bnl logo 2014.png

 

 

 

MEI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 20

MEI – MAI – MEI 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV WANDELEND PAAL vzw (2023)

CVO De Oranjerie, Boudewijnvest 3, 3290 DIEST (VLAAMS-BRABANT)

38e Mariëndaaltocht

4-7-12-16-20-30-42-50 km *** 07.00-15.00

 

             

 

 

 

 

COMITÉ 2000 (3414)

vzw Heuvelheem Lindehove, Abdijstraat 14, 9700 ENAME (OOST-VLAANDEREN)

19e Wandeltocht in en rond Ename

6-12-18-26 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

BOERENKRIJGSTAPPERS vzw (3450)

Festivalhal, Donklaan 125, 9290 BERLARE (OOST-VLAANDEREN)

Heidemeerstocht - 2e tocht Donkmeertrofee 2017

4-6-10-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

       

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Café De Wielewaal, Rodebergstraat 71, 8954 WESTOUTER (WEST-VLAANDEREN)

Euraudax Kuurne-Ieper

25-50 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

 

DE MARGRIETE STAPPERS vzw (5276)

OC De Schouw, Statiestraat 115, 8810 LICHTERVELDE (WEST-VLAANDEREN)

Houtwaltocht

5-7-10-14-16-18-24-30 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

LES MARCHEURS D'IMBRECHIES EN THIÈRACHE (HT 073)

Salle Communale, Place 2, 6596 SELOIGNES (HAINAUT)

21e Marche de l'Amitié

5-10-14-21-30 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

LES MARCHEURS DES ECHOS DE LA MEHAIGNE (LG 044)

Foyer Saint-Christophe asbl, Rue Lambert Mottart 21, 4280 HANNUT (LIÈGE)

33e Marche des Gaufres

4-7-12-15 km *** 12.00-17.00

 

 

 

 

 

MARCHEURS DE LA MASBLETTE MASBOURG (LUX 027)

Salle Grands Prés, Rue de Saint-Hubert, 6953 MASBOURG (LUXEMBOURG)

Sentiers Ardennais

6-12-25-42-50-75 km *** 06.00-14.00

 

         

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

WANDELVERENIGING BARGERMARKE

Clubgebouw Bargermarke, Oldenhave 78, 7824 CC EMMEN (DR)

Mei tocht

40 km *** 08.30-09.00 uur

30 km *** 08.30-10.00 uur

20 km *** 08.30-11.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

STICHTING FRIESLAND BEWEEGT

Dorpshuis Trefpunt, Haulsterweg 3, 8506 BH HASKERHORNE (FR)

Boerderijentocht

30 km *** 08.00-08.30 uur

20 km *** 08.30-10.00 uur

15 km *** 09.30-11.00 uur

6 km *** 10.00-13.00 uur

 

 

 

 

DOELGERICHT WANDELEN

Zie website (FR)

Friese Waterlinie Wandel-2daagse

43 km *** 08.00-08.30 uur

27 km *** 09.00-09.30 uur

17 km *** 11.30-13.00 uur

 

 

 

 

STICHTING DE KALORAMA WANDELTOCHT

Kulturhus Beek, Roerdompstraat 6, 6573 BH BEEK (GE)

79e Kaloramawandeltocht

40 km *** 07.00-10.00 uur

30 km *** 07.00-11.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 10.00-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE BERGHLOPERS

EHBO gebouw, Zeddamseweg 77, 7041 CN 'S-HEERENBERG (GE)

49e Montferlandtocht

35 km *** 08.00-11.00 uur

20 km *** 08.00-11.00 uur

15 km *** 08.00-14.00 uur

10 km *** 08.00-14.00 uur

5 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

STICHTING VELUWE WANDELTOCHT NIJKERK

vv. Sparta Nijkerk, Nachtegaalsteeg 1, 3862 WJ NIJKERK (GE)

Veluwe Wandeltocht

40 km *** 08.00-09.00 uur

20 km *** 11.30 uur

15 km *** 12.30 uur

10 km *** 13.30 uur

5 km *** 14.45 uur

 

 

 

 

STG. SCHUITEMAN ACCOUNTANTS WANDELACTIVITEITEN

Herkelijk centrum Bethabara, Van den Berglaan 79, 3781 GE VOORTHUIZEN (GE)

13e Schuiteman Accountants Wandelfestijn

40 km *** 07.30-09.00 uur

30 km *** 07.30-09.00 uur

25 km *** 08.00-10.00 uur

15 km *** 08.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-14.00 uur

5 km *** 09.00-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE BLIJE WANDELAARS

Kantine sportveld, Raadhuisstraat 23A, 9697 PP BLIJHAM (GR)

37e Lutjemeulentocht

25 km *** 08.30-11.00 uur

15 km *** 08.30-13.00 uur

10 km *** 08.30-13.00 uur

5 km *** 08.30-13.00 uur

 

 

 

 

ROTARYCLUB GRONINGEN-WEST

Informatiecentrum Nienoord, Nienoord 20, 9351 AC LEEK (GR)

12e Leekstermeerwandeltocht

40 km *** 07.30-08.00 uur

25 km *** 08.00-09.00 uur

17.5 km *** 09.00-10.30 uur

7.5 km *** 10.00-11.30 uur

 

  

 

 

 

 

STICHTING WANDELRONDE VAN ZUID-LIMBURG

De Spuiklep SSOVH, Parallelweg 4, 6411 ND HEERLEN (LI)

2 Daagse 74e Wandelronde van Zuid-Limburg

30 km *** 08.00-08.30 uur

15 km *** 08.00-08.30 uur

 

 

 

 

 

RECA FEEST

Partycentrum de Bond, Beversestraat 18, 5431 SH CUIJK (NB)

Kennedymars + Minimars Cuijk

80 km *** 05.00 uur

40 km *** 07.00-10.00 uur

25 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-11.00 uur

8 km *** 12.00 uur

 

  

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING ZONDER UITVALLERS THUIS

Clubhuis Z.U.Th., Churchill-laan 12, 5421 HA GEMERT (NB)

2 Daagse - Lentetocht WSV Z.U.Th.

42 km *** 07.00-09.00 uur

30 km *** 07.00-09.00 uur

20 km *** 09.00-13.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

SPORTVERENIGING OLYMPUS '69

Café De Beek, Fabrieksstraat 14, 4661 ES HALSTEREN (NB)

48e Olympustocht

40 km *** 07.00-09.00 uur

30 km *** 07.00-10.00 uur

25 km *** 07.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-10.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-12.00 uur

5 km *** 09.00-12.00 uur

 

 

 

 

DE OSSE MAASKANT

Café-tapperij Hertog Jan, Marktplein 13, 5397 EV LITH (NB)

De Lithse Wandeltocht

40 km *** 07.00-09.00 uur

30 km *** 07.00-10.00 uur

20 km *** 07.00-11.00 uur

15 km *** 07.00-12.00 uur

10 km *** 07.00-12.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING STEEDS VOORWAARTS HOOFDDORP

Sportcomplex Koning Willem-Alexander, Bennebroekerweg 800, 2134 AB HOOFDDORP (NH)

10e Meerwandelen

25 km *** 08.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-12.00 uur

5 km *** 09.00-14.00 uur

 

 

 

 

KUINDERSE ACTIVITEITEN STICHTING

M.F.A. De Botter, Burchtstraat 5, 8374 KC KUINRE (OV)

Cranespoor Wandeltocht Kuinderbos

38 km *** 07.00-09.00 uur

27 km *** 07.00-10.00 uur

21 km *** 07.00-12.00 uur

13 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

STG. NEDERLANDSE VRIENDEN DER SOS-KINDERDORPEN

Kaasboerderij Doornvoort, Langbroekerweg 15, 3941 MS DOORN (UT)

Kastelen en Boerderijentocht Utrechtse Heuvelrug SOS Kinderdorpen

40 km *** 07.30-10.00 uur

30 km *** 07.30-10.00 uur

25 km *** 08.00-11.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-12.00 uur

10 km *** 08.00-13.00 uur

7 km *** 08.00-13.00 uur

 

 

 

 

STICHTING FRANSE SLAG MARS

Dorpshuis De Vroone, C D Vereekestraat 74, 4421 CE KAPELLE (ZE)

Franse Slag Mars

40 km *** 07.30-09.00 uur

30 km *** 07.30-11.00 uur

25 km *** 07.30-12.00 uur

15 km *** 07.30-13.00 uur

7 km *** 07.30-14.00 uur

 

 

 

 

 

 

STICHTING VRIENDEN VAN DE HOOP

Dorp De Hoop, Provincialeweg 70, 3329 KP DORDRECHT (ZH)

Vrouwen lopen voor Vrouwen

20 km 9.00 uur

10 km *** 10.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DOOR EENDRACHT STERK

Honkbal- en softbalvereniging The Braves, Uiterwaardseweg 6, 2807 CD GOUDA (ZH)

(Mini) Omloop van de Krimpenerwaard

55 km *** 07.00-08.00 uur

37 km *** 09.00-10.00 uur

 

 

 

 

STICHTING COMMISSIE GLASSTADMARS LEERDAM

VV Leerdam Sport '55, Quirinus de Palmelaan 109, 4142 CH LEERDAM (ZH)

Glasstadmars

50 km *** 06.30-09.00 uur

40 km *** 06.30-09.00 uur

30 km *** 07.00-10.00 uur

20 km *** 09.00-13.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

6 km *** 09.00-13.00 uur

3.5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

STICHTING VRIENDEN VAN DE HOOP

Evangelische Gemeente Maranatha, G.A. Brederolaan 49, 3141 CC MAASSLUIS (ZH)

Vrouwen lopen voor Vrouwen

20 km 8.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HAAGLANDEN

Sportcentrum de Schilp, Schaapweg 4, 2285 SP RIJSWIJK (ZH)

20e Haaglanden Wandeldagen

40 km *** 07.00-09.00 uur

25 km *** 07.00-11.00 uur

15 km *** 07.00-12.00 uur

10 km *** 07.00-14.00 uur

 

 

 

 

STICHTING FLORAVONTUUR

Snowworld Zoetermeer, Buytenparklaan 30, 2717 AX ZOETERMEER (ZH)

13e Floravontuur wandeltocht

40 km *** 07.00-09.00 uur

25 km *** 07.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-14.00 uur

10 km *** 10.00-14.00 uur

5 km *** 10.00-14.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Turnverein Germania Düppenweiler (D)

 

 

 

 

 

Les Pieds d’Or à Bining (F)