bnl logo 2014.png

 

 

 

APRIL.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 22

APRIL – AVRIL – APRIL 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WVK PUURS vzw (1023)

Parochiezaal, Lippelodorp 48, 2890 SINT-AMANDS (ANTWERPEN)

31e Lippeloboswandeling

5-7-14-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

SINT-MICHIELSTAPPERS BRECHT vzw (1035)

GC Blommaert, Gemeentepark 22, 2990 WUUSTWEZEL (ANTWERPEN)

Tocht langs veld en bos - Walk 2 Gether-tocht

4-7-10-13-18-22 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

LOONSE TSJAFFELEERS vzw (2039)

School ViiO, Tongersesteenweg 84, 3840 BORGLOON (LIMBURG)

Om en rond Borgloon

5-8-10-15-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DONDERSLAGTRIPPERS vzw (2055)

Schutterslokaal Ellikom, Schoolstraat 26, 3670 ELLIKOM (LIMBURG)

Lentetocht

2-5-7-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB TEMSE (3182)

Kantine VK Velle, Haasdonksesteenweg, 9140 TEMSE (OOST-VLAANDEREN)

4e GPS-tocht van het Waasland

7-14-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB OP STAP DOOR NUKERKE (3441)

Parochiale Zaal De Wante, Essestraat 1, 9688 SCHORISSE (OOST-VLAANDEREN)

Vlaamse Ardennentocht

5-7-11-15-22 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Cafe El Faro (Bosberg), Heirbaan 135, 1570 GALMAARDEN (VLAAMS-BRABANT)

Euraudax Geraardsbergen

25 km *** 10.00

 

 

 

 

WANDELCLUB BEERNEM vzw (5009)

Zaal Sinjo, Lattenklieversstraat 28, 8730 SINT-JORIS-BEERNEM (WEST-VLAANDEREN)

Lattenklieverstocht - Brugse Ommeland Wandeltrofee

4-6-11-17-21-25 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WSV DE BRIGANDTROTTERS vzw (5245)

VTI, Italianenlaan 30, 8870 IZEGEM (WEST-VLAANDEREN)

4e Pekkerstocht

7-13-18-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LE ROITELET (HT 060)

Centre Culturel et Sportif, Rue de la Liberté 23, 7950 LADEUZE (HAINAUT)

28e Marche de la Hunelle

5-10-15-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES GAIS LURONS MÉLEN asbl (LG 050)

Centre Culturel, Rue de l'Enseignement, 4633 MELEN (LIÈGE)

43e Marche des Gais Lurons

4-6-12-21 km *** 06.30-14.00

 

 

 

 

STAVELOT MARCHE CLUB asbl (LG 142)

Athénée Royal, Haute Levée, 4970 STAVELOT (LIÈGE)

39e Grande Marche Internationale

4-7-12-21-30-42 km *** 06.30-14.00

 

 

 

 

 

WALLONIA NAMUR asbl CLUB DE MARCHE (NA 009)

Institut Mariette Delahaut, Rue de Géronsart 114, 5100 JAMBES (NAMUR)

45e Marche Internationale - 30e Crupétoise (50 km)

4-7-14-22-30-50 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

STICHTING MAGISCH VOLKSVERMAAK DRENTHE

Beilen, Markt 5, 9411 KP BEILEN (DR)

4e Drentse Hooglanden Wandel2daagse

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 09.00-11.00 uur

 

 

 

 

 

DWINGELOËR WANDELVERENIGING DOOR OEFENING STERK

Hotel De Brink, Brink 30-31, 7991 CH DWINGELOO (DR)

70e Krentenbloesemtocht

30 km *** 08.30-09.30 uur

20 km *** 08.30-11.30 uur

15 km *** 08.30-11.30 uur

10 km *** 09.00-14.00 uur

5 km *** 09.00-14.00 uur

 

 

 

 

ATLETIEKVERENIGING NOORDOOSTPOLDER

Sportcafé De Ton, Toernooilaan 9, 8312 AM CREIL (FL)

Tulpenfestival Wandeltocht

25 km *** 08.30-10.00 uur

15 km *** 08.30-10.00 uur

 

 

 

 

STICHTING REVALIDATIE FRIESLAND

Revalidatie Friesland, Van Lyndenlaan 7, 9244 BV BEETSTERZWAAG (FR)

Revalidatie Friesland Sponsortocht

35 km *** 08.30-11.00 uur

25 km *** 08.30-11.00 uur

15 km *** 08.30-11.00 uur

10 km *** 08.30-11.00 uur

 

 

 

 

STICHTING LYTSE DOARPEN RINTOCHT

Doarpshus Us Gebou, Tsjerkebuorren 12a, 8843 KE SPANNUM (FR)

Lytse Doarpen Rintocht

40 km *** 08.15 uur

25 km *** 08.30 uur

 

 

 

 

R.K. SCHUTTERIJ ST. HUBERTUS

Boerderij-camping Nederrijkswald, Zevenheuvelenweg 47, 6571 CH BERG EN DAL (GE)

Zevenheuvelentocht

40 km *** 07.30-10.30 uur

30 km *** 07.30-10.30 uur

25 km *** 07.30-10.30 uur

20 km *** 07.30-12.00 uur

15 km *** 07.30-12.00 uur

10 km *** 07.30-14.00 uur

5 km *** 07.30-14.00 uur

 

 

 

 

WSV DIDERNA-W.I.K.

Clubhuis KV Diderna70 Nieuwland, Kolonieweg 2, 6952 GX DIEREN (GE)

Zuidveluwetocht

25 km *** 09.00-12.00 uur

15 km *** 09.00-12.30 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-14.00 uur

 

 

 

 

SCOUTING LANGENBERGGROEP EDE

Clubhuis ’t Zwem, Buurtmeesterweg 27, 6711 HL EDE (GE)

Sint Joriswandeltochten Ede

 

 

 

 

ST. NAT. RODE KRUIS BLOESEMTOCHT

Veilinghallen Fruitmasters, Deilseweg 7, 4191 NX GELDERMALSEN (GE)

25e Nat. Rode Kruis Bloesemtocht

40 km *** 07.00-10.00 uur

30 km *** 07.00-11.00 uur

25 km *** 07.00-12.00 uur

20 km *** 07.00-12.00 uur

16 km *** 09.00-13.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

11 km *** 09.00-14.00 uur

8 km *** 09.00-14.00 uur

 

 

 

 

 

 

W.V. VILT

Fruitveiling Zuid-Limburg, Aan de Fremme 33, 6269 BK MARGRATEN (LI)

Bloesem2daagse

42 km *** 07.00-09.00 uur

28 km *** 07.00-10.00 uur

21 km *** 07.00-12.00 uur

14 km *** 07.00-12.00 uur

8 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HART VAN BRABANT

Sporthal De Wetering, Weteringplein 1, 5175 BZ LOON OP ZAND (NB)

80 km Kennedymars Nacht van Loon op Zand - 15 uur Nacht van Loon op Zand - 15 uur estafetteloop nacht van Loon op Zand - Mininacht van Loon op Zand

80 km *** 21.00 uur

20 km *** 21.00-08.00 uur

10 km *** 21.00-09.00 uur

 

 

 

 

ATLETIEK- EN RECREATIESPORTVERENIGING THOR

Camping de Posthoorn, Pierestraat 16, 4715 RP RUCPHEN (NB)

19e Kees Knappers bos wandeltochten

40 km *** 08.00-09.00 uur

30 km *** 08.00-09.00 uur

25 km *** 08.00-11.00 uur

20 km *** 08.00-11.00 uur

15 km *** 08.00-11.00 uur

10 km *** 08.00-11.00 uur

6 km *** 08.00-11.00 uur

 

 

 

 

ABBEKERK WANDELVERENIGING 1969

Café-restaurant Het Nieuwe Bonte Paard, Dorpsstraat 54, 1657 AD ABBEKERK (NH)

West-Frieslandwandeltocht

25 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

NIERSTICHTING NEDERLAND

Stichting Grote Kerk Naarden, Marktstraat 13, 1411 CX NAARDEN (NH)

De Rode Loper

20 km *** 11.00 uur

10 km *** 11.00 uur

5 km *** 11.00 uur

 

 

 

 

ZWOLSE WANDEL VERENIGINGEN

Café-restaurant Madrid, Tolhuisweg 5, 7722 HS DALFSEN (OV)

Bos- en Weidetocht

40 km *** 08.00-10.00 uur

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 09.00-12.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELKRING DOOR INSPANNING ONTSPANNING (DIO)

Café-restaurant Winkelman in Buurse, Broekheurnerweg 52, 7481 PZ HAAKSBERGEN (OV)

Int. Twentse Wandelmarathon - Stiepelwandelingen

42.2 km *** 08.00-10.00 uur

30 km *** 08.00-11.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-13.00 uur

10 km *** 08.00-14.00 uur

5 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVER. TOT IEDERS GENOEGEN OPGERICHT

Zalencentrum Dalzicht, Frieseweg 39, 8375 AH OLDEMARKT (OV)

Weerribbentocht Oldemarkt

40 km *** 09.00-09.30 uur

25 km *** 09.00-10.30 uur

15 km *** 09.15-13.00 uur

10 km *** 09.15-13.00 uur

5 km *** 09.15-13.00 uur

 

 

 

 

STICHTING VRIENDEN VAN DE HOOP

Restaurant De Burgemeester, Graafstroomstraat 8, 2971 AG BLESKENSGRAAF CA (ZH)

Vrouwen lopen voor Vrouwen

20 km *** 09.30 uur

10 km *** 08.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING JONGE TIPPELAARS

Sporthal Dukdalf, Reede 2, 3232 CV BRIELLE (ZH)

Voorjaarstocht

40 km *** 08.00-10.00 uur

25 km *** 08.00-11.00 uur

15 km *** 08.00-14.00 uur

10 km *** 08.00-14.00 uur

5 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

STICHTING SPEELTUIN BOMENWIJK

Speeltuin Bomenwijk, Beukenlaan 1, 2612 VC DELFT (ZH)

33e Voorjaarstocht

40 km *** 08.00-11.00 uur

25 km *** 08.30-12.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

WIJK- EN SPEELTUINVER. BOSPOLDER-TUSSEN DIJKEN

Clubgebouw de Bolder, Zeilmakersstraat 59, 3025 NV ROTTERDAM (ZH)

3e Beeldentocht

17 km *** 09.30-12.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE ZEEMANSLOOP

Kantine Visafslag Scheveningen, Visafslagweg 1, 2583 DM 'S-GRAVENHAGE (ZH)

16e Zeemansloop

40 km *** 07.00-09.00 uur

30 km *** 07.00-09.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-13.00 uur

10 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere