bnl logo 2014.png

 

 

 

MAART.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 19

MAART – MARS – MARZ 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

T BEERKE BEERSE vzw (1019)

Parochiezaal, Pastoor Lambrechtsstraat 1, 2310 RIJKEVORSEL (ANTWERPEN)

Pensentocht

4-6-10-15-20-25-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV NETELAND DUFFEL vzw (1037)

Parochiezaal, Leemstraat 15, 2861 ONZE-LIEVE-VROUW-WAVER (ANTWERPEN)

22e Torekenstocht

6-12-15-20-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

 

WSV WANDELEND PAAL vzw (2023)

Zaal Sint-Baaf, Padbroekweg 1, 3550 HEUSDEN-ZOLDER (LIMBURG)

29e Sint-Baafstocht

4-6-12-16-20-30-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

 

POSTWANDELCLUB DILSEN vzw (2029)

Parochiecentrum Rotem, Hoogbaan, 3650 ROTEM (LIMBURG)

Lentewandeling

4-8-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

ROOSENBERG WANDELKLUB WAASMUNSTER vzw (3029)

POC, Rivierstraat 14, 9250 WAASMUNSTER (OOST-VLAANDEREN)

21e Ommegangtocht Waasmunster

6-12-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

FLORASTAPPERS GENT vzw (3103)

deVierdeZaal, Driebeekstraat 2, 9050 GENTBRUGGE (OOST-VLAANDEREN)

Floratochten

6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

                

 

 

 

 

WSV HOLSBEEK vzw (4043)

Parochiezaal, Losting, 3221 NIEUWRODE (VLAAMS-BRABANT)

19e Maartsebuientocht

4-6-12-20 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

BOUTERSEM SPORTIEF (4050)

Cultureel Centrum, Kerkomsesteenweg 55, 3370 BOUTERSEM (VLAAMS-BRABANT)

Maartse Buientocht

4-8-12-20-25-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Café-Feestzaal De Bierhoeve (ingang via de Waterstraat), Kaaldries 162, 9220 HAMME (OOST-VLAANDEREN)

Euraudax Merksem

25 km *** 07.30

 

 

 

 

VREUGDESTAPPERS HULDENBERG (4386)

Parochiezaal Sint-Jozef, Moorselstraat 203, 3080 TERVUREN (VLAAMS-BRABANT)

2e Voorjaarswandeling

6-12-18-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

WERVIKSE WANDELSPORT VERENIGING vzw (5061)

Sociaal Centrum van de Steenbakkerijen, Touquetstraat 228, 7782 PLOEGSTEERT (HAINAUT)

3e Mars van de Kleiputten

5-8-10-16-20-24 km *** 08.00-15.00

       

 

 

 

 

FEESTCOMITÉ DE MAROLLEN SIJSELE (5202)

Sporthal 't Veld, Eikelberg 2, 8340 SIJSELE (WEST-VLAANDEREN)

15e Tocht rondom Sijsele

6-12-18-24 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

HET WANDELEND PAARD vzw (5477)

Zonneburcht, Sint-Jozefsstraat 3, 8790 WAREGEM (WEST-VLAANDEREN)

3e Kleine Steepletocht - Zonneburcht

5-9-12-18-25 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU HAIN (BBW 016)

Salle  Notre Dame, Avenue des Paveurs 50, 1410 WATERLOO (BRABANT-WALLON)

41e Marche du Printemps

5-10-20-30-40 km *** 06.30-15.00

  

       

 

 

 

 

MONT-MARCHE TOURNAI (HT 075)

Serres Duroisin, Rue de la Forêt 6, 7621 LESDAIN (HAINAUT)

39e Marche des Jonquilles - Challenge interclubs ACHO

6-12-20-30 km *** 07.00-16.00

 

 

 

 

LES COMPAGNONS DE ST. HUBERT (LG 015)

Hall Omnisport, Chemin de la Kan, 4880 AUBEL (LIÈGE)

Marche des Compagnons de Saint-Hubert - Euregio Marching Trophy

4-7-12-21-30 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

LES DJOYEÛS D'À TULTAY (LG 172)

Salle Li Hody's, Chemin du Moulin 20, 4162 HODY (LIÈGE)

26e Marche des Djoyeûs

4-7-12-21 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

LA GODASSE GAUMAISE (LUX 033)

Institut des Arts et Métiers, Rue d'Arlon 112, 6760 VIRTON (LUXEMBOURG)

31e Marche de la Gaume

6-12-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

LES PIVERTS DE COURRIÈRE asbl (NA 049)

Salle Crupet 85, Rue Haute 28, 5332 CRUPET (NAMUR)

31e Marche des Primevères

6-12-20 km *** 06.30-15.00

   

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DOOR OEFENING STERK BARCHEM

Camping Reusterman, Looweg 3, 7244 RC BARCHEM (GE)

Winter5maandse 5e tocht

25 km *** 09.00-10.00 uur

15 km *** 09.00-11.00 uur

10 km *** 10.00-12.00 uur

6 km *** 10.00-12.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING ZWANENVELD

Bestuursbureau Conexus, Panovenlaan 1, 6525 DZ NIJMEGEN (GE)

Lentewandeltocht

40 km *** 08.00-11.00 uur

30 km *** 08.00-11.00 uur

25 km *** 08.00-11.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-13.00 uur

10 km *** 08.00-14.00 uur

5 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELVERENIGING 'T LUP

't Dorpshuus, Berghseweg 7n, 7076 AD VARSSELDER (GE)

19e Hen & Weerum

24 km *** 09.00-10.30 uur

12 km *** 09.00-12.30 uur

6 km *** 09.00-12.30 uur

 

 

 

 

SCOUTINGGROEP ST. WILLIBRORD KERKRADE

H.K. Scouting St. Willibrord, Voorterstraat 90, 6462 SX KERKRADE (LI)

Mokkentocht

30 km *** 08.00-10.00 uur

22 km *** 08.00-11.00 uur

15 km *** 08.00-14.00 uur

12 km *** 08.00-14.00 uur

6 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

STICHTING WANDELVRIENDEN TERMAAR '93

Café ’t Flaterke, Sprinkstraat 59, 6269 AN MARGRATEN (LI)

Lammertocht

30 km *** 07.00-12.00 uur

22 km *** 07.00-12.00 uur

15 km *** 07.00-14.00 uur

12 km *** 07.00-14.00 uur

8 km *** 07.00-14.00 uur

 

 

 

 

ATLETIEK EN WANDELSPORTVERENIGING WEERT

Café-zaal Kimpeveld, Sint Barbaraplein 2, 6005 SR WEERT (LI)

Bob's Adventure Store Lentewandeling

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-13.00 uur

10 km *** 08.00-14.00 uur

7 km *** 08.00-14.30 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE GRENSLOPERS

Loonbedrijf Houbraken, Bredasedijk 51A, 5571 VB BERGEIJK (NB)

De Liskestocht

25 km *** 08.00-11.00 uur

16 km *** 08.00-13.00 uur

10 km *** 08.00-14.00 uur

7 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

WSV. OLLANDSE LANGE AFSTAND TIPPELAARS (OLAT)

Struisvogelboerderij Heierhof, Heiereind 11, 5561 BB RIETHOVEN (NB)

50e OLAT winterserie

60 km *** 07.00-07.30 uur

50 km *** 07.00-07.30 uur

40 km *** 08.00-09.00 uur

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-12.30 uur

15 km *** 08.00-12.30 uur

10 km *** 08.00-12.30 uur

 

    

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

Kantine SV ’s-Graveland, Kininelaantje 1, 1243 LD 'S-GRAVELAND (NH)

Gooise Lente

40 km *** 07.30-09.00 uur

33 km *** 07.30-09.30 uur

25 km *** 08.00-11.00 uur

15 km *** 08.00-13.00 uur

10 km *** 08.00-13.00 uur

5 km *** 08.00-13.00 uur

 

 

 

 

ATVERNI

Sportpark Galecop, Sportpark Galecop 6, 3438 HX NIEUWEGEIN (UT)

Atverni Voorjaarswandeltocht

30 km *** 08.00-12.00 uur

20 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-12.00 uur

5 km *** 09.00-12.00 uur

 

 

 

 

HAAGSE WANDELSPORTVERENIGING DE VIERDAAGSCHE

Sportcomplex GDA, Madesteinweg 10, 2553 EC 'S-GRAVENHAGE (ZH)

Scheveningse bostocht

30 km *** 08.30-10.00 uur

25 km *** 08.30-10.00 uur

20 km *** 08.30-11.00 uur

15 km *** 08.30-12.00 uur

10 km *** 08.30-12.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

WANDERFRENN BROUCH

Hall an der Koll (Stade Feidt Frères), L-7416 BROUCH (MERCH)

6-12 km *** 07.00-14.00 h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à La Gleize

 

 

 

 

 

Adeps à Sovet 

 

 

 

 

Adeps à Aiseau-Presles