bnl logo 2014.png

 

 

 

MAART.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 26

MAART – MARS – MARZ 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MERKSEMSE WANDELCLUB DE STROBOEREN vzw (1056)

CC Ter Schelde, Fromentinstraat 2, 2050 ANTWERPEN (ANTWERPEN)

Sint-Annatochten

5-8-11-15-21-25-30-35-42 km *** 07.00-15.00

 

      

 

 

 

 

SAMEN UIT SAMEN THUIS vzw (2042)

De Roepsteen, Sint-Trudoplein 12, 3530 HELCHTEREN (LIMBURG)

Midden-Limburg-tocht

4-8-12-16-21-29 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

 

WANDELCLUB REIGERSTAPPERS VINDERHOUTE vzw (3084)

Parochiaal Centrum Lovendegem, Kasteeldreef 75, 9920 LOVENDEGEM (OOST-VLAANDEREN)

39e Reigertocht

5-8-12-18-23-30 km *** 07.00-15.00

     

 

 

 

 

WSV DE VOSSEN vzw (3139)

Gemeentelijke Basisschool 't Sprinkhaantje, Collegestraat 1, 9255 BUGGENHOUT (OOST-VLAANDEREN)

32e Lentevossentocht

6-10-16-21-32 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSC KLAVERTJE VIER WORTEGEM-PETEGEM (3447)

Gemeentelijke Feestzaal, Waregemseweg 35, 9790 WORTEGEM-PETEGEM (OOST-VLAANDEREN)

13e Zeeltrekkerstocht

6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

      

 

 

 

 

WC DE GRASHOPPERS vzw (4044)

Gemeenschapscentrum Den Egger, August Nihoulstraat 74, 3270 SCHERPENHEUVEL-ZICHEM (VLAAMS-BRABANT)

Grashopperstocht

4-6-10-12-15-20-25-30 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

BINDKRACHT vzw (4104)

School Bovenbouw Sint-Gertrudis, Molenbergstraat 25, 3400 LANDEN (VLAAMS-BRABANT)

Lentewandeling

5-8-12-18 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK vzw (4358)

Zaal Familia, Bronnenweg 2, 1755 GOOIK (VLAAMS-BRABANT)

18e Camtocht

6-10-16-21-27-32-38-42-50 km *** 07.00-15.00

 

      

 

 

 

 

RHODESSTAPPERS KACHTEM (5480)

Sint-Vincentiusschool, Hogestraat 66, 8870 KACHTEM (WEST-VLAANDEREN)

11e Sint-Janswandeling

5-10-15-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

ONS ERF STAPPERS (5514)

Ons Erf, Chartreuseweg 53, 8200 SINT-MICHIELS (WEST-VLAANDEREN)

9e Lentetocht

6-9-13-18 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

CLUB MARCHEURS JALHAY (LG 178)

Salle de la Jeunesse, Rue de la Fagne 11, 4845 JALHAY (LIÈGE)

Marche de jour

4-6-12-21 km *** 07.00-14.00

     

 

 

 

 

MARCHEURS COUDE À COUDE NANDRIN (LG 179)

Ecole Saint-Martin, Rue Rolée 4, 4550 NANDRIN (LIÈGE)

Marche du printemps

4-6-12-18-25 km *** 06.30-15.00

  

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

TARIBUSH EVENTS V.O.F.

De Marke, Lheebroek 30a, 7991 PM DWINGELOO (DR)

9e Taribush wandelfestival

30 km *** 09.00-12.00 uur

20 km *** 09.00-13.00 uur

12 km *** 10.00-14.00 uur

7 km *** 10.00-15.00 uur

3 km *** 12.30-15.30 uur

 

 

 

 

 

STICHTING INTERNATIONALE VIERDAAGSE APELDOORN

Van der Valk hotel Apeldoorn De Cantharel, Van Golsteinlaan 20, 7339 GT UGCHELEN (GE)

2e Midden Veluwetocht

30 km *** 09.00-10.00 uur

20 km *** 09.00-12.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-14.00 uur

5 km *** 09.00-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE HAZEWIND

Zaal Nijenhuis, Houtladingstraat 6, 7102 BP WINTERSWIJK (GE)

60e Rode Kruis Wandeltocht Winterswijk

30 km *** 08.00-10.00 uur

22 km *** 08.00-13.00 uur

17 km *** 08.00-13.00 uur

12 km *** 08.00-14.00 uur

7 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

SUPPORTERSVERENIGING K.O.H.

L.Wolfs, Op den Dries 1, 6245 KM EIJSDEN (LI)

Voorjaarswandeling

24 km *** 08.00-11.00 uur

18 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-13.00 uur

12 km *** 08.00-14.00 uur

8 km *** 08.00-15.00 uur

  

 

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING WANDELLUST

Scoutinggebouw, Haelerweg 2a, 6085 EB HORN (LI)

Voorjaarswandeling

40 km *** 08.00-09.00 uur

30 km *** 08.00-10;00 uur

25 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-12.00 uur

10 km *** 08.00-14.00 uur

5 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

FANFARE SINT LAMBERTUS

FASILA-gebouw, Ter Hallen 10, 6451 CE SCHINVELD (LI)

Fa-Si-La/ Rode Beek Wandeltochten

35 km *** 08.00-10.00 uur

28 km *** 08.00-12.00 uur

21 km *** 08.00-12.00 uur

14 km *** 08.00-14.00 uur

7 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING ONS GENOEGEN SCHAIJK

Camping De Heische Tip, Straatsven 4, 5411 RS ZEELAND (NB)

Walking Event De Maashorst

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-12.00 uur

10 km *** 08.00-13.00 uur

5 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

AALSMEERSE WANDELSPORTVERENIGING

Health en Sportclub Aalsmeer, Beethovenlaan 114, 1431 WZ AALSMEER (NH)

37e Westplastocht

25 km *** 09.15-10.30 uur

15 km *** 09.15-12.30 uur

10 km *** 09.15-12.30 uur

5 km *** 09.15-12.30 uur

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

startlocatie nog onbekend  (NH)

Weekendwandeling Verbinding

20 km

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING OLST

Sportcafé de Hooiberg, Hooiberglaan 9, 8121 RA OLST (OV)

Dialectentocht

30 km *** 09.00-10.00 uur

20 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 10.00-13.00 uur

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORT ALPHEN AAN DEN RIJN

Ruygeborg Hoeve, Noordenseweg 23k, 2421 XW NIEUWKOOP (ZH)

Koek & Lopie Winterwandelingen 2017

30 km *** 08.30 uur

20 km *** 09.30 uur

10 km *** 11.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

WANDERFRËNN ETTELBRÉCK

 Start: Lycée Technique, Avenue Salentiny 71, L-9080 ETTELBRUCK

5-10 km *** 07.00 - 14.00 h

15 km *** 07.00 - 13.00 h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Fraipont 

 

 

 

 

 

Adeps à Laloux

  

 

 

 

 

Adeps à Buisson 

 

 

 

 

 

Adeps à Mont-Godinne

 

 

 

 

 

Adeps à Laneuville

 

 

 

 

 

Haybes-la-Jolie (F)