bnl logo 2014.png

 

 

 

APRIL.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 30

APRIL – AVRIL – APRIL 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE KADEES vzw (3063)

Industriezone III,  Industrielaan 18, 9320 EREMBODEGEM (OOST-VLAANDEREN)

Vlaamse Wandeldag

6-8-13-18-24-26-32-40 km *** 06.30-15.00

 

                

 

 

 

 

WSC LANGDORP vzw (4006)

Stadsfeestzaal Aarschot, Demervallei 14, 3200 AARSCHOT (VLAAMS-BRABANT)

Vlaamse Wandeldag

5-8-12-15-20-30-42 km *** 06.30 -15.00

 

             

 

 

 

 

AMICALE MARCHEURS INDÉPENDANTS (BBW 017)

Maison du Coullemont, Rue des Moulins 10, 1390 ARCHENNES (BRABANT-WALLON)

Marche de la Saint-Georges

4-7-12-21-30 km *** 07.00-15.00

 

    

 

 

 

 

CERCLE MARCHEURS VERT ET BLANC STEMBERT (LG 101)

Salle Les Sins Façons, Rue de Hèvremont, 4830 LIMBOURG (LIÈGE)

41e Marche Internationale des Vert et Blanc

4-6-12-21 km *** 07.00-14.00

    

 

 

 

 

MARCHEURS DE LA HAUTE-SÛRE MARTELANGE (LUX 016)

Maison du Village, Rue de Radelange 43B, 6630 MARTELANGE (LUXEMBOURG)

Marche des Deux Luxembourgs

6-12-20 km *** 07.00-14.00

   

 

 

 

 

LES FOUGNANS (NA 044)

Salle Sainte-Thérèse, Rue de Navaugle, 5580 ROCHEFORT (NAMUR)

4e Marche de printemps

4-8-12-22 km *** 07.00-15.00

           

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

WANDELSPORT VERENIGING WANDELGROEP DE EEKHOF

Dorpshuis De Eekhof, Oal Diek 3, 9454 PL EKEHAAR (DR)

12e Broekstreker Stertocht

50 km *** 07.00 uur

37.5 km *** 07.00-10.00 uur

25 km *** 07.00-12.00 uur

12.5 km *** 07.00-15.00 uur

 

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE VROLIJKE TIPPELAARS

Clubhuis sv DSZ, Trambaan 1, 6657 CE BOVEN-LEEUWEN (GE)

56e Leeuwenmars

40 km *** 07.30-11.00 uur

30 km *** 07.30-11.00 uur

25 km *** 07.30-11.00 uur

20 km *** 08.00-11.00 uur

15 km *** 08.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-15.00 uur

5 km *** 09.00-15.00 uur

 

 

 

 

 

 

WANDELVERENIGING MAGNUS NIJMEGEN

Hotel restaurant Konbanwa, Nijmeegsebaan 53, 6564 CC HEILIG LANDSTICHTING (GE)

Noviomagumtocht

40 km *** 08.00-10.00 uur

30 km *** 08.00-10.00 uur

25 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-12.00 uur

10 km *** 08.00-14.00 uur

5 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

SPORTVERENIGING WILSKRACHT

Partycentrum d'Olde Beth, Nieuwestraat 10, 7031 EW WEHL (GE)

11e Elvertocht

42 km *** 07.00-09.00 uur

32 km *** 07.00-10.00 uur

22 km *** 08.00-11.00 uur

14 km *** 08.00-12.30 uur

7 km *** 08.00-12.30 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE NATUURVRIENDEN

Zaal Het Anker, Grootdorp 73, 5815 AN MERSELO (LI)

Natuurtocht

40 km *** 07.00-09.00 uur

30 km *** 07.00-09.30 uur

20 km *** 07.00-12.00 uur

15 km *** 07.00-12.00 uur

10 km *** 07.00-13.00 uur

5 km *** 07.00-13.00 uur

 

 

 

 

 

STICHTING SPORTPROMOTIE SITTARD

Wandelsportcentrum, Sportcentrumlaan 34, 6136 KX SITTARD (LI)

Sittard Run & Walk Experience

20 km *** 09.00-12.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-12.00 uur

 

 

 

 

NORDIC WALKING VERENIGING DE WITRIJT

SBP outdoor, Witrijtseweg 15, 5571 XJ BERGEIJK (NB)

Maandwandeling

16 km *** 08.30-10.00 uur

8 km *** 08.30-11.00 uur

 

 

 

 

LUNET ZORG

Locatie de Donksbergen, Berkvenseweg 2, 5525 KD DUIZEL (NB)

Donksbergenswandeling

30 km *** 08.00-10.00 uur

22 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-13.00 uur

7 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

STICHTING JEUGDBELANGEN VOLKEL

Café het Witte Paard, Antoniusstraat 9, 5408 AM VOLKEL (NB)

Wandeltocht Volkelloopt

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-11.00 uur

10 km *** 08.00-12.00 uur

 

 

 

 

AALSMEERSE WANDELSPORTVERENIGING

A.S.V. de Poelster, Doorweg 21, 1182 JL AMSTELVEEN (NH)

27e Poel en Bostocht

25 km *** 09.00-10.30 uur

15 km *** 09.00-12.30 uur

10 km *** 09.00-12.30 uur

5 km *** 09.00-12.30 uur

 

 

 

 

STICHTING WANDEL COMITÉ BUIKSLOOT

Friendship sports Centre, Beemsterstraat 652, 1027 ED AMSTERDAM (NH)

Waterlandse Dorpentocht

30 km *** 09.00-11.00 uur

20 km *** 09.00-12.00 uur

15 km *** 10.00-13.00 uur

10 km *** 10.00-14.00 uur

5 km *** 10.00-14.00 uur

 

 

 

 

UITSPANNING DOOR INSPANNING - SAMEN OP STAP

Het Gouden Hoofd, Westerblokker 80, 1695 AJ BLOKKER (NH)

Eerste Internationale Hoornse wandeltocht

50 km *** 07.30 uur

40 km *** 08.00 uur

30 km *** 09.00 uur

20 km *** 10.00 uur

15 km *** 10.00 uur

10 km *** 10.00 uur

5 km *** 10.00 uur

 

 

 

 

WANDELGROEP DE STEKENDE MUGGEN

Kantine Kunstijsbaan van Haarlem, Carel Reinierszpad 52, 2024 AW HAARLEM (NH)

6e Natuurlijke Muggentocht

25 km *** 08.00-10.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

Restaurant Fly Inn, Noodweg 43, 1213 PW HILVERSUM (NH)

Lente Zonnestralen

40 km *** 07.30-09.00 uur

33 km *** 07.30-09.30 uur

25 km *** 08.00-11.00 uur

15 km *** 08.00-13.00 uur

10 km *** 08.00-13.00 uur

5 km *** 08.00-13.00 uur

 

 

 

 

STICHTING STRANDLOPER BRESKENS

Woonzorgcentrum de Hooge Platen, Westlandstraat 4, 4511 XX BRESKENS (ZE)

10e Lente Strand Poldertocht

 

 

 

 

 

GOESE ATLETIEKVERENIGING A.V. '56

Infocentrum Natuurmonumenten, Zwaaksedijk 5, 4434 RD KWADENDAMME (ZE)

De Zwaakse Weel loop

19 km *** 11.00-13.00 uur

11 km *** 11.00-13.00 uur

8 km *** 11.00-13.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

CERCLE PEDESTRE LAROCHETTE

Centre Culturel, Rue de Medernach, L-7619 LAROCHETTE

5-10 km *** 07.00-14.00 h

20 km *** 07.00-13.00 h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Couthuin

 

 

 

 

 

Adeps à Rance

 

 

 

 

 

Adeps à Les Waleffes

  

 

 

 

 

Adeps à Denée

 

 

 

 

 

Adeps à Maffle

 

 

 

 

 

Stichting Bloeiend Zijpe te Sint-Maartensvlotbrug (Nl)