bnl logo 2014.png

 

 

 

MAART.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 25

MAART – MARS – MARZ 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DE MIJNLAMP BERINGEN-MIJN vzw (2072)

PC De Kring, Pastoor Grausstraat 12, 3583 PAAL (LIMBURG)

Lentetocht

4-7-12-21 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

WSV WINTERSLAG vzw (2081)

Zaal Paro, Noordlaan 133, 3600 GENK (LIMBURG)

Ter Heide Tocht

6-12-18 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB ROAL BENTI vzw (3278)

Parochiezaal, Dorpsstraat 61, 9980 SINT-LAUREINS (OOST-VLAANDEREN)

Meetjesland maak het mee… - Lentetocht

6-9-15-20-26 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

DE PAJOTTEN HEKELGEM vzw (4038)

Zaal De Kluis (Ledeberg), Kapelleweide 13, 1760 ROOSDAAL (VLAAMS-BRABANT)

Lentetocht

4-7-9-14-21 km *** 08.00-15.00

       

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Café Schuttershof, Markekerkstraat 24, 8510 MARKE (WEST-VLAANDEREN)

Euraudax Kuurne-Ieper

25-50 km *** 09.00-14.00

 

   

 

 

 

 

WANDELCLUB VIER OP EEN RIJ GROOT-ZEDELGEM vzw (5137)

Spes Nostra Instituut, Pastoor Staelensstraat 4, 8210 ZEDELGEM (WEST-VLAANDEREN)

27e Leeuwtocht

6-12-18-21-30-42-50 km *** 06.30-15.00

 

    

 

 

 

 

DE FRISSE STAPPERS BRUGGE (5222)

De Polder, Stokerij 10, 8380 DUDZELE (WEST-VLAANDEREN)

Pannenkoekentocht

6-12-16-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

VELODROOMVRIENDEN MOORSLEDE (5347)

Gemeenschapscentrum De Bunder, Iepersestraat 52B, 8890 MOORSLEDE (WEST-VLAANDEREN)

Pater Lievenstocht

6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU SOUVENIR DE LEUZE (HT 051)

Salle l'Envol, Place de Buissenal 8, 7911 BUISSENAL (HAINAUT)

Marche d'attente

4-7-15-20-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

CLUB MARCHEURS JALHAY (LG 178)

Salle de la Jeunesse, Rue de la Fagne 11, 4845 JALHAY (LIÈGE)

Marche de jour

4-6-12-21 km *** 07.00-14.00

    

 

 

 

 

MARCHEURS COUDE À COUDE NANDRIN (LG 179)

Ecole Saint-Martin, Rue Rolée 4, 4550 NANDRIN (LIÈGE)

Marche du printemps

4-6-12-18-25-30 km *** 06.30-15.00

  

 

 

 

 

BATTEURS DE CUIR DINANT (NA 016)

Salle La Victorieuse, Rue de Sto, 5530 EVREHAILLES (NAMUR)

34e Marche de Poilvache

4-7-12-21-30-42 km *** 06.00-14.00

 

                 

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

SPORTVERENIGING V.O.M.O.S.

Dorpshuis de Trefkoel, Achter de Brinken 6e, 9462 RH GASSELTE (DR)

4e Meul'ndob wandeltocht

40 km *** 08.30-09.30 uur

30 km *** 08.30-09.30 uur

20 km *** 08.30-12.00 uur

15 km *** 08.30-12.00 uur

10 km *** 08.30-14.00 uur

5 km *** 08.30-14.00 uur

 

   

 

 

 

 

DEBUT

Schepenloods Kameleon Terherne, Buorren 43, 8493 LC TERHERNE (FR)

De 14 van Kameleondorp Terherne

14 km *** 19.00 uur

 

 

 

 

WS '78

MFC Klarenbeek, Bosweg 12-14, 7382 CC KLARENBEEK (GE)

De vier dorpentocht

40 km *** 07.00-09.00 uur

20 km *** 09.00-10.00 uur

 

 

 

 

 

 

STICHTING INTERNATIONALE VIERDAAGSE APELDOORN

Van der Valk hotel Apeldoorn De Cantharel, Van Golsteinlaan 20, 7339 GT UGCHELEN (GE)

2e Midden Veluwetocht

30 km *** 09.00-10.00 uur

20 km *** 09.00-12.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-14.00 uur

5 km *** 09.00-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE HAZEWIND

Zaal Nijenhuis, Houtladingstraat 6, 7102 BP WINTERSWIJK (GE)

60e Rode Kruis Wandeltocht Winterswijk

30 km *** 08.00-10.00 uur

22 km *** 08.00-13.00 uur

17 km *** 08.00-13.00 uur

12 km *** 08.00-14.00 uur

7 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

SPEELTUINVERENIGING BOVENBUREN

Gebouw speeltuinvereniging Bovenburen, Tromplaan 86, 9675 JW WINSCHOTEN (GR)

Tellerlikkertocht

30 km *** 08.00-10.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-12.00 uur

5 km *** 09.00-12.00 uur

 

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING WANDELLUST

Scoutinggebouw, Haelerweg 2a, 6085 EB HORN (LI)

Voorjaarswandeling

20 km *** 12.00 uur

15 km *** 12.00 uur

10 km *** 14.00 uur

5 km *** 14.00 uur

 

 

 

 

STICHTING VENLO-LOOPSTAD.COM

Plein Keulsepoort, Keulsepoort 1, 5911 BX VENLO (LI)

Weir Venloop

40 km *** 07.00 uur

30 km *** 08.00 uur

20 km *** 10.00 uur

 

 

 

 

W.S.V. DE BLAAR

Kantine sportpark v.v. Steenbergen, Seringenlaan 1, 4651 KS STEENBERGEN (NB)

Goede Doelen wandeltocht

25 km *** 08.00-09.30 uur

15 km *** 08.00-12.00 uur

10 km *** 08.00-12.00 uur

5 km *** 08.00-12.00 uur

 

 

 

 

AALSMEERSE WANDELSPORTVERENIGING

Health en Sportclub Aalsmeer, Beethovenlaan 114, 1431 WZ AALSMEER (NH)

37e Westplastocht

25 km *** 09.15-10.30 uur

15 km *** 09.15-12.30 uur

10 km *** 09.15-12.30 uur

5 km *** 09.15-12.30 uur

 

 

 

 

VERENIGING LE CHAMPION

Circuit Park Zandvoort, Burgemeester v Alphenstr 108, 2041 KP ZANDVOORT (NH)

30 van Zandvoort

30 km *** 08.00-10.30 uur

18 km *** 09.00-10.30 uur

 

 

 

 

STICHTING PROGRAM

startlocatie nog te bepalen, GRAMSBERGEN (OV)

6e Gramsberger Torentocht

40 km *** 07.00-09.00 uur

30 km *** 07.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-11.00 uur

15 km *** 08.00-13.30 uur

10 km *** 08.00-13.30 uur

 

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE VROLIJKE TIPPELAARS

Clubhuis Zeeland Sport, Baskensburgplein 4,  4383 NE VLISSINGEN (ZE)

Voorjaarstocht

40 km *** 08.30-09.00 uur

25 km *** 08.30-09.00 uur

15 km *** 08.30-12.00 uur

10 km *** 08.30-13.00 uur

5 km *** 08.30-13.00 uur

 

 

 

 

WESTLANDSE ATLETIEKVERENIGING OLYMPUS '70

Sportcentrum de Pijl, Bachlaan 1, 2671 TJ NAALDWIJK (ZH)

Wandelevenement Naaldwijk

30 km *** 08.30-10.30 uur

21 km *** 08.30-10.30 uur

15 km *** 08.30-10.30 uur

10 km *** 08.30-10.30 uur

 

 

 

 

SPEELTUINVERENIGING OOSTENDAM

Clubgebouw de Korenbloem, Tarwestraat 34a, 2989 AW RIDDERKERK (ZH)

Jan van Boven-Oostendamtocht

40 km *** 07.00-08.00 uur

25 km *** 08.00-09.00 uur

15 km *** 08.00-10.00 uur

10 km *** 08.00-10.00 uur

 

 

 

 

STICHTING RANDSTAD SERIE '80

Dekker sport, Scheglaan 12, 2718 KZ ZOETERMEER (ZH)

370e wandeltocht RS80 nr. 10

25 km *** 09.00-10.00 uur

15 km *** 09.00-10.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Euraudax à Les Herbiers (F)