bnl logo 2014.png

 

 

 

MEI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 7

MEI – MAI – MEI 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE VOSKES vzw (1029)

Postelboers Hof, Wampenberg 135, 2370 ARENDONK (ANTWERPEN)

Sint-Katharinatocht

5-8-12-16-20-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE KADODDERS SKW vzw (1063)

BelOrta, Mechelsesteenweg 120, 2860 SINT-KATELIJNE-WAVER (ANTWERPEN)

Dwars door de groentestreek

6-11-16-20-30 km *** 08.00-15.00

     

 

 

 

 

KON. HARMONIE ST. AMELBERGA ZANDHOVEN vzw (1372)

Lokaal Harmonie Sint-Amelberga, Schriekweg 5, 2240 ZANDHOVEN (ANTWERPEN)

48e Sint-Amelbergatochten

7-12-14-21-32 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV RUST ROEST MAASEIK (2008)

Ontmoetingshuis De Riet, Schoolstraat 20, 3680 OPOETEREN (LIMBURG)

Meitocht

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00

     

 

 

 

 

DE MIJNLAMP BERINGEN-MIJN vzw (2072)

Weerstand Koersel, Sportlaan, 3582 KOERSEL (LIMBURG)

Sint-Brigidatocht

4-7-12-15-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB JO-NE VIJLEN (2104)

Jong Nederland Gebouw, Hopschet 2, 6294 BL VIJLEN (LIMBURG-NEDERLAND)

Meibloesemtocht Jo-Ne Vijlen

6-12-18-25 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

BURCHTSTAPPERS HERZELE (3002)

Gemeentelijke Basisschool, Tuinwijkstraat 2, 9550 HERZELE (OOST-VLAANDEREN)

Lentewandeling

5-8-12-18-25 km *** 08.00-15.00

      

 

 

 

 

DE WASE STEINBOCKVRIENDEN SINT-NIKLAAS (3116)

Secundaire School Baken, Bellestraat 89, 9100 SINT-NIKLAAS (OOST-VLAANDEREN)

Internationale Sint-Niklase Steinbockmars

4-6-10-15-20-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

EVERBEEKSE WANDELTOCHTEN vzw (3282)

Lagere School Sint-Augustinus, Driehoekstraat 42A, 9660 BRAKEL (OOST-VLAANDEREN)

5e Vlaanderens Mooiste Wandeltocht

6-12-18-25 km *** 07.00-15.00

       

 

 

 

 

DE LEEUWERIK LANDEN vzw (4001)

Zaal Amfi, Stationsstraat 30, 3400 LANDEN (VLAAMS-BRABANT)

44e Sint-Gertrudistocht

4-7-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB ST.PIETERS-LEEUW vzw (4028)

Zaal Centrum, Menisberg 7, 1654 HUIZINGEN (VLAAMS-BRABANT)

Lewe tocht

5-10-15-20-25-30 km *** 08.00-15.00

      

 

 

 

 

INTERNATIONALE TWEEDAAGSE BLANKENBERGE vzw (5024)

Inschrijvingstent, Grote Markt, 8370 BLANKENBERGE (WEST-VLAANDEREN)

48e Internationale Tweedaagse van Vlaanderen te Blankenberge

7-16-25-42 km *** 08.00-15.00

 

         

 

 

 

 

T WANDEL VOETJE vzw (5526)

Parochiaal Centrum De Schakel, Meensesteenweg 713, 8800 ROESELARE (WEST-VLAANDEREN)

De Schakeltocht

4-6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

CLUB PÉDESTRE ECUREUIL DE CHÂTELET (HT 006)

Parc Communal, Rue des Campagnes 1, 6200 CHÂTELET (HAINAUT)

48e Marche de l'Écureuil

4-7-13-20-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LA SAVATE MARCHINOISE (LG 125)

Cercle Saint-Hubert, Place de Belle-Maison, 4570 MARCHIN (LIÈGE)

39e Marche Internationale

4-7-13-18-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES RANDONNEURS DE LA HAUTE-MEUSE (NA 059)

Salle Récréar, Rue Marcel Lespagne, 5540 HASTIÈRE (NAMUR)

Marche du Muguet - Challenge des Galoches en Folie

4-6-12-20-30 km *** 07.00-14.00

            

 

 

 

 

WANDERCLUB AMEL (VGDS 001)

Schützenhaus St. Hubertus Medell, Zur Heide, 4770 AMEL (LUTTICH)

43. Internationale Volkswanderung

4-6-12-21 km *** 07.00-14.00

      

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

DWINGELOËR WANDELVERENIGING DOOR OEFENING STERK

Tourist Info Diever, Bosweg 2A, 7981 LE DIEVER (DR)

Op Oorlogspad

19 km *** 09.30-12.00 uur

9 km *** 09.30-13.00 uur

5 km *** 09.30-13.00 uur

 

 

 

 

 

LIONSCLUB BALK TUSKEN MAR EN KLIF

Manege Gaasterland, Wyldemerkwei 1, 8571 GC HARICH (FR)

Gaasterland Wandeltocht

40 km *** 08.00-09.00 uur

25 km *** 08.30-10.00 uur

15 km *** 10.00-10.30 uur

7.5 km *** 10.00-11.00 uur

 

 

 

 

 

 

STICHTING OMLOOP BEEK

HCR ’t Heuveltje, Sint Jansgildestraat 27, 7037 CA BEEK (GE)

Voorjaarstocht

40 km *** 07.30-10.00 uur

30 km *** 07.30-10.00 uur

20 km *** 07.30-12.00 uur

15 km *** 07.30-12.00 uur

10 km *** 07.30-12.00 uur

5 km *** 07.30-12.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE BOSBESJES

De Sleutel, Bredeweg 71, 6562 DC GROESBEEK (GE)

25e Internationale Bosbesjestocht

40 km *** 07.00-09.00 uur

35 km *** 07.00-09.00 uur

30 km *** 08.00-10.00 uur

25 km *** 08.00-11.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-12.00 uur

10 km *** 08.00-13.30 uur

5 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

WSV TRAMPELKEU

Café Oos Heim, Klein-Haasdal 6, 6333 AK SCHIMMERT (LI)

Lentewandeltocht

24 km *** 07.00-12.00 uur

18 km *** 07.00-13.00 uur

12 km *** 07.00-14.00 uur

8 km *** 07.00-14.00 uur

 

 

 

 

FANFARE ST. CECILIA

Fanfarezaal Auw Sjoel, Oude Schoolstraat 33, 6367 HC VOERENDAAL (LI)

Lentewandeltocht

20 km *** 07.00-12.00 uur

15 km *** 07.00-12.00 uur

10 km *** 07.00-14.00 uur

5 km *** 07.00-14.00 uur

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORT TUNGELROY

Stg. Sport en Cultuur, Kemperveldweg 31, 6005 RC WEERT (LI)

18e Lentewandeling

28 km *** 07.00-11.00 uur

21 km *** 07.00-12.00 uur

14 km *** 07.00-14.00 uur

7 km *** 07.00-14.00 uur

 

 

 

 

STICHTING BUURTHUIS 'T SANT

Buurthuis ’t Sant, Witrijtseweg 9, 5571 XJ BERGEIJK (NB)

42e Klavertje Vier Lentewandeling

20 km *** 07.00-13.00 uur

15 km *** 07.00-14.00 uur

10 km *** 07.00-14.00 uur

7 km *** 07.00-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE KEISTAMPERS

Jacob-Roelandslyceum, Grote Beemd 3, 5281 CC BOXTEL (NB)

Kampinatocht

40 km *** 08.00-09.00 uur

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

12 km *** 09.00-13.00 uur

7 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

 

 

STICHTING BURGT & CO

MFC De Drieschaar, De Ploeg 11, 4641 TH OSSENDRECHT (NB)

Burgt & Co Grenstocht

40 km *** 08.00-10.00 uur

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-10.00 uur

15 km *** 08.00-12.00 uur

7 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

WSV. OLLANDSE LANGE AFSTAND TIPPELAARS (OLAT)

Natuurpoort De Vresselse Hut, Vresselseweg 33, 5491 PA SINT-OEDENRODE (NB)

4e Natuurpoorttocht

20 km *** 09.00-12.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-14.00 uur

5 km *** 09.00-14.00 uur

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

Matchzo, Stammerlandweg 10, 1109 BR AMSTERDAM (NH)

De Drie van Driemond

40 km *** 07.30-09.00 uur

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

 

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE LAATSTE LOODJES

Trias vmbo-school, Saendelverlaan 1, 1561 KS KROMMENIE (NH)

35e Molen- en Merenwandeltocht

40 km *** 08.00-09.00 uur

30 km *** 08.00-09.00 uur

25 km *** 08.00-10.30 uur

20 km *** 08.00-10.30 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

LOOPGROEP DE LUTTE

Pannenkoekhoes De Stroper, Bentheimerstraat 25, 7587 ND DE LUTTE (OV)

Heurnetocht

40 km *** 07.30-09.30 uur

30 km *** 07.30-09.30 uur

20 km *** 08.00-09.30 uur

10 km *** 09.30-11.00 uur

5 km *** 09.30-11.00 uur

 

 

 

 

STICHTING KATOENTJESTOCHT

Startlocatie nog niet bekend, 7443 RE NIJVERDAL (OV)

Katoentjestocht

42.6 km *** 01.00-01.05 uur

21.3 km *** 05.00-05.05 uur

10.7 km *** 07.00-07.05 uur

5 km *** 23.00-23.05 uur (zaterdag)

 

 

 

 

STICHTING WANDELEND ZEELAND

Molen de Graanhalm, Burghseweg 53, 4328 LA BURGH-HAAMSTEDE (ZE)

17e Bos en Duintocht

50 km *** 07.30-08.30 uur

40 km *** 07.30-08.30 uur

30 km *** 07.30-10.00 uur

25 km *** 07.30-10.00 uur

20 km *** 07.30-12.00 uur

15 km *** 07.30-12.00 uur

10 km *** 07.30-13.00 uur

5 km *** 07.30-13.00 uur

 

 

 

 

BUURT EN SPEELTUINVERENIGING AARLANDERVEEN

Speeltuin Aarlanderveen, Jacob van Damstraat 12, 2445 AE AARLANDERVEEN (ZH)

43e Molenviergangwandeltocht

38.8 km *** 07.00-10.00 uur

27.6 km *** 07.00-12.00 uur

15 km *** 07.00-15.00 uur

10 km *** 07.00-15.00 uur

6 km *** 07.00-15.00 uur

 

 

 

 

PROKWADRAAT V.O.F.

Tuin Museum Volkenkunde, Steenstraat 1, 2312 BS LEIDEN (ZH)

LeidenWalk

30 km *** 09.00-17.00 uur

20 km *** 10.00-17.00 uur

10 km *** 10.00-17.00 uur

5 km *** 11.15 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

HEEMELSDÉIERCHER SENNINGEN

Centre de Loisir Loisi, Rue am Sand, L-6906 NIEDERANVEN

5-10 km *** 07.00-14.00 h

20 km *** 07.00-12.00 h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

KWB Rijkevorsel

 

 

 

 

 

Adeps à Bras 

 

 

 

 

 

Adeps à Ollignies

 

 

 

 

 

Adeps à Ragnies

 

 

 

 

 

Adeps à Uccle

 

 

 

 

 

Volkssportverein Schömberg – dag 2  (D)