHEURS RECHAINTOIS asbl (LG 078)

Domaine des Tourelles, Route de Grand-Rechain 67, 4800 PETIT-RECHAIN (LIÈGE)

43e Grande Marche du printemps

4-8-12-21-30-42 km *** 06.30-14.00

 

      

 

 

 

 

LES PANARDS WINENNOIS (NA 012)

Salle Les Ouviers Courageux, Rue des Ardennes 414, 5570 WINENNE (NAMUR)

37e Marche de la Présidente

5-10-20 km *** 07.00-14.00

      

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

STICHTING SPORT PROMOTIE DIEVER

Groepsaccomodatie Het Kasteel, Kasteel 19, 7981 AN DIEVER (DR)

23e Drents Friese Woud Wandelvierdaagse Diever dag 3

40 km *** 07.00-09.00 uur

30 km *** 07.30-09.30 uur

20 km *** 08.30-11.00 uur

10 km *** 09.30-12.00 uur

 

      

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE TIPPELAAR

Tent op het marktplein,Van Echtenstraat 22, 7891 LM KLAZIENAVEEN (DR)

Drenthe Wandelfestijn

40 km *** 08.30-09.00 uur

20 km *** 09.00-12.00 uur

15 km *** 10.00-13.00 uur

10 km *** 10.00-14.00 uur

5 km *** 10.00-14.00 uur

 

 

 

 

STICHTING DRENTSE WANDELVIERDAAGSE

Vierdaagseterrein, Torenweg 20, 7873 BP ODOORN (DR)

29e Drentse Wandelvierdaagse Odoorn dag 3

40 km *** 07.00-09.00 uur

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 09.00-11.00 uur

10 km *** 10.00-12.00 uur

19e Jeugd Wandelvierdaagse Odoorn dag 3

10 km *** 10.00-10.45 uur

5 km *** 10.00-10.45 uur

 

 

 

 

STICHTING ALMEERDAAGSE

Station NS-Almere Muziekwijk, ALMERE (FL)

9e Almeerdaagse

50 km *** 08.00-09.00 uur

45 km *** 08.00-09.00 uur

40 km *** 08.00-09.00 uur

35 km *** 08.00-09.00 uur

30 km *** 08.00-09.00 uur

25 km *** 09.00-10.00 uur

25 km *** 13.00-14.00 uur

20 km *** 09.00-10.00 uur

20 km *** 13.00-14.00 uur

15 km *** 10.00-11.00 uur

15 km *** 14.00-15.00 uur

15 km *** 17.00-18.00 uur

10 km *** 11.00-12.00 uur

10 km *** 15.00-16.00 uur

10 km *** 18.00-19.00 uur

5 km *** 12.00-13.00 uur

5 km *** 16.00-17.00 uur

5 km *** 19.00-20.00 uur

 

 

 

 

STICHTING FRIESE 11-STEDEN WANDELTOCHTEN

Elfstedenhal, Achter het FEC-terrein 4, LEEUWARDEN (FR)

Friese Elfsteden Wandeltocht

Dokkum-Leeuwarden 28 km

   

 

 

 

 

STICHTING MULTIFUNKTIONEEL CENTRUM OUDEGA

MFC It Joo, De Joodyk 2, 8614 JK OUDEGA (FR)

Joo Tocht

30 km *** 09.00-10.00 uur

20 km *** 10.00-11.00 uur

10 km *** 11.00-12.00 uur

 

 

 

 

WIELERVERENIGING TOUR DE FORCE

Veluwehal, Nieuwe Markt 6, 3771 CB BARNEVELD (GE)

Tour de Force Wandeltocht

40 km *** 07.00-08.00 uur

25 km *** 08.00-10.30 uur

15 km *** 08.30-10.30 uur

 

 

 

 

STICHTING DE ACHTERHOEKSE WANDELVIERDAAGSE

Catharinakerk, Simonsplein 25, 7001 BM DOETINCHEM (GE)

Achterhoekse Wandel4daagse

40 km *** 06.30-08.30 uur

30 km *** 07.00-09.00 uur

20 km *** 08.00-09.30 uur

12 km *** 10.00-10.30 uur

 

 

 

 

STICHTING RUNNING NIJMEGEN

Honigcomplex - Café De Dock, Waalbandijk 20, 6541 AJ NIJMEGEN (GE)

Roparun wandeltocht

40 km *** 07.00-09.30 uur

30 km *** 07.00-09.30 uur

25 km *** 07.30-11.00 uur

20 km *** 07.30-11.00 uur

15 km *** 07.30-12.00 uur

10 km *** 07.30-12.00 uur

 

 

 

 

STICHTING RECREATIE VELUWE & VALLEI

Kulturhus de Breehoek, Marktstraat 59, 3925 JP SCHERPENZEEL (GE)

Grebbelinie Wandeltocht

40 km *** 08.00-11.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

10 km *** 08.00-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENGING SPIRIT

Sporthal De Ringen, Prins Bernhardlaan 1, 9934 EK DELFZIJL (GR)

71e Spirittocht

40 km *** 08.30-17.30 uur

30 km *** 08.30-17.30 uur

25 km *** 09.00-17.30 uur

15 km *** 09.00-17.00 uur

10 km *** 09.00-17.00 uur

5 km *** 09.00-17.00 uur

 

 

 

 

V.O.F. BEWEGINGSCENTRUM TER APEL

Bewegingscentrum Ter Apel, Drenthweg 17, 9561 AZ TER APEL (GR)

6e Semslinie wandeltocht

40 km *** 07.00-09.00 uur

25 km *** 08.00-10.00 uur

10 km *** 09.00-12.00 uur

6 km *** 09.00-12.00 uur

 

 

 

 

STICHTING VVV LAND VAN DE HILVER

Museumbrouwerij de Roos, Sint Sebastiaanstraat 4, 5081 ZG HILVARENBEEK (NB)

Tweedaagse wandeltocht

40 km *** 07.30-11.00 uur

30 km *** 07.30-11.00 uur

20 km *** 07.30-11.00 uur

15 km *** 08.00-11.00 uur

10 km *** 08.00-11.00 uur

 

 

 

 

STICHTING SPORTWANDELSCHOOL HOORN/WESTFRIESLAND

Sporthal Kennemer Center, IJsbaanlaan 4A, 2024 AV HAARLEM (NH)

3e Dag Wandel4Daagse Haarlem

40 km *** 07.00-08.00 uur

30 km *** 08.00-09.00 uur

25 km *** 08.15-10.30 uur

20 km *** 08.30-10.30 uur

15 km *** 09.00-10.30 uur

10 km *** 09.00-10.30 uur

 

 

 

 

DEVENTER OOST CLUB ACTIVITEITEN

Café-restaurant de Koerkamp, Bathmenseweg 18, 7434 PV LETTELE (OV)

23e Rhododendrontocht

40 km *** 08.00-10.00 uur

25 km *** 08.00-10.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-12.00 uur

5 km *** 09.00-12.00 uur

 

 

 

 

 

STICHTING SPORTIEF BEWEGEN NATUURLIJK TUBBERGEN

De Delle, Hattinkstraat 4, 7651 CL TUBBERGEN (OV)

Essenwandeltocht

40 km *** 08.00-09.00 uur

25 km *** 08.00-11.00 uur

12 km *** 08.00-14.00 uur

6 km *** 08.00-15.00 uur

 

 

 

 

STICHTING RTV BUNSCHOTEN

Sportpark de Vinken, de Kronkels 12, 3752 LM BUNSCHOTEN-SPAKENBURG (UT)

Rondje Spakenburg

40 km *** 07.00-09.00 uur

25 km *** 08.00-10.00 uur

15 km *** 09.00-11.00 uur

7 km *** 10.00-12.00 uur

 

 

 

 

STICHTING HET WERELD NATUUR FONDS-NEDERLAND

Dorpshuis de Furs, Slotlaan 2a, 3749 AA LAGE VUURSCHE (UT)

WNF Walkathon

25 km *** 10.00-11.00 uur

21 km *** 10.00-11.00 uur

15 km *** 10.00-12.00 uur

10 km *** 10.00-13.00 uur

5 km *** 10.00-14.00 uur

 

 

 

 

STG. COMMUNITY SERVICE V.D. ROTARY CLUB VEENENDAAL

Kantine van vv GVVV, Verlengde Sportlaan 2, 3905 AE VEENENDAAL (UT)

13e Heuvelrugwandeltocht

50 km *** 06.00-08.00 uur

40 km *** 07.00-09.00 uur

25 km *** 08.00-10.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

De Zotte van Geel

 

 

 

 

Adeps à Wanfercée-Baulet

 

 

 

 

 

IML Chantonnay (F)  - dag 3

  

 

 

 

 

Hollenmarsch Bödefeld (D)