bnl logo 2014.png

 

 

 

MAART.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 18

MAART – MARS – MARZ 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE HEIKREKELS MAASMECHELEN (2047)

PTS Eisden, Europaplein 36, 3630 EISDEN (LIMBURG)

Nationale Parktocht

4-6-12-19 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB PAUL GERARD BERINGEN (2051)

Sint-Sebastiaansgilde, Gildestraat 9, 3582 KOERSEL (LIMBURG)

Voorjaarstocht

4-8-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

vzw WANDELCLUB NATUURVRIENDEN DEINZE (3140)

Zaal De Mastbloem, Waregemsesteenweg 22, 9770 KRUISHOUTEM (OOST-VLAANDEREN)

27e Gulden Eitocht - Viggaaltocht

6-10-15-20 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

WANDELCLUB KRUIKENBURG vzw (4147)

Parochiezaal Sint-Jozef, Dahlialaan 1-3, 1742 SINT-KATHARINA-LOMBEEK (VLAAMS-BRABANT)

15e Laetaretocht

7-14-21 km *** 08.00-15.00

    

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Café-Feestzaal De Bierhoeve (ingang via Waterstraat), Kaaldries 162, 9220 HAMME (OOST-VLAANDEREN)

Euraudax Merksem 2

5-50-75-100-125 km *** 11.00

 

 

 

 

 

 

MICHIEL MISPELONVRIENDEN (5295)

OC Edewallehof, P.D. Vanhautestraat 10, 8610 KORTEMARK (WEST-VLAANDEREN)

Ruidenbergtocht

6-13-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

vzw VREDESEILANDEN (5297)

Cultureel Centrum Zuidleie, Valentijn Hennemanstraat 1, 8020 OOSTKAMP (WEST-VLAANDEREN)

Dwars door het Beverhoutsveld

6-9-12-18-24 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

TROTTEUX SU'L ROC BEAUMONT (HT 034)

Salle l'Espérance, Rue Basimont, 6500 SOLRE-SAINT-GÉRY (HAINAUT)

Marche du printemps

5-10-15-20-30-42 km *** 06.30-15.00

 

     

 

 

 

 

LES COMPAGNONS DE ST. HUBERT (LG 015)

Hall Omnisport, Chemin de la Kan, 4880 AUBEL (LIÈGE)

Marche des Compagnons de Saint-Hubert - Euregio Marching Trophy

4-7-12-21-30 km *** 06.30-15.00

       

 

 

 

 

LES LONGS PIEDS ANTHEITOIS (LG 160)

Salle Jacques Brel, Rue Lucien Delloye, 4520 WANZE (LIÈGE)

31e Marche d'après-midi des Longs Pieds

5-8-12 km *** 12.00-17.00

 

 

 

 

LES DJOYEÛS D'À TULTAY (LG 172)

Salle Li Hody's, Chemin du Moulin 20, 4162 HODY (LIÈGE)

26e Marche des Djoyeûs

4-7-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES SPARTIATES DE GEMBLOUX asbl (NA 015)

Salle La Concorde, Rue de l'Europe, 5030 ERNAGE (NAMUR)

Marche du Printemps

4-7-12-21-30-42 km *** 07.00-15.00

 

  

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING TUINDORP

’t Teuthuus, Pampert 4, 7742 VV COEVORDEN (DR)

30e Vestetocht

30 km *** 08.30-10.30 uur

20 km *** 08.30-10.30 uur

15 km *** 08.30-13.00 uur

10 km *** 08.30-13.30 uur

5 km *** 08.30-13.30 uur

 

 

 

 

FRIESE LANGE AFSTAND LOPERS

MFC De Helling, Skâns 12, 8831 XS WINSUM (FR)

Op Funs-wandeltocht

60 km *** 08.00 uur

40 km *** 09.00 uur

25 km *** 09.15 uur

 

       

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING ZWANENVELD

Bestuursbureau Conexus, Panovenlaan 1, 6525 DZ NIJMEGEN (GE)

Lentewandeltocht

40 km *** 08.00-11.00 uur

30 km *** 08.00-11.00 uur

25 km *** 08.00-11.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-13.00 uur

10 km *** 08.00-14.00 uur

5 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE WANDELENDE KRABBEN

Markiezaat College, Nobellaan 50, 4622 AJ BERGEN OP ZOOM (NB)

30e Gertrudistocht

40 km *** 08.00-10.00 uur

25 km *** 08.00-10.00 uur

18 km *** 08.00-12.00 uur

12 km *** 08.00-14.00 uur

6 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

 

STICHTING BIESBOSCHWANDELING

The World of Walking, Nieuwstraat 14, 4921 CX MADE (NB)

Lentetocht

25 km *** 08.00 uur

25 km *** 08.30 uur

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

Kantine SV ’s-Graveland, Kininelaantje 1, 1243 LD 'S-GRAVELAND (NH)

Gooise Lente

40 km *** 07.30-09.00 uur

33 km *** 07.30-09.30 uur

25 km *** 08.00-11.00 uur

15 km *** 08.00-13.00 uur

10 km *** 08.00-13.00 uur

5 km *** 08.00-13.00 uur

 

 

 

 

SICHTING WANDELORGANISATIE STAPHORST

MFC Trefpunt Balkbrug, Meppelerweg 34, 7707 CN BALKBRUG (OV)

Reestdaltocht 2017

40 km *** 08.00-09.00 uur

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-13.00 uur

10 km *** 08.00-13.00 uur

 

 

 

 

HET NED. RODE KRUIS AFDELING NOORD WEST BEVELAND

Beukenstraat, Beukenstraat 58, 4462 TT GOES (ZE)

Rode Kruis 10e Voorjaarswandeltocht

30 km *** 09.00-10.00 uur

20 km *** 09.00-10.00 uur

15 km *** 10.00-12.00 uur

10 km *** 10.00-12.00 uur

5 km *** 10.00-12.00 uur

 

 

 

 

STICHTING ALS ZEELAND

Schaapskooi te Nisse/Heinkenszand, Nieuwkamerseweg 3, 4451 NE HEINKENSZAND (ZE)

Wandeltocht A.L.S. Nisse

 

 

 

 

EVA DEMAYA STICHTING

Kwekerij Fachjan, Harteveldlaan 6, 2675 LE HONSELERSDIJK (ZH)

Wandeltocht Eva Demaya

24 km *** 09.00-12.00 uur

18 km *** 09.00-13.00 uur

12 km *** 09.00-13.00 uur

6 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING PRINS BERNHARD

Wijkpaviljoen Patrimonium, Jeekelstraat 40a, 4142 AC LEERDAM (ZH)

Winterwandeltocht

40 km *** 08.00-10.00 uur

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING R.E.T.

RET garage Sluisjesdijk, Waalhaven N.z. 7, 3087 BH ROTTERDAM (ZH)

44e RET Wandeltocht

40 km *** 08.00-09.00 uur

30 km *** 09.00-10.00 uur

25 km *** 09.00-11.00 uur

20 km *** 09.00-12.00 uur

15 km *** 09.00-12.30 uur

10 km *** 09.00-12.30 uur

 

 

 

 

HAAGSE WANDELSPORTVERENIGING DE VIERDAAGSCHE

Sportcomplex GDA, Madesteinweg 10, 2553 EC 'S-GRAVENHAGE (ZH)

Scheveningse bostocht

30 km *** 08.30-10.00 uur

25 km *** 08.30-10.00 uur

20 km *** 08.30-11.00 uur

15 km *** 08.30-12.00 uur

10 km *** 08.30-12.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere