bnl logo 2014.png

 

 

 

APRIL.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 2

APRIL – AVRIL – APRIL 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BELL WANDELCLUB vzw (1042)

RVC Hoboken, Lumbeeckstraat 161, 2660 HOBOKEN (ANTWERPEN)

Lentewandeltocht

4-6-8-12-16-20-30 km *** 08.00-15.00

   

 

 

 

 

WANDELCLUB DE SINT-JANSSTAPPERS (1287)

Parochiezaal, Dreveneind 1, 2910 ESSEN (ANTWERPEN)

Den Ouwen Uil Tochten

7-13-18-25-35 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB PAUL GERARD BERINGEN (2051)

Buurthuis De Kardijk, Burgemeester Heymansplein 14A, 3581 BEVERLO (LIMBURG)

Paul Gerardtocht

4-8-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

TONGERSE WANDELVRIENDEN (2052)

Zaal Alliance, Steenstraat 12, 3770 KANNE (LIMBURG)

Parel van de Jekervallei

4-8-12-16-21 km *** 07.00-15.00

     

 

 

 

 

DE KWARTELS vzw (3143)

Sint-Laurenscampus TSO, Patronagestraat 51, 9060 ZELZATE (OOST-VLAANDEREN)

Kwarteltocht

6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

GLOBETROTTERS HAGELAND vzw (4036)

Zaal De Veldbazuin, Dorp, 3221 NIEUWRODE (VLAAMS-BRABANT)

31e Parel van het Hageland

4-6-12-16-21-30 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

WANDELCLUB CRACKS WOLVERTEM (4130)

Willy Vandenberghecentrum, Nieuwelaan 98, 1860 MEISE (VLAAMS-BRABANT)

34e Crackstochten

5-12-17-23-30-43 km *** 07.00-15.00

 

   

 

 

 

 

WANDELCLUB NOOIT MOE BOEZINGE vzw (5207)

V.T.I., Augustijnenstraat 58, 8900 IEPER (WEST-VLAANDEREN)

Dwars door de Frontstreek

6-8-13-17-20-24-27 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

 

SPORTRAAD ZUIENKERKE vzw (5449)

Sportcentrum, Oude Molenweg 15, 8377 MEETKERKE (WEST-VLAANDEREN)

Meetkerkse Moerentocht

5-6-12-20-26 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

VERDIGYM COLLINES FLOBECQ (HT 003)

Maison du Village, Rue Abbé Pollart 4, 7880 FLOBECQ (HAINAUT)

Marche des Collines - Challenge interclubs ACHO

5-8-14-20-30 km *** 07.00-15.00

     

 

 

 

 

CLUB MARCHEURS PLAYA-TROTT (LG 018)

Salle Communale, Rue de la Poste 14, 4850 MONTZEN (LIÈGE)

44e Marche Internationale du Playa-Trott

4-6-12-17-23-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES HERMALLIS (LG 135)

Ecole de Clermont, Rue aux Houx 1, 4480 CLERMONT-SOUS-HUY (LIÈGE)

39e Marche printanière des Stchroumfs

4-8-12-16-21-30 km *** 07.00-14.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

SPEELTUINVERENIGING JEUGDLAND

Theehuis ’t Hunebed, van Helomaweg 47, 7973 JC DARP (DR)

30e Havelter Hunebeddenwandeltocht

25 km *** 09.00-12.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-14.00 uur

5 km *** 09.00-14.00 uur

 

 

 

 

STICHTING VRIENDEN VAN HET NOASMAN

Bezoekerscentrum Het Noasman, Meenweg 4, 7156 NX BELTRUM (GE)

Landgoed Wandeltocht

30 km *** 09.00-10.00 uur

20 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-11.00 uur

10 km *** 09.00-12.00 uur

5 km *** 09.00-12.00 uur

 

 

 

 

SPORTVERENIGING OLYMPIA

Kasteel Doornenburg, Kerkstraat 27, 6686 BS DOORNENBURG (GE)

De Kasteeltocht

42 km *** 08.00-10.30 uur

35 km *** 08.00-10.30 uur

30 km *** 08.00-11.00 uur

25 km *** 08.00-11.00 uur

20 km *** 08.00-12.30 uur

15 km *** 08.00-12.30 uur

10 km *** 08.00-14.00 uur

5 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

MUZIEKKORPS ST. CALLISTUS

Café De Keulsteeg, Keulsteeg 43, 6191 HR BEEK (LI)

Notekrakerstocht

23 km *** 08.00-12.00 uur

18 km *** 08.00-12.00 uur

12 km *** 08.00-14.00 uur

9 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING VOORWAARTS

Juphuis, Schandelerstraat 81, 6412 XM HEERLEN (LI)

Voorjaarstocht

20 km *** 08.00-12.00 uur

16 km *** 08.00-13.00 uur

12 km *** 08.00-14.00 uur

6 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING ECHT

Camping Böhmerwald, Krimweg 1, 6104 RM KONINGSBOSCH (LI)

Grensstreektocht

50 km *** 07.00-09.00 uur

42 km *** 07.00-10.00 uur

33 km *** 07.00-10.00 uur

25 km *** 07.00-12.00 uur

19 km *** 07.00-12.00 uur

13 km *** 08.00-14.00 uur

8 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

 

STEUNCOMITÉ HARMONIE BERGGALM

Paviljoen Berggalm, Paviljoenstraat 1, 6255 AH NOORBEEK (LI)

Voorjaarswandeling

25 km *** 08.00-11.00 uur

18 km *** 08.00-12.00 uur

12 km *** 08.00-13.00 uur

7 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

NORDIC WALKING VERENIGING DE WITRIJT

SBP outdoor, Witrijtseweg 15, 5571 XJ BERGEIJK (NB)

Maandwandeling

16 km *** 08.30-10.00 uur

8 km *** 08.30-11.00 uur

 

 

 

 

STICHTING WANDELORGANISATIE PEELLAND

Adventure Store, Kastanjehoutstraat 3, 5706 XX HELMOND (NB)

11e Adventurestore Wandeltocht

42 km *** 08.00-09.00 uur

30 km *** 08.00-11.00 uur

25 km *** 08.00-12.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-14.00 uur

10 km *** 08.00-14.00 uur

5 km *** 08.00-14.00 uur

 

  

 

 

 

 

SPORTIEF WANDELEN STEDE BROEC

Resto De Kloet, Raadhuislaan 8, 1613 KR GROOTEBROEK (NH)

Kloetwandelloop

25 km *** 09.00-10.30 uur

15 km *** 10.00-12.00 uur

10 km *** 10.00-12.00 uur

5 km *** 10.00-12.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORT VERENIGING DE ZWERVERS

Sporthal Heliomare, Relweg 51, 1949 EC WIJK AAN ZEE (NH)

49e Duinentocht

40 km *** 08.30-09.30 uur

25 km *** 08.30-11.00 uur

20 km *** 08.30-11.00 uur

15 km *** 08.30-13.00 uur

10 km *** 08.30-13.00 uur

5 km *** 08.30-13.00 uur

 

 

 

 

 

 

WANDELGROEP COLMSCHATE

Restaurant Hof van Colmschate, Holterweg 104, 7429 AH COLMSCHATE (OV)

17e Hof van Colmschatetocht

40 km *** 08.00-09.00 uur

30 km *** 08.00-10.30 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-14.00 uur

5 km *** 09.00-14.00 uur

 

 

 

 

STICHTING DEDEMSVAART LOOPT

Grand-café het Dorp, Moerheimstraat 2, 7701 CE DEDEMSVAART (OV)

Voorjaarsloop 2017

40 km *** 08.00-09.00 uur

20 km *** 08.00-11.00 uur

15 km *** 08.00-12.00 uur

10 km *** 08.00-14.00 uur

5 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

BUTTONKAMPIOEN

VV ATC'65, Torenlaan 60, 7559 PB HENGELO (OV)

Kennedymars PR

80 km *** 07.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Dongelberg

 

 

 

 

 

Adeps à Gozée

 

 

 

 

 

Adeps à Maillen

  

 

 

 

 

Adeps à Moulin du Ruy

  

 

 

 

 

Adeps à Rochefort

 

 

 

 

 

Marche Populaire de La Cassine (F)

  

 

 

 

 

Wanderfreunde Wissmannsdorf (D)