bnl logo 2014.png

 

 

 

APRIL.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 1

APRIL – AVRIL – APRIL 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DE KLEITRAPPERS vzw (1013)

Clublokaal De Kleitrappers, Korte Veerstraat 2, 2840 TERHAGEN-RUMST (ANTWERPEN)

Klinkaerttocht - Memorial André Vanheuckelom en François Schoeters

4-7-13-18-22 km *** 08.00-15.00

       

 

 

 

 

WSV DE DRAGONDERS HASSELT vzw (2027)

Schuttersgilde Sint-Hubertus, Kanaalweg 78, 3550 HEUSDEN (LIMBURG)

Lentetocht

5-8-12-21 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

WSV 10 WING TAC vzw (2083)

Schuttersgilde Sint-Sebastiaans, Oude Weyerstraat 31, 3990 GROTE-BROGEL (LIMBURG)

15e Lentetocht

6-12-16-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV LAND VAN RHODE vzw (3196)

Parochiaal Centrum Sint-Martinus, Kerkstraat 2, 9420 BURST (OOST-VLAANDEREN)

16e Bursitiatocht

6-10-14-18-21 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

KONINKLIJKE FUSIE CLUB GAVERE-ASPER (3379)

Voetbalterrein KFC Gavere-Asper, Vlienderweg 4, 9890 ASPER (OOST-VLAANDEREN)

20e Friekietocht

7-15-25-40 km *** 07.00-15.00

 

    

 

 

 

 

WSV TERVUREN-BOS vzw (4007)

Koninklijk Atheneum Tervuren, Hippolyte Boulengerlaan 7, 3080 TERVUREN (VLAAMS-BRABANT)

39e Lentetocht

4-6-12-18-25-32 km *** 07.00-15.00

      

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Club House STIB/MIVB, Tweedekkerstraat, 1130 HAREN (BRUSSEL)

Euraudax Haren

25-100 km *** 14.00

 

      

 

 

 

 

WC IZEMBEREVRIENDEN (5102)

Freinetschool De Koorddanser, Baljuw Vermeulenstraat 1, 8760 MEULEBEKE (WEST-VLAANDEREN)

Beretocht

7-10-15-25-30 km *** 08.00-16.00

 

 

 

 

WANDELCLUB KOEKELARE vzw (5127)

Zaal De Balluchon, Moerestraat 19, 8680 KOEKELARE (WEST-VLAANDEREN)

Blarentocht

4-9-13-17-21-30-43-50 km *** 06.00-15.00

 

    

 

 

 

 

LES MARCHEURS RANSARTOIS (HT 010)

Salle du C.S.L., Rue Tourne-en-Pierre, 6221 SAINT-AMAND (HAINAUT)

10e Printanière

4-6-12-21 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

CLUB MARCHEURS PLAYA-TROTT (LG 018)

Salle Communale, Rue de la Poste 14, 4850 MONTZEN (LIÈGE)

44e Marche Internationale du Playa-Trott

4-6-12-17-23-30 km *** 07.00-15.00

       

 

 

 

 

LES HERMALLIS (LG 135)

Ecole de Clermont, Rue aux Houx 1, 4480 CLERMONT-SOUS-HUY (LIÈGE)

39e Marche printanière des Stchroumfs

4-8-12-16-21-30 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

LES BOTTINES BORQUINES SAINT-HUBERT (LUX 042)

Institut Saint-Joseph, Rue Redouté 43, 6870 SAINT-HUBERT (LUXEMBOURG)

Marche de printemps

6-12-20-30-42 km *** 06.30-14.00

 

     

 

 

 

 

MARCHEURS DE HAUTES-ROCHES DOURBES (NA 054)

Salle Dothorpa, Rue du Petit-Roly, 5670 DOURBES (NAMUR)

25e Marche des Couleuvrots

6-10-13-20-30-42 km *** 06.00-15.00

 

      

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

WANDELVERENIGING EENDRACHT

Wielerhome, Stadsbroek 11a, 9405 BK ASSEN (DR)

22e Eendrachttocht

40 km *** 08.30-09.00 uur

25 km *** 09.00-09.30 uur

15 km *** 09.15-13.00 uur

10 km *** 09.15-13.00 uur

5 km *** 09.15-13.00 uur

 

   

 

 

 

 

SPEELTUINVERENIGING JEUGDLAND

Theehuis ’t Hunebed, van Helomaweg 47, 7973 JC DARP (DR)

30e Havelter Hunebeddenwandeltocht

25 km *** 09.00-12.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-14.00 uur

5 km *** 09.00-14.00 uur

 

 

 

 

STICHTING EVENEMENTEN TERSCHELLING

ET10, Midsland, TERSCHELLING (FR)

Fjoertoer

41 km

22 km

16 km

 

 

 

 

STICHTING VRIENDEN VAN HET NOASMAN

Bezoekerscentrum Het Noasman, Meenweg 4, 7156 NX BELTRUM (GE)

Landgoed Wandeltocht

30 km *** 09.00-10.00 uur

20 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-11.00 uur

10 km *** 09.00-12.00 uur

5 km *** 09.00-12.00 uur

 

 

 

 

SPORTVERENIGING OLYMPIA

Kasteel Doornenburg, Kerkstraat 27, 6686 BS DOORNENBURG (GE)

De Kasteeltocht

42 km *** 08.00-10.30 uur

35 km *** 08.00-10.30 uur

30 km *** 08.00-11.00 uur

25 km *** 08.00-11.00 uur

20 km *** 08.00-12.30 uur

15 km *** 08.00-12.30 uur

10 km *** 08.00-14.00 uur

5 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

 

WERKGROEP WERELDKERK ENGELEN

Het Paronaatsgebouw, Nieuwkuijksestraat 106, 5253 AJ NIEUWKUIJK (NB)

Wandel- en Fietstocht (Vastenactie)

40 km *** 08.15-10.00 uur

25 km *** 08.15-11.00 uur

15 km *** 08.15-12.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORT VERENIGING DE ZWERVERS

Sporthal Heliomare, Relweg 51, 1949 EC WIJK AAN ZEE (NH)

49e Duinentocht

40 km *** 08.30-09.30 uur

25 km *** 08.30-11.00 uur

20 km *** 08.30-11.00 uur

15 km *** 08.30-13.00 uur

10 km *** 08.30-13.00 uur

5 km *** 08.30-13.00 uur

 

 

 

 

 

STICHTING VERENIGINGSGEBOUW DE PLOATS

MFC De Ploats, Groenestraat 18, 8356 DB BLOKZIJL (OV)

Blokzijler Meren Wandeltocht

40 km *** 07.30-10.00 uur

30 km *** 07.30-10.00 uur

25 km *** 08.30-11.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-12.00 uur

 

 

 

 

WANDELGROEP COLMSCHATE

Restaurant Hof van Colmschate, Holterweg 104, 7429 AH COLMSCHATE (OV)

17e Hof van Colmschatetocht

40 km *** 08.00-09.00 uur

30 km *** 08.00-10.30 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-14.00 uur

5 km *** 09.00-14.00 uur

 

 

 

 

STICHTING COMITE AVOND-4-DAAGSE

Restaurant De 4 Jaargetijden, IJsselkade 59, 8261 AG KAMPEN (OV)

Hanzetocht Kampen

 

 

 

 

C.S.G. WILLEM DE ZWIJGER

CSG Willem de Zwijger, Kamerlingh Onnesdreef 4, 2871 JN SCHOONHOVEN (ZH)

17e WZ-wandeldag

50 km *** 07.30-08.30 uur

40 km *** 08.00-10.00 uur

25 km *** 08.30-12.00 uur

20 km *** 08.30-12.00 uur

15 km *** 09.00-14.00 uur

10 km *** 09.00-14.00 uur

6 km *** 09.00-14.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Vasten Wandeling Sint Annaparochie (Nl)

 

 

 

 

 

Damhûs Wandeltocht te Nijbeets (Nl)