bnl logo 2014.png

 

 

 

APRIL.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 29

APRIL – AVRIL – APRIL 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BOSGEUZEN-VOORKEMPEN vzw (1006)

Smidse, Sint Jobsteenweg 44, 2970 S GRAVENWEZEL-SCHILDE (ANTWERPEN)

42e Scherpenheuveltocht

17-36-56 km *** 06.00-07.00

 

 

 

 

POSTWANDELCLUB DILSEN vzw (2029)

Vakantiecentrum Schootsheide, Kanaalstraat 6, 3650 ROTEM (LIMBURG)

Vossenbergtocht

5-8-12-20 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

POSTILJON WANDELCLUB MERELBEKE vzw (3091)

Zaal De Kollebloem, Leenstraat 18, 9070 DESTELBERGEN (OOST-VLAANDEREN)

Husdinetocht

5-8-12-18-24-30 km *** 07.30-15.00

      

 

 

 

 

VOS SCHAFFEN vzw (4049)

Sportcentrum Karteria, Kluisbergstraat 21, 3290 DIEST (VLAAMS-BRABANT)

Ommegangtochten

4-6-8-12-20-30-50 km *** 07.00-15.00

 

        

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Café 't Hoekske, Stationsstraat 106, 2220 HEIST-OP-DEN-BERG (ANTWERPEN)

Euraudax Hobohem

25 km *** 11.00

 

 

 

 

vzw RUSTIGE BOSSTAPPERS JABBEKE (5178)

Zaal Sarkoheem, Sarkoheemstraat 4, 8490 ZERKEGEM (WEST-VLAANDEREN)

29e Parel van Groot-Jabbeke

6-10-15-21-26-30 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

WANDELCLUB HOGER OP WOUMEN (5473)

Woumens Ontmoetingscentrum, Iepersteenweg 4, 8600 WOUMEN (WEST-VLAANDEREN)

De Blankaarttocht

6-10-14-22 km *** 07.00-15.00

     

 

 

 

 

LES HIRONDELLES LONGVILLY (LUX 015)

Local du Club,, 6600 LONGVILLY (LUXEMBOURG)

32e Marche du Porte-Bonheur

4-7-13-21-42 km *** 07.00-14.00

 

     

 

 

 

 

LES KANGOUROUS DE FALISOLLE (NA 035)

Ecole des Soeurs, Rue Gaston Hérali 1, 5060 FALISOLLE (NAMUR) 3

6e Marche des Etoiles - Falisolle-Lac de Bambois-Falisolle

4-7-12-20-25-42-50 km *** 06.00-15.00

 

           

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

HEERENVEENSE WANDEL FEDERATIE

Kantine vv Heerenveen, Oranje Nassaulaan 21, 8448 MT HEERENVEEN (FR)

71e Koningin Julianatocht

40 km *** 08.30-09.30 uur

25 km *** 08.30-10.00 uur

15 km *** 09.00-13.30 uur

10 km *** 09.00-14.00 uur

5 km *** 09.00-14.00 uur

 

 

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE VROLIJKE TIPPELAARS

Clubhuis sv DSZ, Trambaan 1, 6657 CE BOVEN-LEEUWEN (GE)

56e Leeuwenmars

40 km *** 07.30-11.00 uur

30 km *** 07.30-11.00 uur

25 km *** 07.30-11.00 uur

20 km *** 08.00-11.00 uur

15 km *** 08.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-15.00 uur

5 km *** 09.00-15.00 uur

 

 

 

 

SPORTVERENIGING WILSKRACHT

Partycentrum d'Olde Beth, Nieuwestraat 10, 7031 EW WEHL (GE)

11e Elvertocht

42 km *** 07.00-09.00 uur

32 km *** 07.00-10.00 uur

22 km *** 08.00-11.00 uur

14 km *** 08.00-12.30 uur

7 km *** 08.00-12.30 uur

 

 

 

 

HET NEDERLANDSE RODE KRUIS AFDELING DE GRAAFSCHAP

Het Rode Kruis gebouw, Van Drinenstraat 4, 7203 EL ZUTPHEN (GE)

Wandelloop De Graafschap IJssel/Berkelloop

30 km *** 09.00-10.00 uur

20 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.30 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING WILLEN IS KUNNEN

Kantine Atledo Sportpark, Hertog Janstraat 41, 5104 EX DONGEN (NB)

Lentetocht

50 km *** 07.00-08.00 uur

40 km *** 07.30-09.00 uur

30 km *** 07.30-09.00 uur

20 km *** 08.00-10.00 uur

11 km *** 09.00-14.00 uur

 

 

 

 

 

W.S.V. DE BLAAR

Kantine sportpark v.v. Steenbergen, Seringenlaan 1, 4651 KS STEENBERGEN (NB)

Nassaustad wandeltocht

40 km *** 08.00-09.00 uur

25 km *** 08.00-09.30 uur

15 km *** 08.00-12.00 uur

10 km *** 08.00-12.00 uur

5 km *** 08.00-12.00 uur

 

 

 

 

AALSMEERSE WANDELSPORTVERENIGING

A.S.V. de Poelster, Doorweg 21, 1182 JL AMSTELVEEN (NH)

27e Poel en Bostocht

25 km *** 09.00-10.30 uur

15 km *** 09.00-12.30 uur

10 km *** 09.00-12.30 uur

5 km *** 09.00-12.30 uur

 

 

 

 

STICHTING WANDEL COMITÉ BUIKSLOOT

Friendship sports Centre, Beemsterstraat 652, 1027 ED AMSTERDAM (NH)

Waterlandse Dorpentocht

30 km *** 09.00-11.00 uur

20 km *** 09.00-12.00 uur

15 km *** 10.00-13.00 uur

10 km *** 10.00-14.00 uur

5 km *** 10.00-14.00 uur

 

 

 

 

UITSPANNING DOOR INSPANNING - SAMEN OP STAP

Het Gouden Hoofd, Westerblokker 80, 1695 AJ BLOKKER (NH)

Eerste Internationale Hoornse wandeltocht

50 km *** 07.30 uur

40 km *** 08.00 uur

30 km *** 09.00 uur

20 km *** 10.00 uur

15 km *** 10.00 uur

10 km *** 10.00 uur

5 km *** 10.00 uur

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

Restaurant Fly Inn, Noodweg 43, 1213 PW HILVERSUM (NH)

Lente Zonnestralen

40 km *** 07.30-09.00 uur

33 km *** 07.30-09.30 uur

25 km *** 08.00-11.00 uur

15 km *** 08.00-13.00 uur

10 km *** 08.00-13.00 uur

5 km *** 08.00-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELVERENIGING DEVENTER

Speeltuin De Driehoek, Rielerweg 110, 7416 ZJ DEVENTER (OV)

5e Driehoektocht

40 km *** 07.00-09.00 uur

30 km *** 07.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-13.00 uur

10 km *** 08.00-13.00 uur

5 km *** 08.00-13.00 uur

 

 

 

 

ATLETIEKVERENIGING NOORDWIJKERHOUTSE STRANDLOPERS

VVV kantoor, Dorpsstraat 8, 2211 GC NOORDWIJKERHOUT (ZH)

Bloemenwandeltocht VVV/NSL

30 km *** 09.00 uur

20 km *** 09.00 uur

10 km *** 09.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

SCHLËNNERFLITZER HOUSCHENT

Centre Culturel, Hauptstrooss 1, L-9972 LIELER

5-10 km *** 07.00-14.00 h

20 km *** 07.00-12.00 h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Oranjecomité te Marum (Nl)

 

 

 

 

 

Wandertage Bundenbach (D)

 

 

 

 

 

Marche autour de l’Ile de Noirmoutier (F)