bnl logo 2014.png

 

 

 

APRIL.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 8

APRIL – AVRIL – APRIL 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DE POMPOENSTAPPERS vzw (1050)

MPI de 3master, Pater Damiaanstraat, 2460 KASTERLEE (ANTWERPEN)

Marathonwandeling

4-6-10-15-20-25-30-42 km *** 06.00-15.00

 

       

 

 

 

 

DE VAARTLANDSTAPPERS (1110)

Ons Huis, Battelse Bergen 28, 2800 MECHELEN (ANTWERPEN)

Lentetocht

7-14-21-28 km *** 08.00-15.00

    

 

 

 

 

WANDELCLUB DE BOKKENRIJDERS OVERPELT vzw (2012)

Parochiezaal, Bremstraat 25, 3900 OVERPELT (LIMBURG)

Holventocht

5-7-10 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WJC DENDERKLOKJES LEBBEKE (3226)

Kantine Speelplein, Dorp, 9280 DENDERBELLE (OOST-VLAANDEREN)

24e Tongenslijperstocht

6-10-15-20 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

DE MARCHMANNEKES WAARSCHOOT (3506)

Cultureel Centrum, Nieuwstraat 8, 9950 WAARSCHOOT (OOST-VLAANDEREN)

9e Tocht van de Marchmannekes

6-12-18-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

vzw WANDELCLUB DE DUINTRAPPERS WESTENDE (5008)

Zaal Stille Meers, Sluisvaartstraat 19, 8430 MIDDELKERKE (WEST-VLAANDEREN)

Lentekriebels wandeltocht

6-10-15-20-25 km *** 07.30-15.00

     

 

 

 

 

DE SPARTASTAPPERS ARDOOIE vzw (5391)

Fuifzaal De Ark, Melkerijstraat 2, 8850 ARDOOIE (WEST-VLAANDEREN)

11e Skobiaktocht

5-9-12-15-20-25-30 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

 

LES INFATIGABLES DE JUMET (HT 033)

Ecole Communale, Rue des Coquelicots 5, 6030 GOUTROUX (HAINAUT)

39e Printanière des Infatigables

3-7-12-22 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

 

LES MARCHEURS RECHAINTOIS asbl (LG 078)

Domaine des Tourelles, Route de Grand-Rechain 67, 4800 PETIT-RECHAIN (LIÈGE)

36e Marche d'après-midi

4-6-10-15 km *** 12.00-17.00

 

 

 

 

 

LES PINGOUINS DE BELLAIRE (LG 107)

Salle Havart, Rue Vieux Thier, 4610 BELLAIRE (LIÈGE)

43e Marche des Pingouins

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

LES 1000 PATTES DE PHILIPPEVILLE (NA 030)

C.A.R.P., Rue de la Gendarmerie 38, 5600 PHILIPPEVILLE (NAMUR)

39e Marche de Printemps

5-12-21-30-42-50 km *** 07.00-15.00

 

       

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

STICHTING ALMEERDAAGSE

ArtLab Muziekwijk, Strawinskypad 100, 1323 PZ ALMERE (FL)

Almeerdaagse weekend Floriade

25 km *** 08.30-12.00 uur

20 km *** 09.00-13.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING WILLEN IS KUNNEN

Eetcafé Bar Le Coq, Boerestreek 21, 8426 BN APPELSCHA (FR)

Voorjaarswandeltocht

30 km *** 08.30-09.00 uur

20 km *** 09.00-10.00 uur

15 km *** 10.00-11.00 uur

10 km *** 10.00-12.00 uur

5 km *** 10.00-12.00 uur

  

 

 

 

 

COÖPERATIEF REKREATIE-OORD KLEIN VAARWATER B.A.

Vakantiepark Klein Vaarwater, Klein Vaarwaterweg 14, 9164 MA BUREN (FR)

Klein Vaarwater Wandeltocht

25 km *** 10.00 uur

20 km *** 10.00 uur

15 km *** 10.00 uur

10 km *** 10.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE WANDELVRIEND

Partycentrum ’t Noorden, Lichtenvoordsestraatweg 44, 7121 RA AALTEN (GE)

16e Lentewandelweekend

40 km *** 08.00-09.00 uur

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-11.30 uur

15 km *** 08.00-11.30 uur

10 km *** 08.00-13.00 uur

5 km *** 08.00-13.00 uur

 

 

 

 

 

EERSTE APELDOORNSE WANDEL CLUB WANDELLUST

Clubgebouw Wandellust, Houtweg 28A, 7335 EX APELDOORN (GE)

7e Voorjaarswandeling

30 km *** 08.00-10.00 uur

25 km *** 08.00-11.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-13.00 uur

10 km *** 08.00-14.00 uur

5 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

W.S.V. PRO CORPORE

Café de Klok, Markt 1, 6691 BK GENDT (GE)

48e Pro Corporetocht

35 km *** 08.00-11.00 uur

30 km *** 08.00-11.00 uur

25 km *** 08.00-11.00 uur

20 km *** 08.00-11.00 uur

15 km *** 08.00-14.00 uur

10 km *** 08.00-14.00 uur

5 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING STEEDS VOORWAARTS

’t Akkertje, Dr. Van Der Feltzlaan 19B, 6882 KL VELP (GE)

Juliana wandeltocht

30 km *** 08.00-10.00 uur

25 km *** 08.00-11.30 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-13.00 uur

10 km *** 08.00-13.00 uur

5 km *** 08.00-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING WAALWIJK '82

Partycentrum Wijnand van Delft, Anton Pieckplein 73, 5152 LZ DRUNEN (NB)

49e Fellenoordtocht

40 km *** 08.00-10.00 uur

30 km *** 08.00-10.00 uur

25 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-12.00 uur

10 km *** 08.00-13.30 uur

5 km *** 08.00-13.30 uur

 

  

 

 

 

 

STICHTING LENTELOOP AMSTERDAM ZUIDOOST

Sportcentrum Pleizier, Wisseloordplein 4, 1106 MH AMSTERDAM (NH)

Lentewandeling Amsterdam ZO

40 km *** 07.30-09.00 uur

33 km *** 07.30-09.30 uur

25 km *** 08.00-11.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

6 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

 

SPORTVERENIGING DE LANGE AFSTAND TIPPELAARS

Sportpark Puikman, Puikman 2, 1901 NN CASTRICUM (NH)

Bos-, duin- en strandtocht Castricum

60 km *** 07.00-08.00 uur

40 km *** 07.00-09.00 uur

25 km *** 08.00-10.00 uur

 

      

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING STEEDS VOORWAARTS HOOFDDORP

s.v. Hoofddorp, IJweg 1155, 2133 MJ HOOFDDORP (NH)

40e Dik Tromwandeltocht

25 km *** 08.00-10.00 uur

15 km *** 08.00-14.00 uur

10 km *** 08.00-14.00 uur

5 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING PURMEREND EN OMSTREKEN

Party-centrum Concordia, Koemarkt 45, 1441 DB PURMEREND (NH)

Bloesemwandeltocht

25 km *** 09.00-10.00 uur

20 km *** 09.00-10.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-12.00 uur

5 km *** 09.00-12.00 uur

 

 

 

 

HET NEDERLANDSE RODE KRUIS AFDELING OMMEN

Paviljoen De IJskelder, Het Laar 3a, 7731 AV OMMEN (OV)

Krentenbloesemwandeltocht Rode Kruis

40 km *** 07.30-08.30 uur

25 km *** 08.00-09.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-14.00 uur

5 km *** 10.00-14.00 uur

 

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING BENSCHOP'S BLOESEM

Gebouw muziekvereniging Excelsior, Paardenlaan 1, 3401 RB IJSSELSTEIN (UT)

56e Bloesemtocht

40 km *** 08.00-09.00 uur

20 km *** 09.00-13.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

W.S.V. WILLEN IS KUNNEN

Ons Plekje, Falckstraat 4, 4384 AA VLISSINGEN (ZE)

De Ruytermars

40 km *** 08.00-09.00 uur

25 km *** 08.00-09.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-12.00 uur

5 km *** 09.00-12.00 uur

 

 

 

 

STICHTING DUINENMARS

Parkeerplaats t.o. restaurant De Haagsche Beek, Machiel Vrijenhoeklaan 175, 2555 NA 'S-GRAVENHAGE (ZH)

66e Duinenmars

40 km *** 08.00-10.00 uur

25 km *** 08.30-11.00 uur

15 km *** 09.00-14.00 uur

10 km *** 09.00-14.00 uur

5 km *** 09.00-15.00 uur

 

 

 

 

STOURS

Zanzibar Beachclub, Strandweg 33, 2586 JL 'S-GRAVENHAGE (ZH)

Strand-2-Daagse

20 km *** 09.30-11.00 uur

15 km *** 09.30-11.00 uur

 

 

 

 

STG. FONDSENWERVING PROT. GEMEENTE TE SASSENHEIM

De Leeuw Flowerbulb Group B.V., Rijksstraatweg 52, 2171 AM SASSENHEIM (ZH)

Bollenstreek-Lentetocht

40 km *** 07.30-08.00 uur

25 km *** 08.00-08.30 uur

15 km *** 09.00-10.00 uur

10 km *** 10.00-12.00 uur

5 km *** 10.00-12.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Euraudax à Dijon (F)

 

 

 

 

 

Chateauneuf du Faou – Trégarvez (F)

 

 

 

 

 

TUS Rhaunen (D)