bnl logo 2014.png

 

 

 

APRIL.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 9

APRIL – AVRIL – APRIL 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE RANSTUILEN RANST vzw (1017)

Evenementenhal Den Boomgaard, Antwerpsesteenweg, 2520 BROECHEM-RANST (ANTWERPEN)

37e Internationale Wandeltocht - Walk 2 Gether-tocht

4-7-13-16-20-26-30-40-50 km *** 06.30-15.00

 

   

 

 

 

 

WSV SCHORRESTAPPERS (1402)

APB De Schorre, Schommelei 1, 2850 BOOM (ANTWERPEN)

3e Kleiputtentocht

4-7-12-15-21-28 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE DOMMELTRIPPERS NEERPELT (2032)

OC De Vranken, Herent 122, 3910 NEERPELT (LIMBURG)

Kolisbostocht

5-7-10-13-18-22 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV VITALES HOESELT (2067)

Gemeenschapscentrum Ter Kommen, Europalaan 2, 3730 HOESELT (LIMBURG)

Paastocht

4-6-13-21-30 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

 

vzw WANDELCLUB NATUURVRIENDEN DEINZE (3140)

Zaal VIBSO Leieland, Leihoekstraat 7B, 9870 MACHELEN-ZULTE (OOST-VLAANDEREN)

15e Kunsttocht

6-10-15-20-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

REYNAERTSTAPPERS vzw (3150)

Basisschool Zonnewijzer, Kouterstraat 108, 9240 ZELE (OOST-VLAANDEREN)

33e Reynaerttocht

5-7-11-13-17-19-24-32 km *** 07.30-15.00

       

 

 

 

 

SPORTON vzw (4041)

S.O.K., Hasseltsebaan, 3290 DEURNE-DIEST (VLAAMS-BRABANT)

Sint-Engelbertustocht

5-7-13-20-25-32-43 km *** 07.00-15.00

 

     

 

 

 

 

MARCHING TEAM 15 WING (4045)

Kazerne Groenveld 15 Wing Lu Tpt, Haachtsesteenweg 138, 1820 MELSBROEK (VLAAMS-BRABANT)

25e Internationale Voorjaarstocht

4-6-12-16-20-32 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE WITSOONE STAPPERS KROMBEKE (5180)

Sint-Janscollege, Burgemeester Bertenplein 32, 8970 POPERINGE (WEST-VLAANDEREN)

27e Hoppelandtocht

7-12-18-24-30 km *** 08.00-15.00

    

 

 

 

 

DE 7MIJL-STAPPERS MOORSELE (5411)

OC De Stekke (tussen kerk en kasteel), Sint-Maartensplein, 8560 MOORSELE (WEST-VLAANDEREN)

17e Stekseltocht

4-7-10-14-21-26 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

POLUC MARCHING TEAM (BBW 029)

Salle Gildenhuis, Kerkstraat 31, 1630 LINKEBEEK (VLAAMS-BRABANT)

4e Balade entre Soignes et Senne

5-8-14-22 km *** 07.30-15.00

     

 

 

 

 

LES INFATIGABLES DE JUMET (HT 033)

Ecole Communale, Rue des Coquelicots 5, 6030 GOUTROUX (HAINAUT)

39e Printanière des Infatigables

3-7-12-22 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

 

LES PINGOUINS DE BELLAIRE (LG 107)

Salle Havart, Rue Vieux Thier, 4610 BELLAIRE (LIÈGE)

43e Marche des Pingouins

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

LES 1000 PATTES DE PHILIPPEVILLE (NA 030)

C.A.R.P., Rue de la Gendarmerie 38, 5600 PHILIPPEVILLE (NAMUR)

39e Marche de Printemps

5-12-21-30 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

STICHTING ALMEERDAAGSE

ArtLab Muziekwijk, Strawinskypad 100, 1323 PZ ALMERE (FL)

Almeerdaagse weekend Floriade

25 km *** 08.30-12.00 uur

20 km *** 09.00-13.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE WANDELVRIEND

Partycentrum ’t Noorden, Lichtenvoordsestraatweg 44, 7121 RA AALTEN (GE)

16e Lentewandelweekend

40 km *** 08.00-09.00 uur

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-11.30 uur

15 km *** 08.00-11.30 uur

10 km *** 08.00-13.00 uur

5 km *** 08.00-13.00 uur

 

 

 

 

EERSTE APELDOORNSE WANDEL CLUB WANDELLUST

Clubgebouw Wandellust, Houtweg 28A, 7335 EX APELDOORN (GE)

7e Voorjaarswandeling

30 km *** 08.00-10.00 uur

25 km *** 08.00-11.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-13.00 uur

10 km *** 08.00-14.00 uur

5 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

W.S.V. PRO CORPORE

Café de Klok, Markt 1, 6691 BK GENDT (GE)

48e Pro Corporetocht

35 km *** 08.00-11.00 uur

30 km *** 08.00-11.00 uur

25 km *** 08.00-11.00 uur

20 km *** 08.00-11.00 uur

15 km *** 08.00-14.00 uur

10 km *** 08.00-14.00 uur

5 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING STEEDS VOORWAARTS

’t Akkertje, Dr. Van Der Feltzlaan 19B, 6882 KL VELP (GE)

Juliana wandeltocht

30 km *** 08.00-10.00 uur

25 km *** 08.00-11.30 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-13.00 uur

10 km *** 08.00-13.00 uur

5 km *** 08.00-13.00 uur

 

 

 

 

BUURTSCHAP EENDRACHT

Café zaal van Nieuwenhoven, Pastoor Maesplein 1, 6034 TE NEDERWEERT-EIND (LI)

Wandeltocht Het Kruis

25 km *** 08.00-11.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-14.00 uur

10 km *** 08.00-14.00 uur

7 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

FANFARE ST. CAECILIA

MFC ’t Roadhoes, Musschenberg 101, 6176 BE SPAUBEEK (LI)

Lentewandeltocht

25 km *** 07.00-10.00 uur

19 km *** 07.00-12.00 uur

12 km *** 07.00-14.00 uur

7 km *** 07.00-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING WAALWIJK '82

Partycentrum Wijnand van Delft, Anton Pieckplein 73, 5152 LZ DRUNEN (NB)

49e Fellenoordtocht

40 km *** 08.00-10.00 uur

30 km *** 08.00-10.00 uur

25 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-12.00 uur

10 km *** 08.00-13.30 uur

5 km *** 08.00-13.30 uur

 

 

 

 

 

STICHTING GEMEENSCHAPSHUIS MEGEN ACROPOLIS

Gemeenschapshuis Acropolis, Broeder Everardusplein 1, 5366 BE MEGEN (NB)

Kloosterwandeltocht

25 km *** 08.00-10.00 uur

15 km *** 09.00-11.00 uur

10 km *** 09.00-11.00 uur

5 km *** 09.00-11.00 uur

 

 

 

 

 

WSV. OLLANDSE LANGE AFSTAND TIPPELAARS (OLAT)

Natuurpoort Nederheide, Kaak 11, 5763 PK MILHEEZE (NB)

OLAT 5e Voorjaarstocht

40 km *** 08.00-09.00 uur

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-12.30 uur

15 km *** 08.00-12.30 uur

10 km *** 08.00-12.30 uur

 

   

 

 

 

 

STICHTING RUNNING TEAM OIRSCHOT

Sporthal De Kemmer, Bloemendaal 5, 5688 GP OIRSCHOT (NB)

Oirschotse Heidetocht t.b.v. mensen met kanker

30 km *** 08.00-10.30 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-12.00 uur

10 km *** 08.00-13.00 uur

5 km *** 08.00-13.00 uur

 

 

 

 

ROAD RUNNERS RUCPHEN

Gemeenschapshuis De Vaart, Sint Martinusstraat 2C, 4715 AH RUCPHEN (NB)

Wandeltocht Gemeente Rucphen

30 km *** 08.00-10.00 uur

17 km *** 08.00-11.00 uur

10 km *** 08.00-13.00 uur

6 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

STICHTING LENTELOOP AMSTERDAM ZUIDOOST

Sportcentrum Pleizier, Wisseloordplein 4, 1106 MH AMSTERDAM (NH)

Lentewandeling Amsterdam ZO

40 km *** 07.30-09.00 uur

33 km *** 07.30-09.30 uur

25 km *** 08.00-11.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

6 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING STEEDS VOORWAARTS HOOFDDORP

s.v. Hoofddorp, IJweg 1155, 2133 MJ HOOFDDORP (NH)

40e Dik Tromwandeltocht

25 km *** 08.00-10.00 uur

15 km *** 08.00-14.00 uur

10 km *** 08.00-14.00 uur

5 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

STICHTING WANDELVIERDAAGSE HET GOOI

SV Laren 99, Schuilkerkpad 1, 1251 SC LAREN (NH)

6e Groepswandeling Wandelvierdaagse het Gooi

22 km *** 09.30 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING PURMEREND EN OMSTREKEN

Party-centrum Concordia, Koemarkt 45, 1441 DB PURMEREND (NH)

Bloesemwandeltocht

25 km *** 09.00-10.00 uur

20 km *** 09.00-10.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-12.00 uur

5 km *** 09.00-12.00 uur

 

 

 

 

STICHTING TUKKERSTOCHT ALBERGEN

Naast café Morshuis, Ootmarsumseweg 159, 7665 RX ALBERGEN (OV)

Tukkerstocht Albergen

40 km *** 08.00-08.30 uur

25 km *** 10.00-10.30 uur

18 km *** 11.00-11.30 uur

12 km *** 12.00-12.30 uur

6 km *** 14.00-14.30 uur

 

 

 

 

HENGELOSE WANDELUNIE

Oelerschool, Vöckersweg 24, 7554 RK HENGELO (OV)

Twickelerboswandeling

30 km *** 09.00-10.00 uur

20 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-11.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

STICHTING DUINENMARS

Parkeerplaats t.o. restaurant De Haagsche Beek, Machiel Vrijenhoeklaan 175, 2555 NA 'S-GRAVENHAGE (ZH)

66e Duinenmars

40 km *** 08.00-10.00 uur

25 km *** 08.30-11.00 uur

15 km *** 09.00-14.00 uur

10 km *** 09.00-14.00 uur

5 km *** 09.00-15.00 uur

 

 

 

 

STOURS

Zanzibar Beachclub, Strandweg 33, 2586 JL 'S-GRAVENHAGE (ZH)

Strand-2-Daagse

20 km *** 09.30-11.00 uur

15 km *** 09.30-11.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

LÉNGER TRAPPER LINGER

Centre Sociétaire, Rue de la Libération 20, L-4797 LINGER

5-11 km *** 07.30-14.00 h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Ben-Ahin

 

 

 

 

 

Adeps à Ermeton-sur-Biert

 

 

 

 

 

Adeps à Havelange

   

 

 

 

 

Adeps à Orchimont 

 

 

 

 

 

Adeps à Moustier 

 

 

 

 

Atletiek Helden (Nl)

 

 

 

 

 

Chateauneuf du Faou – Trégarvez (F)

 

 

 

 

 

Floing-St-Menges (F)