bnl logo 2014.png

 

 

 

APRIL.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 16

APRIL – AVRIL – APRIL 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HERENTALSE WV vzw (1026)

Nieuwland, Nederrij 100, 2200 HERENTALS (ANTWERPEN)

36e Perswandeling

5-10-15-20-25-30-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

 

MERKSEMSE WANDELCLUB DE STROBOEREN vzw (1056)

Parochiezaal d'Oude Kerk, Lage Kaart 644, 2930 BRASSCHAAT (ANTWERPEN)

Tweedaagse Maria ter Heide

5-7-10-16-21-31-42 km *** 07.30-15.00

 

     

 

 

 

 

WSV DE RAKKERS vzw (2014)

Zaal De Biekaar, Sint-Jozefsplein 8, 3511 KURINGEN (LIMBURG)

Herkenrodetocht

4-7-12-16-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB SPORT + KINROOI vzw (2036)

Parochiezaal Kessenich, Meierstraat, 3640 KESSENICH (LIMBURG)

Thornertocht

4-8-12-21 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS vzw (3201)

Polyvalente Zaal De Klingenaar, Kieldrechtstraat 12, 9170 DE KLINGE (OOST-VLAANDEREN)

Kommiezentocht

6-10-15-20-25-30 km *** 07.30-15.00

  

 

 

 

 

SINGELWANDELAARS STROMBEEK-BEVER (4033)

Sporthal E. Soens, Singel 57, 1853 STROMBEEK-BEVER (VLAAMS-BRABANT)

Paastocht

5-8-12-18-22 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WRC MANKE FIEL vzw (4046)

't Jass, Asphaltcosite 20, 1730 ASSE (VLAAMS-BRABANT)

Manke Fieltochten

5-7-10-14-21-30 km *** 07.00-15.00

     

 

 

 

 

WANDELCLUB OLD-TIME STAPPERS VELTEM BEISEM vzw (4101)

Warotzaal, Warotstraat, 3020 WINKSELE (VLAAMS-BRABANT)

16e Old-Time-tocht - 16e Memorial Marc Munten

4-8-12-20-30 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

 

DREVETROTTERS ZONNEBEKE vzw (5078)

OC 't Zonnerad, Tresoriersstraat 5, 8980 ZONNEBEKE (WEST-VLAANDEREN)

Driedaagse Kaaswandeltocht

6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

WATEWYSTAPPERS TIELT (5423)

Zaal Beukenhove, Ontvangerstraat 9, 8700 TIELT (WEST-VLAANDEREN)

Natuurtocht

6-12-21 km *** 07.00-15.00

      

 

 

 

 

LES VAILLANTS ACRENOIS (HT 050)

Club Animation, Place de Bois-de-Lessines, 7866 BOIS-DE-LESSINES (HAINAUT)

Marche du Pays des Carrières

5-10-15-20-25 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

LES AMIS DU TUMULUS (LG 136)

Athénée Royal (Chavilles), Rue du Fond d'Or, 4300 WAREMME (LIÈGE)

38e Marche Internationale de Waremme

4-8-12-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES DJÂLES D'ANHÉE asbl (NA 052)

Salle d'Anjou, Rue Monseu 10, 5537 DENÉE (NAMUR)

30e Marche de la Molignée - 30e anniversaire

4-6-12-18-22-30 km *** 06.30-15.00

           

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING ELSTARS

Hoek RijnWaalpad/Breedlersestraat, Breedlersestraat 3, 6662 NP ELST (GE)

2e Vierdaagsebos Wandeltocht

Deze wandeltocht is afgelast!

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING À HERMKES

Basisschool A Hermkes, Schoolstraat 16, 6285 BB EPEN (LI)

Bloesemwandeltocht

20 km *** 08.00-14.00 uur

15 km *** 08.00-14.00 uur

10 km *** 08.00-15.00 uur

5 km *** 08.00-15.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING VWC VOETJE VOOR VOETJE

Dorpshuis D’n Teut, Dorpsstraat 55, 5556 VL VALKENSWAARD (NB)

Paastocht

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-11.30 uur

15 km *** 08.00-13.00 uur

10 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORT VERENIGING KONINKLIJKE MARINE

Wapen van Holland, Stationsweg 2, 1761 EB ANNA PAULOWNA (NH)

Narcissentocht

40 km *** 08.00-09.00 uur

25 km *** 08.00-11.00 uur

15 km *** 08.00-14.00 uur

10 km *** 08.00-14.00 uur

5 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

ADHOCWERK

Startlocatie nog onbekend, LOSSER/DE LUTTE (OV)

3e dag Twentse Wandel4daagse (TW4D)

25 km *** 08.00-11.00 uur

18 km *** 08.00-12.00 uur

8 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Chevron

  

 

 

 

 

Adeps à Forrières

 

 

 

 

 

Adeps à Champlon

 

 

 

 

 

Rando à Le Conquet (F)