bnl logo 2014.png

 

 

 

MEI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 6

MEI – MAI – MEI 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE NATUURVRIENDEN ZOERSEL vzw (1410)

Zaal Bremberg, Lotelinglaan 1, 2980 ZOERSEL (ANTWERPEN)

Scherpenheuveltocht

54 km *** 05.45

 

 

 

 

 

WSV DE BOSDRAVERS EKSEL (2048)

Don Bosco College, Don Boscostraat, 3940 HECHTEL (LIMBURG)

Don Boscotocht

4-8-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB HAZEWIND (2073)

Zaal Alliance, Steenstraat 12, 3770 KANNE (LIMBURG)

Lentetocht

4-7-10-14-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

WANDELCLUB JO-NE VIJLEN (2104)

Jong Nederland Gebouw, Hopschet 2, 6294 BL VIJLEN (LIMBURG-NEDERLAND)

Meibloesemtocht Jo-Ne Vijlen

6-12-18-25 km *** 07.00-14.00

    

 

 

 

 

WANDELCLUB SCHELDESTAPPERS ZINGEM vzw (3105)

Parochiaal Centrum Della Faille, Ouwegemsesteenweg 259, 9770 KRUISHOUTEM (OOST-VLAANDEREN)

29e Lozermeitocht

6-10-15-21-30 km *** 07.00-15.00

       

 

 

 

 

WV VOOR DE WIND (3440)

Sportcomplex S.V. Sluis, Zuiddijkstraat 104, 4524 AT SLUIS (ZEELAND-NEDERLAND)

Rondje Sluis

5-9-13-17-25-30 km *** 08.00-15.00

    

 

 

 

 

DE ANKERHOFSTAPPERS (3537)

Cafe Ankerhof, Huytstraat 36, 9450 HAALTERT (OOST-VLAANDEREN)

Edelingentocht

6-13-22 km *** 07.00-15.00

     

 

 

 

 

BOUTERSEM SPORTIEF (4050)

Buurthuis Willebringen, Willebringsestraat 37, 3370 BOUTERSEM (VLAAMS-BRABANT)

20e Hagelandse Meiwandeling

4-7-10-12-20 km *** 07.30-15.00

  

 

 

 

 

INTERNATIONALE TWEEDAAGSE BLANKENBERGE vzw (5024)

Inschrijvingstent, Grote Markt, 8370 BLANKENBERGE (WEST-VLAANDEREN)

48e Internationale Tweedaagse van Vlaanderen te Blankenberge

7-16-25-42 km *** 08.00-15.00

          

 

 

 

 

DE WARDEN OOM STAPPERS vzw (5256)

Den Akker, Oude Rozebekestraat 53A, 8830 HOOGLEDE (WEST-VLAANDEREN)

Sleihaagse wandeling

5-10-15-20-25 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

CLUB PÉDESTRE ECUREUIL DE CHÂTELET (HT 006)

Parc Communal, Rue des Campagnes 1, 6200 CHÂTELET (HAINAUT)

48e Marche de l'Écureuil - 13e Marche du Renouveau (50 km)

4-7-13-20-25-50 km *** 06.30-15.00

 

       

 

 

 

 

LA SAVATE MARCHINOISE (LG 125)

Cercle Saint-Hubert, Place de Belle-Maison, 4570 MARCHIN (LIÈGE)

39e Marche Internationale

4-7-13-18-25 km *** 07.00-15.00

         

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

STICHTING DE FRIESCH-GRONINGSCHE HEIDE

De Spitkeet, De Dunen 3, 9281 KT HARKEMA (FR)

Spitkeettocht

40 km *** 08.00 uur

25 km *** 08.00 uur

15 km *** 09.30 uur

7 km *** 09.30 uur

 

   

 

 

 

 

STICHTING OMLOOP BEEK

HCR ’t Heuveltje, Sint Jansgildestraat 27, 7037 CA BEEK (GE)

Voorjaarstocht

40 km *** 07.30-10.00 uur

30 km *** 07.30-10.00 uur

20 km *** 07.30-12.00 uur

15 km *** 07.30-12.00 uur

10 km *** 07.30-12.00 uur

5 km *** 07.30-12.00 uur

 

 

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE BOSBESJES

De Sleutel, Bredeweg 71, 6562 DC GROESBEEK (GE)

25e Internationale Bosbesjestocht

40 km *** 07.00-09.00 uur

35 km *** 07.00-09.00 uur

30 km *** 08.00-10.00 uur

25 km *** 08.00-11.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-12.00 uur

10 km *** 08.00-13.30 uur

5 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

VERENIGING GEMEENTEBELANG

Transferium Nunspeet, Plesmanlaan 1, 8072 PT NUNSPEET (GE)

Nunspeetse Lentetocht

30 km *** 08.00-09.30 uur

15 km *** 08.00-09.30 uur

5 km *** 08.00-09.30 uur

 

 

 

 

STICHTING RECREATIE VELUWE & VALLEI

Hotel Hof van Wageningen, Lawickse Allee 9, 6701 AN WAGENINGEN (GE)

Capitulatie-Bevrijdingswandeltocht

40 km *** 08.00-11.00 uur

25 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-13.00 uur

8 km *** 08.00-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING VEENDAM

’t Roefje, Barkstraat 14, 9642 LG VEENDAM (GR)

Borgerswoldtocht

40 km *** 08.00-10.30 uur

25 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 10.00-14.00 uur

5 km *** 10.00-14.00 uur

 

 

 

 

 

WANDELSPORTVER. NOOIT OPHOUDEN ALTIJD DOORGAAN

Café Oud Bocholtz, Pastoor Neujeanstraat 11, 6351 GK BOCHOLTZ (LI)

Mergelland Route

135 km *** 11.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE KEISTAMPERS

Jacob-Roelandslyceum, Grote Beemd 3, 5281 CC BOXTEL (NB)

Kampinatocht

40 km *** 08.00-09.00 uur

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

12 km *** 09.00-13.00 uur

7 km *** 09.00-13.00 uur

 

   

 

 

 

 

STICHTING KENNEDYMARS ETTEN-LEUR

Café Hof van Holland, Van Bergenplein 41, 4871 CD ETTEN-LEUR (NB)

12e Baroniemars Etten Leur

40 km *** 07.00-09.00 uur

30 km *** 07.00-09.00 uur

20 km *** 07.00-09.00 uur

 

 

 

 

STICHTING BIESBOSCHWANDELING

The World of Walking, Nieuwstraat 14, 4921 CX MADE (NB)

Vroegevogeltocht

25 km *** 07.00 uur

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

Matchzo, Stammerlandweg 10, 1109 BR AMSTERDAM (NH)

De Drie van Driemond

40 km *** 07.30-09.00 uur

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE LAATSTE LOODJES

Trias vmbo-school, Saendelverlaan 1, 1561 KS KROMMENIE (NH)

35e Molen- en Merenwandeltocht

40 km *** 08.00-09.00 uur

30 km *** 08.00-09.00 uur

25 km *** 08.00-10.30 uur

20 km *** 08.00-10.30 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

 

WANDELVERENIGING AMBULARE WIERDEN

Theehuys Grimberg, Grimbergerweg 5, 7467 PR NOTTER (OV)

Rabo-Oranje Wandeltocht

40 km *** 08.00-09.00 uur

30 km *** 08.00-09.00 uur

20 km *** 09.00-11.00 uur

10 km *** 10.00-11.00 uur

5 km *** 10.00-11.00 uur

 

 

 

 

STICHTING WANDELEND ZEELAND

Molen de Graanhalm, Burghseweg 53, 4328 LA BURGH-HAAMSTEDE (ZE)

17e Bos en Duintocht

50 km *** 07.30-08.30 uur

40 km *** 07.30-08.30 uur

30 km *** 07.30-10.00 uur

25 km *** 07.30-10.00 uur

20 km *** 07.30-12.00 uur

15 km *** 07.30-12.00 uur

10 km *** 07.30-13.00 uur

5 km *** 07.30-13.00 uur

 

 

 

 

 

BUURT EN SPEELTUINVERENIGING AARLANDERVEEN

Speeltuin Aarlanderveen, Jacob van Damstraat 12, 2445 AE AARLANDERVEEN (ZH)

43e Molenviergangwandeltocht

38.8 km *** 07.00-10.00 uur

27.6 km *** 07.00-12.00 uur

15 km *** 07.00-15.00 uur

10 km *** 07.00-15.00 uur

6 km *** 07.00-15.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING RIDDERKERK

Sportcafé de Fakkel, Sportlaan 10, 2982 SN RIDDERKERK (ZH)

29e Riddertocht

40 km *** 08.00-10.00 uur

25 km *** 08.00-10.00 uur

15 km *** 10.00-13.00 uur

10 km *** 10.00-13.00 uur

5 km *** 10.00-13.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

OURDALL NËSSKNACKER VIANDEN

Centre Culturel Larei, Rue Charles Mathias André, L-9425 VIANDEN

5-10-15 km *** 07.00-14.00 h

20 km *** 07.00-12.00 h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Volkssportverein Schömberg  (D)