bnl logo 2014.png

 

 

 

MAART.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 11

MAART – MARS – MARZ 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE RAKKERS vzw (2014)

School Het KIDS, Borggravevijversstraat 5, 3500 HASSELT (LIMBURG)

Domein Bokrijk-tocht - Toer-Marathon

5-8-13-21-30-43 km *** 06.30-15.00

 

    

 

 

 

 

WANDELCLUB AL KONTENT GROOT EVERGEM vzw (3304)

M.P.I., 't Vurstjen 25, 9940 EVERGEM (OOST-VLAANDEREN)

M.P.I.-tochten

7-9-14-17-22 km *** 08.00-15.00

      

 

 

 

 

WSV CHATONS RONSE vzw (3376)

Koninklijk Atheneum, Gustave Royerslaan 39, 9600 RONSE (OOST-VLAANDEREN)

Super Klype tocht

5-10-14-21-35-50-60 km *** 06.00-14.30

 

              

 

 

 

 

BRUGSCHE GLOBETROTTERS vzw (5177)

Sint-Lodewijkscollege (zalen Ark en Anselma), Magdalenastraat 30, 8200 SINT-ANDRIES (WEST-VLAANDEREN)

31e Globetrotterswandeltocht

6-12-18-23-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

T WANDEL VOETJE vzw (5526)

Zaal De Kring, Hugo Verriestlaan 16, 8880 LEDEGEM (WEST-VLAANDEREN)

Primeurtocht

4-6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

 

LES ROSES NOIRES (BBW 007)

Stade Leburton (Parking A), Alleé des Sports, 1480 TUBIZE (BRABANT-WALLON)

44e Marche de l'Amitié

4-8-12-21-30-42 km *** 07.00-15.00

 

   

 

 

 

 

LES ROUBALEÛS SERAING (LG 059)

Salle C.P.A.S. Ougrée-Haut, Avenue du Centenaire 400, 4102 OUGRÉE (LIÈGE)

L'après-midi entre Ourthe et Meuse

5-7-14 km *** 12.00-17.00

 

 

 

 

LES CASTORS DE BERNEAU (LG 167)

Accueil de Bombaye, Rue de l'Eglise 14, 4607 BOMBAYE (LIÈGE)

Marche des Primevères

4-7-12-21 km *** 07.00-15.00

      

 

 

 

 

LES ROUTHEUX IZEL (LUX 008)

Maison de Village, Rue de Lorrène 48, 6810 CHINY (LUXEMBOURG)

Marche des Bourgeons

6-12-22-42 km *** 07.00-14.00

 

         

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

WIJKVERENIGING DE WEIDE

Wijkgebouw de Weideblik, De Ploeger 10, 7908 LL HOOGEVEEN (DR)

5e Weidebliktocht

40 km *** 08.30-10.00 uur

30 km *** 08.30-10.00 uur

20 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-14.00 uur

5 km *** 09.30-14.00 uur

 

 

 

 

 

 

WANDELVERENIGING BARGERMARKE

Recreatiecentrum Rijmaaran, Slenerweg 118, 7848 AK SCHOONOORD (DR)

4e tocht Winterkwartet

30 km *** 08.30-10.00 uur

20 km *** 08.30-11.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

SCOPIAS ATLETIEK

Sportpark Vrijenbroek, Wittendijkweg 61, 5912 PJ VENLO (LI)

Scopias Voorjaarswandeling

20 km *** 08.30-11.00 uur

10 km *** 08.30-11.00 uur

 

 

 

 

ATLETIEKVERENIGING OUDENBOSCH '83

Sportpark Albano A.V.O. '83, Albanoweg 5, 4731 VG OUDENBOSCH (NB)

Rondje Halderberge

40 km *** 08.00-10.00 uur

25 km *** 08.00-10.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-12.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING WANDELVREUGD

Café-cafetaria-herberg d’n Dijk, Maasdijk 113-115, 4261 AE WIJK EN AALBURG (NB)

Wandelvreugd Winterserie wandeltochten

25 km *** 09.00-11.00 uur

20 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-14.00 uur

2.5 km *** 09.00-14.00 uur

 

 

 

 

OSKA ONS GENOEGEN

Clubgebouw Ons Genoegen, Elandsstraat 101, 1016 RX AMSTERDAM (NH)

Wandeltocht door Oud-Amsterdam

25 km *** 09.00-11.00 uur

20 km *** 09.00-12.00 uur

15 km *** 10.00-13.00 uur

10 km *** 10.00-13.00 uur

5 km *** 10.00-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVER. TOT IEDERS GENOEGEN OPGERICHT

Café restaurant Smid, Zuiderpad 58, 8355 CC GIETHOORN (OV)

34e Winterkwartet Giethoorn

40 km *** 09.00-09.30 uur

25 km *** 09.00-10.30 uur

15 km *** 09.15-13.00 uur

10 km *** 09.15-13.00 uur

5 km *** 09.15-13.00 uur

 

 

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING V.T.M.

Wandelcentrum V.T.M., Dr. Albert Schweitzerdreef 475, 3146 TA MAASSLUIS (ZH)

32e Kilometervretermars

40 km *** 08.00-10.00 uur

30 km *** 08.00-11.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

10 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

 

STICHTING BEHOUD OOLTGENSPLAAT GOED

Fort Prins Frederik, Havendijk 16, 3257 LH OOLTGENSPLAAT (ZH)

Waterpoortloop

40 km *** 09.00-11.00 uur

20 km *** 10.30-11.30 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Wilpster Douwtrappers (Nl)

  

 

 

 

 

Stichting Merenloop te Grou (Nl)