bnl logo 2014.png

 

 

 

APRIL.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 23

APRIL – AVRIL – APRIL 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV MOL (1001)

Parochiecentrum, Sint-Bernardusstraat, 2400 MOL (ANTWERPEN)

Boswandeltocht

4-7-10-15-18-24-30-36-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DAUWSTAPPERS vzw (1033)

De Ruige Heide, Putsebaan 251, 2040 ZANDVLIET (ANTWERPEN)

27e Internationale Poldertochten

4-7-11-15-17-21-25 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

LOONSE TSJAFFELEERS vzw (2039)

School ViiO, Tongersesteenweg 84, 3840 BORGLOON (LIMBURG)

Bloesemtocht

5-8-10-15-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

BWK DE TORENKRUIERS (2061)

Buurthuis Reppel, Reppelerweg 183, 3950 REPPEL (LIMBURG)

Voorjaarstocht

4-7-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

PADSTAPPERS GERAARDSBERGEN vzw (3135)

Koninklijk Atheneum, Papiermolenstraat 103, 9500 GERAARDSBERGEN (OOST-VLAANDEREN)

Mattentaarttochten - Priortrofee

6-8-10-12-14-16-18-22-26-32-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WK WERCHTER vzw (4042)

De Wal, Walstraat, 3118 WERCHTER (VLAAMS-BRABANT)

Aspergedabberstocht

5-8-12-15-20-25-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE LUSTIGE WANDELAARS MERCHTEM (4061)

Gemeentelijke Feestzaal, Drinkeling, 1785 BRUSSEGEM (VLAAMS-BRABANT)

24e Lentetocht

5-10-20-30 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

vzw GEMEENSCHAPSCENTRUM WABO/WANDELEN (4457)

Gemeenschapscentrum Wabo, Delleurlaan 39-43, 1170 WATERMAAL-BOSVOORDE (BRUSSEL)

Zoniënmars

5-10-15-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

PASAR OOSTKAMP (5318)

Vrije Basisschool De Sprong, Kortrijksestraat 421, 8020 WAARDAMME (WEST-VLAANDEREN)

13e Rooiveldtocht

7-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE WINKELSE STAPPERS (5323)

Zaal De Link, Dorpsplein 17, 8880 SINT-ELOOIS-WINKEL (WEST-VLAANDEREN)

23e Lentetocht

6-12-18-25-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

SECTION MARCHE S.T.I.B. (BBW 046)

Salle Paroissiale Sainte Anne, Chaussée de Tervuren 129, 1160 AUDERGHEM (BRUXELLES)

27e Marche des Cerisiers

5-10-16-22 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

LES AMIS DE LA NATURE ATH asbl (HT 004)

Ecole Communale de Meslin l’Evêque, Rue Centrale 13, 7822 MESLIN L’EVEQUE (HAINAUT)

44e Marche Internationale du Pays Vert

6-12-21-30-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

LES GAIS LURONS MÉLEN asbl (LG 050)

Centre Culturel, Rue de l'Enseignement, 4633 MELEN (LIÈGE)

43e Marche des Gais Lurons

4-6-12-21 km *** 06.30-14.00

 

 

 

 

STAVELOT MARCHE CLUB asbl (LG 142)

Athénée Royal, Haute Levée, 4970 STAVELOT (LIÈGE)

39e Grande Marche Internationale

4-7-12-21-30-42 km *** 06.30-14.00

 

 

 

 

 

WALLONIA NAMUR asbl CLUB DE MARCHE (NA 009)

Institut Mariette Delahaut, Rue de Géronsart 114, 5100 JAMBES (NAMUR)

45e Marche Internationale

4-7-14-22-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

STICHTING MAGISCH VOLKSVERMAAK DRENTHE

Beilen, Markt 5, 9411 KP BEILEN (DR)

4e Drentse Hooglanden Wandel2daagse

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 09.00-11.00 uur

 

 

 

 

 

DWINGELOËR WANDELVERENIGING DOOR OEFENING STERK

Hotel De Brink, Brink 30-31, 7991 CH DWINGELOO (DR)

70e Krentenbloesemtocht

30 km *** 08.30-09.30 uur

20 km *** 08.30-11.30 uur

15 km *** 08.30-11.30 uur

10 km *** 09.00-14.00 uur

5 km *** 09.00-14.00 uur

 

 

 

 

R.K. SCHUTTERIJ ST. HUBERTUS

Boerderij-camping Nederrijkswald, Zevenheuvelenweg 47, 6571 CH BERG EN DAL (GE)

Zevenheuvelentocht

40 km *** 07.30-10.30 uur

30 km *** 07.30-10.30 uur

25 km *** 07.30-10.30 uur

20 km *** 07.30-12.00 uur

15 km *** 07.30-12.00 uur

10 km *** 07.30-14.00 uur

5 km *** 07.30-14.00 uur

 

 

 

 

WSV DIDERNA-W.I.K.

Clubhuis KV Diderna70 Nieuwland, Kolonieweg 2, 6952 GX DIEREN (GE)

Zuidveluwetocht

25 km *** 09.00-12.00 uur

15 km *** 09.00-12.30 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELVERENIGING VARSSEL

Buurthuus Varssel, Zelledijk 22, 7255 MR HENGELO (GE)

D'r op uut um Varssel

30 km *** 08.00-10.00 uur

24 km *** 08.00-12.00 uur

18 km *** 08.00-12.00 uur

12 km *** 08.00-14.00 uur

6 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE ZANDLOPERS

Bowling-zalencentrum Griethse Poort, Oude Doesburgseweg 24, 6901 HK ZEVENAAR (GE)

21e Seven Aerentocht

40 km *** 07.30-09.00 uur

30 km *** 07.30-10.00 uur

20 km *** 07.30-12.00 uur

15 km *** 07.30-13.00 uur

10 km *** 08.00-14.00 uur

6 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

SPORTVERENIGING LEVEROY

Kantine S.V. Leveroy, Graanmolen 4, 6091 PN LEVEROY (LI)

Lentewandeling

28 km *** 07.00-11.00 uur

21 km *** 07.00-12.00 uur

14 km *** 07.00-14.00 uur

8 km *** 07.00-14.00 uur

 

 

 

 

W.V. VILT

Fruitveiling Zuid-Limburg, Aan de Fremme 33, 6269 BK MARGRATEN (LI)

Bloesem2daagse

42 km *** 07.00-09.00 uur

28 km *** 07.00-10.00 uur

21 km *** 07.00-12.00 uur

14 km *** 07.00-12.00 uur

8 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

KONINKLIJK ERKENDE FANFARE ST. CAECILIA

Gemeenschapshuis, Oudenboschstraat 50, 6363 BV WIJNANDSRADE (LI)

Lentetocht

28 km *** 08.00-14.00 uur

21 km *** 08.00-14.00 uur

14 km *** 08.00-14.00 uur

7 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELCLUB WALKING ACTIVITIES

Brasserie Buitenlust, Huisdreef 1, 5131 NH ALPHEN (NB)

Lente-enclavetocht

40 km *** 08.00-09.30 uur

30 km *** 08.00-10.00 uur

21 km *** 08.30-11.30 uur

12 km *** 08.30-13.00 uur

6 km *** 08.30-13.00 uur

 

 

 

 

 

DE LOSSE FEETER

De Wipakker, Wipakker 6, 4872 XH ETTEN-LEUR (NB)

16e Vincent van Gogh Wandeltochten

40 km *** 07.00-09.30 uur

30 km *** 07.30-10.00 uur

24 km *** 07.30-11.00 uur

15 km *** 09.30-13.00 uur

10 km *** 09.00-14.00 uur

5 km *** 09.00-15.00 uur

 

 

 

 

ABBEKERK WANDELVERENIGING 1969

Café-restaurant Het Nieuwe Bonte Paard, Dorpsstraat 54, 1657 AD ABBEKERK (NH)

West-Frieslandwandeltocht

25 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

AKERSLOTER MARATHON KLUB AMAK

Kantine sv. Meervogels 60, Boschweg 26, 1921 AR AKERSLOOT (NH)

4e AMAK Koningswandeltocht

40 km *** 07.00-09.00 uur

25 km *** 08.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 10.00-13.00 uur

5 km *** 10.00-15.00 uur

 

 

 

 

STICHTING SPORTWANDELSCHOOL HOORN/WESTFRIESLAND

Brasserie & gevangenishotel Hoorn, Schuijteskade 5, 1621 DE HOORN (NH)

Nationale Wandel-Bootcamp Dag

5 km *** 10.00-15.00 uur

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

Startlocatie nog onbekend  (NH)

Weekendwandeling Verbinding

25 km

 

 

 

 

ZWOLSE WANDEL VERENIGINGEN

Café-restaurant Madrid, Tolhuisweg 5, 7722 HS DALFSEN (OV)

Bos- en Weidetocht

40 km *** 08.00-10.00 uur

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 09.00-12.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELKRING DOOR INSPANNING ONTSPANNING (DIO)

Café-restaurant Winkelman in Buurse, Broekheurnerweg 52, 7481 PZ HAAKSBERGEN (OV)

Int. Twentse Wandelmarathon - Stiepelwandelingen

42.2 km *** 08.00-10.00 uur

30 km *** 08.00-11.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-13.00 uur

10 km *** 08.00-14.00 uur

5 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING JONGE TIPPELAARS

Sporthal Dukdalf, Reede 2, 3232 CV BRIELLE (ZH)

Voorjaarstocht

40 km *** 08.00-10.00 uur

25 km *** 08.00-11.00 uur

15 km *** 08.00-14.00 uur

10 km *** 08.00-14.00 uur

5 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

STICHTING SPEELTUIN BOMENWIJK

Speeltuin Bomenwijk, Beukenlaan 1, 2612 VC DELFT (ZH)

33e Voorjaarstocht

40 km *** 08.00-11.00 uur

25 km *** 08.30-12.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

THE WORLD RUNNERS CONSDORF

Centre Culturel Kuerzwenkel, Route de Berdorf, L-6213 CONSDORF

6-12 km *** 07.00-14.00 h

20 km *** 07.00-13.00 h

 

 

 

 Andere Autre Andere