bnl logo 2014.png

 

 

 

MEI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

MAANDAG – LUNDI – MONTAG

 1

MEI – MAI – MEI 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DE KLEITRAPPERS vzw (1013)

't Hofke van Lachene, Mechelsesteenweg 81, 2840 RUMST (ANTWERPEN)

De Drie Rivieren-Natuurtocht

6-9-13-17-22-28 km *** 07.00-15.00

      

 

 

 

 

WC ZANDSTAPPERS vzw (1044)

Mollenhof, Lichtaartsesteenweg 1, 2275 POEDERLEE (ANTWERPEN)

Meiklokjestocht - Walk 2 Gether-tocht

4-7-12-15-20-25-35 km *** 06.30-15.00

  

 

 

 

 

WSV DE SCHOVERIK DIEPENBEEK (2045)

OC Rooierheide, Patersplein, 3590 DIEPENBEEK (LIMBURG)

Meiklokjestocht

6-12-20 km *** 08.00-16.00

  

 

 

 

 

WSV HORIZON DONK vzw (2066)

Zaal Pax, Ketelstraat 20, 3454 RUMMEN (VLAAMS-BRABANT)

25e Bloesem- en Pannenkoekentocht

3-5-8-13-22-29 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

WANDELCLUB DE ZILVERDISTEL (3200)

Oscar Romerocollege, Noordlaan, 9200 DENDERMONDE (OOST-VLAANDEREN)

30e Disteltochten

4-8-12-18-24-30 km *** 07.30-15.00

            

 

 

 

 

WANDELCLUB ROAL BENTI vzw (3278)

CC De Meet, Sint-Jansstraat 22, 9982 SINT-JAN-IN-EREMO (OOST-VLAANDEREN)

Oost-Vlaanderen Wandelt - 27e Krekentocht

4-9-12-17-20-24-30 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

DE MOTESTAPPERS KOEKELARE (5142)

Zaal Zuudhove, Ichtegemstraat 14, 8680 KOEKELARE (WEST-VLAANDEREN)

33e Grote Westpoldertocht

6-12-15-20-25-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

GROUPE SPORTIF JAUCHOIS (BBW 004)

Maison de l'Entité, Rue de la Gare, 1350 JAUCHE (BRABANT-WALLON)

44e Marche des Trois Villages

6-10-15-20 km *** 06.00-15.00

   

 

 

 

 

LES MARCHEURS DE LA POLICE DE MONS (HT 061)

Ecole Communale, Chemin du Prince, 7050 ERBISOEUL (HAINAUT)

9e Marche des Clochettes

4-7-12-20 km *** 07.00-15.00

     

 

 

 

 

LES SABOTS DE GODEFROY (LUX 041)

Internat de l'Athénée Royal - Domaine de Morsehan, Morsehan 3, 6830 BOUILLON (LUXEMBOURG)

13e Marche des Crêtes

6-12-21-30-42 km *** 06.30-15.00

 

            

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING ECHT

Jeugdhuis Pius X, Mussenstraat 6, 6101 CS ECHT (LI)

6e Avondwandeling

10 km *** 16.30-19.00 uur

5 km *** 16.30-19.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

TRËPPELFRËNN LEIDELENG asbl

Hall des Sports, Place des Martyrs 7, L-3361 LEUDELANGE

5-10 km *** 07.00-14.00 h

20 km *** 07.00-12.00 h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Ster

 

 

 

 

 

Adeps à Waimes

 

 

 

 

 

Adeps à Godinne