bnl logo 2014.png

 

 

 

MEI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

DONDERDAG – JEUDI – DONNERSTAG

 25

MEI – MAI – MEI 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WVK PUURS vzw (1023)

Gemeenschapshuis Vrededaal, L. Van Kerckhovenstraat 1, 2870 PUURS (ANTWERPEN)

Aspergewandeling

6-10-14-21 km *** 07.30-15.00

   

 

 

 

 

WC AVIAT SINT-TRUIDEN vzw (2028)

Parochiezaal De Kajaan, Grevensmolenweg 34, 3800 SINT-TRUIDEN (LIMBURG)

Internationale Trudotocht

4-5-9-13-18-20-28-35-43 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV EGMONT ZOTTEGEM vzw (3163)

Feestzaal Bevegemse Vijvers, Bevegemsevijvers 1, 9620 ZOTTEGEM (OOST-VLAANDEREN)

23e Egmonttocht

6-12-18-24-32-42-50 km *** 07.00-15.00

 

        

 

 

 

 

GLOBETROTTERS HAGELAND vzw (4036)

Zaal Sint-Denijs, Haldertstraat 11, 3390 HOUWAART (VLAAMS-BRABANT)

22e Hagelandse Wijngaardentocht

4-8-12-16-21-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

VLAEMSCH HUISEKE GODEWAERSVELDE (5344)

Salle de Fêtes, , 59270 BERTHEN (NORD-FRANCE)

Tussen de Vlaamse bergen

6-12-21-33-41-50 km *** 06.30-15.00

 

       

 

 

 

 

DE KLINKERCLUB (5469)

Kubox, Kattestraat 188, 8520 KUURNE (WEST-VLAANDEREN)

20e Klinkertocht

6-10-12-15-23 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DIKSMUIDE (5537)

OC De Zwaan, Vladsloplein 10, 8600 VLADSLO (WEST-VLAANDEREN)

Hemelvaarttocht

6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

LES SUCRIERS DE BRUGELETTE (HT 001)

Salle Omnisports (Parc Communal), Avenue Gabrielle Petit 3, 7940 BRUGELETTE (HAINAUT)

41e Marche des Nerviens

4-6-12-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

LES GOÉ-LANDS (LG 031)

Salle La Rochette, Rue Vesdray, 4834 GOÉ (LIÈGE)

43e Marche de la Gileppe

4-6-12-20-30-42 km *** 06.00-15.00

 

         

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

STICHTING SPORT PROMOTIE DIEVER

Groepsaccomodatie Het Kasteel, Kasteel 19, 7981 AN DIEVER (DR)

23e Drents Friese Woud Wandelvierdaagse Diever dag 1

40 km *** 07.00-09.00 uur

30 km *** 07.30-09.30 uur

20 km *** 08.30-11.00 uur

10 km *** 09.30-12.00 uur

 

         

 

 

 

 

STICHTING DRENTSE WANDELVIERDAAGSE

Vierdaagseterrein, Torenweg 20, 7873 BP ODOORN (DR)

29e Drentse Wandelvierdaagse Odoorn dag 1

40 km *** 07.00-09.00 uur

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 09.00-11.00 uur

10 km *** 10.00-12.00 uur

19e Jeugd Wandelvierdaagse Odoorn dag 1

10 km *** 10.00-10.45 uur

5 km *** 10.00-10.45 uur

 

 

 

 

STICHTING ALMEERDAAGSE

Station NS-Almere Poort, ALMERE (FL)

9e Almeerdaagse

50 km *** 08.00-09.00 uur

45 km *** 08.00-09.00 uur

40 km *** 08.00-09.00 uur

35 km *** 08.00-09.00 uur

30 km *** 08.00-09.00 uur

25 km *** 09.00-10.00 uur

25 km *** 13.00-14.00 uur

20 km *** 09.00-10.00 uur

20 km *** 13.00-14.00 uur

15 km *** 10.00-11.00 uur

15 km *** 14.00-15.00 uur

15 km *** 17.00-18.00 uur

10 km *** 11.00-12.00 uur

10 km *** 15.00-16.00 uur

10 km *** 18.00-19.00 uur

5 km *** 12.00-13.00 uur

5 km *** 16.00-17.00 uur

5 km *** 19.00-20.00 uur

 

 

 

 

STICHTING FRIESE 11-STEDEN WANDELTOCHTEN

Elfstedenhal, Achter het FEC-terrein 4, LEEUWARDEN (FR)

Friese Elfsteden Wandeltocht

Workum-Franeker 42 km

 

   

 

 

 

 

STICHTING DE ACHTERHOEKSE WANDELVIERDAAGSE

Catharinakerk, Simonsplein 25, 7001 BM DOETINCHEM (GE)

Achterhoekse Wandel4daagse

40 km *** 06.30-08.30 uur

30 km *** 07.00-09.00 uur

20 km *** 08.00-09.30 uur

12 km *** 10.00-10.30 uur

 

 

 

 

STICHTING KULTURHUS OENE

Kulturhus Oene, Horthoekerweg 12, 8167 LW OENE (GE)

Uuner dauwtraptocht

40 km *** 07.00-08.00 uur

30 km *** 07.00-08.00 uur

20 km *** 07.00-09.00 uur

15 km *** 07.00-10.00 uur

10 km *** 07.00-10.00 uur

5 km *** 07.00-11.00 uur

 

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE POSTHOORN

Zaal Sterrebosch, Kasteellaan 6, 6602 DE WIJCHEN (GE)

35e Kastelenwandeltocht

40 km *** 07.00-08.30 uur

30 km *** 07.00-08.30 uur

20 km *** 08.00-11.30 uur

15 km *** 08.00-12.30 uur

10 km *** 08.00-12.30 uur

5 km *** 08.00-12.30 uur

 

 

 

 

FANFARE SINT GERTRUDIS

Fanfarezaal Sint Gertrudis, Dorpstraat 29, 6265 AK SINT GEERTRUID (LI)

Int. Margratentocht

42 km *** 07.00-09.00 uur

34.5 km *** 07.00-10.00 uur

26.5 km *** 07.00-11.00 uur

21.5 km *** 07.00-12.00 uur

15.5 km *** 07.00-13.00 uur

8.5 km *** 07.00-14.00 uur

 

     

 

 

 

 

STICHTING CULTUUR EN VOORZIENINGEN VORSTENBOSCH

Feesttent, Heuvel 4, 5476 KG VORSTENBOSCH (NB)

Lente Wandeltocht

25 km *** 07.00-11.00 uur

20 km *** 07.00-11.00 uur

15 km *** 07.00-11.00 uur

10 km *** 07.00-11.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE HARINGSTADTERS

Sportcomplex De Rozenboom, De Gouw 17, 1611 BS BOVENKARSPEL (NH)

Dauwtrapperswandeltocht

25 km *** 07.00-08.30 uur

15 km *** 07.00-10.30 uur

10 km *** 07.00-10.30 uur

5 km *** 07.00-10.30 uur

 

 

 

 

STICHTING SPORTWANDELSCHOOL HOORN/WESTFRIESLAND

Sporthal Kennemer Center, IJsbaanlaan 4A, 2024 AV HAARLEM (NH)

Dauwtrappen Bloemendaal

10 km *** 06.00-06.15 uur

 

 

 

 

STICHTING SPORTWANDELSCHOOL HOORN/WESTFRIESLAND

Sporthal Kennemer Center, IJsbaanlaan 4A, 2024 AV HAARLEM (NH)

1e dag Wandel4Daagse Haarlem

40 km *** 07.00-08.00 uur

30 km *** 08.00-09.00 uur

25 km *** 08.15-10.30 uur

20 km *** 08.30-10.30 uur

15 km *** 09.00-10.30 uur

10 km *** 09.00-10.30 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE LAATSTE LOODJES

Wormer Vendeliers, Knollendammerstraat 14, 1531 BE WORMER (NH)

4e Zaanse Dauwtrapperswandeltocht

15 km *** 07.00 uur

10 km *** 07.00 uur

 

 

 

 

VERENIGING DORPSBELANG STEENWIJKERWOLD

M.F.C. Hoogthij, Oldemarktseweg 117, 8341 SC STEENWIJKERWOLD (OV)

Wandelfestijn St. Christoffel

35 km *** 06.30-09.00 uur

25 km *** 07.30-10.30 uur

15 km *** 07.30-11.30 uur

10 km *** 07.30-11.30 uur

 

 

 

 

STICHTING SPEELTUIN BOMENWIJK

Runnersworld, Oosteinde 235, 2611 VE DELFT (ZH)

11e Runnersworld GTL wandeltocht

30 km *** 08.30-11.00 uur

20 km *** 08.30-11.00 uur

10 km *** 08.30-12.00 uur

5 km *** 09.30-12.00 uur

 

 

 

 

STICHTING STAP & TRAP IN HET GROENE HART

Feesttent, Dorpsweg 119, 4223 NG HOORNAAR (ZH)

Wandeldriedaagse Hoornaar - Dagtocht Alblasserwaard en Vijfheerenlanden

40 km *** 07.00-08.00 uur

30 km *** 08.00-10.30 uur

25 km *** 08.00-10.30 uur

15 km *** 09.00-12.30 uur

10 km *** 09.00-12.30 uur

5 km *** 09.00-12.30 uur

 

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

AMICALE DES MARCHEURS BASCHARAGE asbl

Hall 75, Rue de l'Eau, L-4920 BASCHARAGE

6-12 km *** 07:30-14.00 h

20 km *** 07:30-13.00 h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Awenne

 

 

 

 

 

Adeps à Ciney

 

 

 

 

 

Adeps à Orp-Jauche

 

 

 

 

 

Le Champion te Castricum (Nl

 

 

 

 

Euraudax à Saint-Brévin-les-Pins (F)

 

 

 

 

IML Chantonnay (F)  - dag 1

 

 

 

 

 

Etoile Pédestre d’Audruicq (F)

 

 

 

 

 

 l’Elan Kobheen à Elzange (F)