bnl logo 2014.png

 

 

 

MEI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 14

MEI – MAI – MEI 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SINJORENSTAPPERS WILRIJK vzw (1031)

't Neerlandje, Neerland, Edenplein 26, 2610 WILRIJK (ANTWERPEN)

33e Lange Wappertocht

4-8-13-16-18-20-22-25-33 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

WSV EUREK@ vzw (2102)

Parochiaal Centrum, Souwveld, 3740 RIJKHOVEN (LIMBURG)

Eurek@-tocht

4-7-11-20-27 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LEOPOLD I-STAPPERS (2406)

Museum MKOK,  Burkelstraat 131,  3970 LEOPOLDSBURG (LIMBURG)

Heikapperstocht

4-6-7-9-10 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

FLORASTAPPERS GENT vzw (3103)

Vrije Basisschool Dikkelvenne, Nijverheidsstraat 29A, 9890 DIKKELVENNE (OOST-VLAANDEREN)

Vrijbuiterstocht

7-12-16-21 km *** 08.00-15.00

      

 

 

 

 

WJC DENDERKLOKJES LEBBEKE (3226)

Fabriek Vondelmolen, Dendermondsesteenweg 208, 9280 LEBBEKE (OOST-VLAANDEREN)

Vondelmolentocht

6-12-18-22 km *** 07.00-15.00

 

  

 

 

 

 

WSV WIT-BLAUW SCHERPENHEUVEL vzw (4023)

Sporthal Averbode, Vorststraat 55, 3271 AVERBODE (VLAAMS-BRABANT)

Meitocht

5-8-13-20-30 km *** 07.00-15.00

     

 

 

 

 

WANDELCLUB DE PARKVRIENDEN ZAVENTEM (4165)

Nothengemhoeve, Namenstraat, 1930 NOSSEGEM (VLAAMS-BRABANT)

9e Airportwandeling

4-8-12-16-20-25 km *** 08.00-15.00

   

 

 

 

 

DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK vzw (4358)

Zaal Edele Brabant, Strijlandstraat 59, 1755 GOOIK (VLAAMS-BRABANT)

26e Heidetochten

4-6-10-16-22-26-32-42-50 km *** 06.30-15.00

 

          

 

 

 

 

DE FRISSE STAPPERS BRUGGE (5222)

Basisschool Manitoba, Manitobalaan 48, 8200 SINT-ANDRIES (WEST-VLAANDEREN)

Lente-Bossentocht

6-9-14-18-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE WATERHOEKSTAPPERS HEESTERT (5345)

Zaal Malpertus, Gauwelstraat 23, 8551 HEESTERT (WEST-VLAANDEREN)

20e West-Vlaamse Wandelhappening

6-12-18-21-25-35 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

LA BRUEGELIENNE (BBW 048)

Lutgardiscollege, Avenue de la Sablière 2, 1160 AUDERGHEM (BRUXELLES)

Bruxelles en mai

5-10-15-20-30 km *** 07.30-15.00

   

 

 

 

 

LES GRATTE-PAVÉS (HT 019)

Centre Culturel, Rue Saint-Médard 6, 6560 SOLRE-SUR-SAMBRE (HAINAUT)

40e Marche des Frontières

4-7-12-20-30 km *** 07.00-14.00

   

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU GEER asbl (LG 137)

La Passerelle, Chemin du Tram, 4690 BASSENGE (LIÈGE)

Marche du 41e anniversaire

5-7-13-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES BOURLINGUEURS DU SUD (LUX 040)

Ecole Fondamentale Communauté française, Rue de la Courtière 19, 6720 HABAY-LA-NEUVE (LUXEMBOURG)

Les Chemins de la Marquise du Pont d'Oye

6-12-22 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

LES CASTORS DES COMOGNES DE VEDRIN asbl (NA 040)

Salle US Gelbressée, Rue Notre Dame du Vivier, 5024 GELBRESSÉE (NAMUR)

1e Marche de Printemps

6-12-20 km *** 07.00-15.00

      

 

 

 

 

CAMP ELSENBORN LAGER (VGDS 002)

Lager Camp Elsenborn, Kamp Elsenborn Lager 1, 4750 ELSENBORN (LUTTICH)

17. Internationale Wanderung

7-12-20 km *** 07.00-14.00

    

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

BERNARD WEENINK STICHTING

Openluchtmuseum Erve Kots, Eimersweg 4, 7137 HG LIEVELDE (GE)

Rondje Erve Kots

30 km *** 09.00-09.30 uur

21.5 km *** 09.00-09.30 uur

20 km *** 09.00-09.30 uur

19.9 km *** 09.00-09.30 uur

12.5 km *** 10.00-12.00 uur

10 km *** 10.00-12.00 uur

5 km *** 10.00-12.00 uur

 

 

 

 

STICHTING TRIWY

Sportcentrum Arcus, Campuslaan 14, 6602 HX WIJCHEN (GE)

2 Daagse Campustocht

40 km *** 07.00-08.30 uur

30 km *** 07.00-08.30 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-13.00 uur

10 km *** 08.00-13.00 uur

5 km *** 08.00-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELVRIENDEN ROERDAL '87

Café-zaal Bergerac, Schaapsweg 24, 6077 CG SINT ODILIËNBERG (LI)

Aspergeswandeltocht

31 km *** 07.00-10.30 uur

23 km *** 07.00-12.00 uur

17 km *** 07.00-12.00 uur

12 km *** 07.00-14.00 uur

7 km *** 07.00-14.00 uur

 

 

 

 

 

STICHTING UN EINDJE UM

Café zaal, Dorpsstraat 16, 5441 AC OEFFELT (NB)

7e Meidoornbloesemtocht

30 km *** 07.00-10.00 uur

25 km *** 07.00-10.00 uur

20 km *** 07.00-10.00 uur

15 km *** 08.00-10.00 uur

10 km *** 08.00-12.00 uur

5 km *** 08.00-12.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HET GOUDEN BOLTJE

Restaurant De Horizon, Postweg 124, 1795 JS DE COCKSDORP (NH)

Rondje Eijerland

20 km *** 10.00-12.30 uur

15 km *** 10.00-14.00 uur

10 km *** 10.00-14.00 uur

5 km *** 10.00-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING VOLENDAM

De Schemerpit, Wester Ven 43, 1131 RC VOLENDAM (NH)

15e Zuiderzeewandeltocht

40 km *** 07.30-09.00 uur

25 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING STERKER DOOR STRIJD

Kantine korfbal ver Refleks, Schaapweg 2D, 2285 SP RIJSWIJK (ZH)

15e S.D.S. Lentetocht

45 km *** 08.00-10.00 uur

25 km *** 08.00-11.00 uur

15 km *** 10.00-14.00 uur

10 km *** 10.00-14.00 uur

5 km *** 10.00-14.00 uur

 

 

 

 

STOURS

Zanzibar Beachclub, Strandweg 33, 2586 JL 'S-GRAVENHAGE (ZH)

Strand-2-Daagse

20 km *** 09.30-11.00 uur

15 km *** 09.30-11.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

LËNSTER TRËPPLER

Centre polyvalent Gaston Stein, Laangwiss, L-6131 JUNGLINSTER

6-12 km *** 07.00-14.00 h

20 km *** 07.00-12.00 h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Landschap vzw te Botrange

 

 

 

 

 

Adeps à Dorinne

 

 

 

 

 

Adeps à Vlessart 

 

 

 

 

IML Wellingborough (UK)