bnl logo 2014.png

 

 

 

APRIL.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

MAANDAG – LUNDI – MONTAG

 17

APRIL – AVRIL – APRIL 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WANDELCLUB KADEE BORNEM vzw (1018)

Sporthal Breeven, Barelstraat 111B, 2880 BORNEM (ANTWERPEN)

48e Paastochten

6-10-15-20-25-30 km *** 07.30-15.00

   

 

 

 

 

WSV DE TROTTERS vzw (2021)

OC Runkst, Runkstersteenweg 149, 3500 HASSELT (LIMBURG)

Bloesemtocht

5-8-11-15-19 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV MILIEU 2000 LOMMEL (2043)

Parochiezaal Heide-Heuvel, Heide, 3920 LOMMEL (LIMBURG)

37e Paastocht

4-6-10-13-18-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

BERG- & BOSWANDELAARS VOEREN vzw (2070)

Kursaal, Boomstraat, 3798 S GRAVENVOEREN (LIMBURG)

26e Paaswandeling - Euregio Marching Trophy

5-8-12-20-30 km *** 07.30-15.00

   

 

 

 

 

WANDELCLUB AL KONTENT GROOT EVERGEM vzw (3304)

Feestzaal De Molen, Goeiingen 12, 9940 EVERGEM (OOST-VLAANDEREN)

25e W.A.K.-tocht

4-8-12-18-22-30 km *** 07.00-15.00

     

 

 

 

 

WSV CHATONS RONSE vzw (3376)

Zaal La Salette Louise-Marie, La Salettestraat 1, 9680 MAARKEDAL (OOST-VLAANDEREN)

Muziekbostocht

4-7-14-21 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

 

IJSETRIPPERS vzw (4025)

De Linde, Pastorijstraat, 3040 OTTENBURG (VLAAMS-BRABANT)

Lentetocht tussen Lane en Dijle

4-7-12-18-25 km *** 08.00-15.00

     

 

 

 

 

WSV HORIZON OPWIJK (4300)

Sint-Pieterszaal, Steenweg 131, 1745 MAZENZELE (VLAAMS-BRABANT)

Paaswandeling - Jubileumtocht 25 jaar Horizon Opwijk

5-10-16-21-28 km *** 08.00-15.00

  

 

 

 

 

GODELIEVESTAPPERS RUDDERVOORDE vzw (5059)

Oostcampus, Siemenslaan 1, 8020 OOSTKAMP (WEST-VLAANDEREN)

42e Houtlandtocht

5-7-10-13-18-22-27-35-42 km *** 07.00-15.00

 

  

 

 

 

 

DE HEUVELLANDSTAPPERS vzw (5089)

OC De Gaper, Reningelststraat 35, 8956 KEMMEL (WEST-VLAANDEREN)

Kemmelbergtocht

5-9-11-16-20-25-32 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

LES AMIS DE L'ARGENTINE (BBW 045)

Ecole Communale, Rue des Combattants 112, 1310 LA HULPE (BRABANT-WALLON)

22e Marche de Pâques

5-12-21 km *** 07.00-15.00

     

 

 

 

 

LES TRAÎNE-SAVATES MONTIGNIES S/SAMBRE (HT 009)

Salle du Jeu de Balle, Rue Saint-Jean, 6120 COUR-SUR-HEURE (HAINAUT)

Marche du Lundi de Pâques

3-5-10-15-20-25 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

LES SANGLIERS DU SAMSON (NA 017)

Centre Récréatif, Rue des Deux Chênes, 5340 MOZET (NAMUR)

27e Marche du Struviaux - Mémorial Daniel Chardon

6-12-21 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING BRUMMEN

K.V. Mélynas Domatrac, Rhienderstein 6, 6971 LX BRUMMEN (GE)

Veluwezoomtocht

40 km *** 08.00-09.00 uur

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 09.00-11.30 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

 

VER. VOOR TOERISME EN RECREATIE OUDE IJSSELSTREEK

Hotel de Roode Leeuw, Sint Jorisplein 14, 7061 CN TERBORG (GE)

Voorjaarswandeltocht

20 km *** 09.00-13.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING ECHT

Jeugdhuis Pius X, Mussenstraat 6, 6101 CS ECHT (LI)

4e Avondwandeling

10 km *** 16.30-19.00 uur

5 km *** 16.30-19.00 uur

 

 

 

 

???

MFC Gebrook, Prinsenstraat 12, 6433 GJ HOENSBROEK (LI)

Paaswandeling

21 km *** 08.00-12.00 uur

14 km *** 08.00-13.00 uur

7 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING STEIN

Zalencentrum Kerensheide, Schineksstraat 11, 6171 AM STEIN (LI)

Steinerwandeltocht

25 km *** 08.00-12.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

16 km *** 08.00-14.00 uur

12 km *** 08.00-14.00 uur

8 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

 

STICHTING PAOSLOUP ZJWAME

De Mert, Markt 1, 6071 JD SWALMEN (LI)

Zjwamer Paosloup Wandeltocht

22 km *** 09.30-10.45 uur

12 km *** 09.30-10.45 uur

 

 

 

 

WANDELVERENIGING NULAND

Café Kerkzicht, Kerkstraat 29, 5392 CA NULAND (NB)

14e Nuwelantmars

30 km *** 07.30-10.00 uur

20 km *** 07.30-10.00 uur

12 km *** 07.30-12.00 uur

8 km *** 07.30-12.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE VRIJBUITERS

De Drieklank, Nijverheidstraat 2, 4261 TK WIJK EN AALBURG (NB)

32e Vrijbuiters Paaswandeltocht

50 km *** 07.00-09.00 uur

40 km *** 07.00-09.00 uur

30 km *** 07.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-13.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

7 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HET GOUDEN BOLTJE

Schietsportcentrum Odysseus, Emmalaan 65, 1791 AT DEN BURG (NH)

Lammetjeswandeltocht

40 km *** 09.00-10.00 uur

25 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-14.00 uur

10 km *** 09.00-14.00 uur

5 km *** 09.00-14.00 uur

 

 

 

 

STICHTING EXPLOITATIE ERVE KRAESGENBERG

Erve ’t Kraesgenberg, Bookholtlaan 11, 7581 BB LOSSER (OV)

Paaswandeltocht - Dag 4 TW4D

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-10.00 uur

15 km *** 08.00-12.00 uur

10 km *** 08.00-13.00 uur

5 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DOOR EENDRACHT STERK

Clubgebouw Vires et Celeritas, Calslaan 91, 2804 RT GOUDA (ZH)

62e Goudse Paaswandeltocht

40 km *** 07.00-09.00 uur

25 km *** 08.00-10.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-12.00 uur

5 km *** 09.00-12.00 uur

Stadswandeling Gouda

10 km *** 09.00-12.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING STERKER DOOR STRIJD

Clubgebouw wsv S.D.S., Hooftskade 92a, 2526 KB 'S-GRAVENHAGE (ZH)

17e S.D.S. Paastocht

40 km *** 08.00-11.00 uur

25 km *** 08.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

ÄISCHDALL-FLITZER ÄISCHEN asbl

Centre Culturel Jean Wolff, Place Denn, L-8465 EISCHEN

5-10 km *** 07.00-14.00 h

20 km *** 07.00-12.00 h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Tellin

 

 

 

 

 

Adeps à Lincent 

 

 

 

 

Ynset te Jobbegea (Nl)

    

 

 

 

 

Wanderfreunde Bischofsdhron (D)

 

 

 

 

Les Robinsons Baâlon (F)