bnl logo 2014.png

 

 

 

APRIL.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 15

APRIL – AVRIL – APRIL 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MERKSEMSE WANDELCLUB DE STROBOEREN vzw (1056)

Parochiezaal d'Oude Kerk, Lage Kaart 644, 2930 BRASSCHAAT (ANTWERPEN)

Tweedaagse Maria ter Heide

5-7-10-16-21-31-42 km *** 07.30-15.00

 

  

 

 

 

 

WSV DE ANJERTRIPPERS vzw (2038)

Buurthuis De Locht, Lochtstraat, 3941 EKSEL (LIMBURG)

Kapellekenstocht - Toer Marathon

4-7-12-15-20-43 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

 

 

WSV EUREK@ vzw (2102)

Zaal Hartenberg, Hartenberg 12, 3740 EIGENBILZEN (LIMBURG)

Lentetocht

4-7-11-20-27 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

HANSKE DE KRIJGER OUDENAARDE vzw (3233)

Parochiezaal Leupegem, Sompelplein, 9700 LEUPEGEM (OOST-VLAANDEREN)

Koppenbergtocht

7-12-18-25 km *** 07.00-15.00

            

 

 

 

 

DE TREKVOGELS BOEKHOUTE vzw (3383)

De Kring, Boekhoutedorp 12, 9961 BOEKHOUTE (OOST-VLAANDEREN)

Meetjesland… maak het mee - 12e Bloesemtocht

6-7-10-14-18-24 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WSV DE KEIGNAERTTRIPPERS OOSTENDE vzw (5011)

Taverne Walrave, Nieuwpoortsesteenweg 634, 8400 OOSTENDE (WEST-VLAANDEREN)

8e Wandelen met Prins Karel en Ensor

6-12-18-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

DREVETROTTERS ZONNEBEKE vzw (5078)

OC 't Zonnerad, Tresoriersstraat 5, 8980 ZONNEBEKE (WEST-VLAANDEREN)

Driedaagse Kaaswandeltocht

6-11-19-26-34-42-50-60 km *** 07.00-15.00

 

  

 

 

 

 

WSV DE COLLIEMOLEN OOSTNIEUWKERKE-STADEN (5328)

SWOK, Ooststraat, 8840 STADEN (WEST-VLAANDEREN)

LAKOSTA-tocht

5-10-15-20 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

LES SANS SOUCIS GHLIN (HT 029)

Salle Chez Nous, Rue de la Frontière, 7370 BLAUGIES (HAINAUT)

35e Marche du printemps

5-10-20-40-50-60 km *** 07.00-15.00

 

   

 

 

 

 

LES AMIS DU TUMULUS (LG 136)

Athénée Royal (Chavilles), Rue du Fond d'Or, 4300 WAREMME (LIÈGE)

38e Marche Internationale de Waremme

4-8-12-21-30 km *** 07.00-15.00

      

 

 

 

 

MORTIER C'EST L'PIED (LG 176)

Salle des Amis de la Jeunesse, Route de Mortier 12, 4670 MORTIER (LIÈGE)

Marche en ligne Francorchamps-Mortier - Marche des Croustillons

55 km - 4-6-12 km *** 05.30-07.00 - 12.00-17.00

 

         

 

 

 

 

LA ZOLETTE (LUX 036)

Salle Le Mersan, Rue Centrale 4, 6767 HARNONCOURT (LUXEMBOURG)

20e Marche de la Touffaye

5-12-22 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DE LA VALLÉE DE L'EAU NOIRE (NA 062)

Salle de la Plaine des Sports, Rue de la Foulerie, 5660 COUVIN (NAMUR)

Marche du vivre ensemble

4-6-12-30 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

SPORTVERENIGING TYNAARLO

Dorpshuis ’t Achterhoês, Achterweg 6, 9482 PJ TYNAARLO (DR)

42e Tynaarloërwandeltocht

40 km *** 08.00-09.00 uur

30 km *** 08.00-09.30 uur

20 km *** 09.00-12.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-14.00 uur

5 km *** 09.00-14.00 uur

 

   

 

 

 

 

STICHTING PERIPATOO

Restaurant Hajé Natuurpark, Vlotgrasweg 11, 8219 PP LELYSTAD (FL)

12e Natuurlijk Flevolandtocht

40 km *** 08.00-09.00 uur

25 km *** 08.00-11.00 uur

18 km *** 08.00-12.00 uur

12 km *** 08.00-13.30 uur

7 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

STICHTING WANDELEN 50+ GENNEP

Zorgcentrum Norbertushof, Kleermakersgroes 20, 6591 KH GENNEP (LI)

5e Vrienden voor Norbertus wandeltocht

40 km *** 07.00-09.00 uur

25 km *** 07.00-11.00 uur

20 km *** 07.00-11.00 uur

15 km *** 08.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-14.00 uur

 

 

 

 

STICHTING KENNEDY-MARS SITTARD

Markt Sittard, Markt, 6131 EL SITTARD (LI)

54e Kennedy-Mars - Swentibold-Mars - Mini-Mars Sittard

80 km *** 05.00-07.00 uur

40 km *** 10.00-10.30 uur

10 km *** 12.00-12.30 uur

 

  

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE AREND-HOOGERHEIDE

Café zaal Boulevard, Raadhuisstraat 119, 4631 ND HOOGERHEIDE (NB)

13e Paastocht

40 km *** 07.00-10.00 uur

25 km *** 07.00-10.00 uur

15 km *** 07.00-12.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE LAATSTE LOODJES

Vrijbuiter, Stormhoek 17, 1506 SW ZAANDAM (NH)

11e Rondje Haven

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

ADHOCWERK

Lossers Voetcomfort, Raadhuisstraat 20, 7581 AA LOSSER (OV)

9e Loslopers Voorjaarswandeltocht - 2e dag TW4D

30 km *** 08.00-10.00 uur

25 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.30-11.00 uur

15 km *** 08.30-11.00 uur

10 km *** 09.00-14.00 uur

5 km *** 09.00-14.00 uur

 

 

 

 

WIJKVERENIGING 'T ZAND

Wijkgebouw de Vergulde Baars, Baarsjesstraat 42, 4335 HL MIDDELBURG (ZE)

50e Zandmars

40 km *** 08.00-09.30 uur

25 km *** 08.00-09.30 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DOOR EENDRACHT STERK

Clubgebouw Vires et Celeritas, Calslaan 91, 2804 RT GOUDA (ZH)

62e Goudse Paaswandeltocht

40 km *** 08.00-09.00 uur

25 km *** 08.00-10.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-12.00 uur

5 km *** 09.00-12.00 uur

Stadswandeling Gouda

10 km *** 09.00-12.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Euraudax à Brin-sur-Seille (F)

 

 

 

 

 

Rando Le Conquet (F)