bnl logo 2014.png

 

 

 

MEI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 21

MEI – MAI – MEI 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BOSGEUZEN-VOORKEMPEN vzw (1006)

Dorpshuis De Caters, Kerkstraat 24, 2970 S GRAVENWEZEL-SCHILDE (ANTWERPEN)

39e Consciencetocht

6-9-13-16-21-26-32-40 km *** 08.00-15.00

 

   

 

 

 

 

WSC DE BLAUWVOET (1404)

Sportcentrum voetbalterreinen Blauwvoet, Ilsestraat 106, 2260 OEVEL (ANTWERPEN)

21ste Pannenkoekenwandeltocht

6-12-18-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE HEIKNEUTERS vzw (2006)

Feestzaal Bethanië, Bethaniëstraat 74, 3600 GENK (LIMBURG)

48e Officiële tocht - Euregio Marching Trophy

5-8-12-17-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

WSV WANDELEND PAAL vzw (2023)

CVO De Oranjerie, Boudewijnvest 3, 3290 DIEST (VLAAMS-BRABANT)

38e Mariëndaaltocht

4-7-12-16-20-30-42-50 km *** 07.00-15.00

 

   

 

 

 

 

WANDELCLUB TEMSE (3182)

JOC De Nartist, Clemens de Landtsheerlaan 26A, 9140 TEMSE (OOST-VLAANDEREN)

Kaailoperstocht

7-14-21 km *** 08.00-15.00

   

 

 

 

 

WSV LAND VAN RHODE vzw (3196)

Parochiecentrum Sint-Michael, Kloosterstraat, 9520 SINT-LIEVENS-HOUTEM (OOST-VLAANDEREN)

30e Lentetocht

6-12-18-21-24-30 km *** 07.00-15.00

      

 

 

 

 

OP STAP DOOR HET MEETJESLAND vzw (3505)

Evenementenhal Sporthal, Burg. Lionel Pussemierstraat, 9900 EEKLO (OOST-VLAANDEREN)

Meetjesland… maak het mee - 11e Op Stap door het Meetjesland

6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE ZENNETROTTERS vzw (4022)

Voetbalkantine KCVV Elewijt, Driesstraat 32, 1982 ELEWIJT (VLAAMS-BRABANT)

Palmentrotterstochten

4-8-12-20-30 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

vzw WANDELCLUB DE DUINTRAPPERS WESTENDE (5008)

Zaal De Boare, Koningsplein 1, 8660 DE PANNE (WEST-VLAANDEREN)

Picontocht - 29e Wandelsessie van de Westhoek

6-12-15-18-24-31 km *** 08.00-15.00

   

 

 

 

 

WSV DE COLLIEMOLEN OOSTNIEUWKERKE-STADEN (5328)

Zaal 't Madointje, Klerkenstraat 128, 8920 LANGEMARK-POELKAPELLE (WEST-VLAANDEREN)

Vijfwegentocht

5-7-11-15-23 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

SPOETNIKSTAPPERS vzw (5363)

Manege Derby, Duinenweg 439, 8430 MIDDELKERKE (WEST-VLAANDEREN)

Kronkelend door Middelkerke

6-12-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

POLICE WALKERS (BBW 053)

Ecole Communale, Rue des Fruits 73, 1070 ANDERLECHT (BRUXELLES)

Marche Champêtre dans la Vallée de la Pede

4-7-14-21 km *** 08.00-15.00

     

 

 

 

 

LES TATANES AILÉES EPINOIS (HT 031)

Cercle L'Union, Rue Salvador Allende 208, 7134 LEVAL-TRAHEGNIES (HAINAUT)

39e Marche des Tatanes Ailées

4-6-12-18-25 km *** 07.00-14.00

   

 

 

 

 

LES LURSONS DE LA REID (LG 163)

Internat Institut Provincial, Rue Haftay 738, 4910 LA REID (LIÈGE)

Marche des Lursons

4-7-12-20 km *** 07.00-14.00

    

 

 

 

 

AREL'S MARCHE CLUB ARLON (LUX 012)

Salle Saint-Bernard, Rue de l'Eifel 30, 6700 ARLON (LUXEMBOURG)

42e Marche Internationale du Maitrank

5-10-15-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES CRAYAS DU THIRY (NA 053)

Salle Espoir et Fraternité, Rue du Calvaire, 5670 NISMES (NAMUR)

Marche des Orchidées

6-12-21-30 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

WANDELVERENIGING BARGERMARKE

Clubgebouw Bargermarke, Oldenhave 78, 7824 CC EMMEN (DR)

Mei tocht

40 km *** 08.30-09.00 uur

30 km *** 08.30-10.00 uur

20 km *** 08.30-11.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

TRIM SLIM ALMERE

Dubbelop tegenover St. Aap, Kemphaanstraat 3, 1358 AD ALMERE (FL)

15e Apenloop

40 km *** 07.00-09.00 uur

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 09.00-12.00 uur

15 km *** 10.00-13.00 uur

10 km *** 10.00-14.00 uur

5 km *** 11.00-14.00 uur

 

 

 

 

STICHTING GEZONDE STAD LEEUWARDEN

Boterhoek, Boterhoek 1, 8911 DH LEEUWARDEN (FR)

Loop Leeuwarden

35 km 7.30 uur

25 km 9.00 uur

15 km *** 11.00 uur

 

 

 

 

DOELGERICHT WANDELEN

Zie website (FR)

Friese Waterlinie Wandel-2daagse

43 km *** 08.00-08.30 uur

27 km *** 09.00-09.30 uur

17 km *** 11.30-13.00 uur

 

 

 

 

STICHTING DE KALORAMA WANDELTOCHT

Kulturhus Beek, Roerdompstraat 6, 6573 BH BEEK (GE)

79e Kaloramawandeltocht

40 km *** 07.00-10.00 uur

30 km *** 07.00-11.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 10.00-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE BERGHLOPERS

EHBO gebouw, Zeddamseweg 77, 7041 CN 'S-HEERENBERG (GE)

49e Montferlandtocht

35 km *** 08.00-11.00 uur

20 km *** 08.00-11.00 uur

15 km *** 08.00-14.00 uur

10 km *** 08.00-14.00 uur

5 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

BUURTVERENIGING OOSTBROEK

Café 't Wapen van Geulle, Hulserstraat 10, 6243 BN GEULLE (LI)

Lentewandeling

24 km *** 08.00-12.00 uur

18 km *** 08.00-12.00 uur

12 km *** 08.00-13.00 uur

6 km *** 08.00-13.00 uur

 

 

 

 

 

STICHTING WANDELRONDE VAN ZUID-LIMBURG

De Spuiklep SSOVH, Parallelweg 2, 6411 ND HEERLEN (LI)

2 Daagse 74e Wandelronde van Zuid-Limburg

40 km *** 08.00 uur

20 km *** 08.00 uur

 

  

 

 

 

 

STICHTING DORPSFEEST ACHTMAAL

Café zaal De Toekomst, Pastoor de Bakkerstraat 19, 4885 AK ACHTMAAL (NB)

Groot Wandelevenement Achtmaal

40 km *** 07.00-09.30 uur

25 km *** 07.00-12.00 uur

18 km *** 08.00-13.00 uur

12 km *** 09.00-14.00 uur

7 km *** 09.00-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE GRENSLOPERS

De Keijzer La Cantina, Postelseweg 88, 5521 RD EERSEL (NB)

De Koperteutentocht

27 km *** 08.00-10.30 uur

21 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-13.30 uur

11 km *** 08.00-14.00 uur

7 km *** 08.00-14.00 uur

  

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING ZONDER UITVALLERS THUIS

Clubhuis Z.U.Th., Churchill-laan 12, 5421 HA GEMERT (NB)

2 Daagse - Lentetocht WSV Z.U.Th.

42 km *** 07.00-09.00 uur

30 km *** 07.00-09.00 uur

20 km *** 09.00-13.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

 

STICHTING NAJJAR GILZE EN RIJEN

Clubgebouw De Aanloop, Vijf Eiken 6, 5121 RG RIJEN (NB)

Najjar wandeldag

25 km *** 08.00-11.00 uur

15 km *** 08.00-12.00 uur

10 km *** 08.00-13.00 uur

5 km *** 08.00-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVER. 'S-HERTOGENBOSSCHE VIERDAAGSE

Sportpark Meerendonk Den Bosch Zuid, Meerendonkweg 1, 5216 TZ 'S-HERTOGENBOSCH (NB)

Stan Meeuwsentocht

40 km *** 07.00-09.00 uur

30 km *** 07.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-12.00 uur

10 km *** 08.00-12.00 uur

5 km *** 08.00-12.00 uur

 

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING STEEDS VOORWAARTS HOOFDDORP

Sportcomplex Koning Willem-Alexander, Bennebroekerweg 800, 2134 AB HOOFDDORP (NH)

10e Meerwandelen

25 km *** 08.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-12.00 uur

5 km *** 09.00-14.00 uur

 

 

 

 

STICHTING KONINGIN WILHELMINA FONDS

KNRM, Haringkade 2a, 1976 CP IJMUIDEN (NH)

Vissenloop

40 km *** 07.00-08.00 uur

30 km *** 08.00-10.00 uur

25 km *** 09.00-11.00 uur

20 km *** 10.00-12.00 uur

15 km *** 11.00-13.00 uur

10 km *** 11.00-13.00 uur

5 km *** 12.00-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HAAGLANDEN

Sportcentrum de Schilp, Schaapweg 4, 2285 SP RIJSWIJK (ZH)

20e Haaglanden Wandeldagen

40 km *** 07.00-09.00 uur

25 km *** 07.00-11.00 uur

15 km *** 07.00-12.00 uur

10 km *** 07.00-14.00 uur

 

 

 

 

 

STICHTING FLORAVONTUUR

Snowworld Zoetermeer, Buytenparklaan 30, 2717 AX ZOETERMEER (ZH)

13e Floravontuur wandeltocht

40 km *** 07.00-09.00 uur

25 km *** 07.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-14.00 uur

10 km *** 10.00-14.00 uur

5 km *** 10.00-14.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

FOOTING CLUB PER PEDES BERTRANGE

Centre Atert, Rue Atert, L-8051 BERTRANGE

6-12 km *** 07.00-14.00 h

20 km *** 07.00-12.00 h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

KWB te Duffel

 

 

 

 

 

Adeps à Villers-le-Bouillet

  

 

 

 

 

Adeps à Sorée

  

 

 

 

 

Adeps à Flobecq

 

 

 

 

 

Adeps à Ciergnon 

 

 

 

 

 

Adeps à Champlon

  

 

 

 

 

Wandelgroep Raalte te Holten (Nl)