bnl logo 2014.png

 

 

 

MAART.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 5

MAART – MARS – MARZ 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV CLUB 76 MERKSEM vzw (1007)

Parochiezaal, Torenvenstraat, 2560 KESSEL-NIJLEN (ANTWERPEN)

Lentetocht

5-7-12-14-21-31 km *** 08.00-15.00

  

 

 

 

 

DE HARMONIESTAPPERS (1101)

Miloheem, Milostraat 13, 2400 MOL (ANTWERPEN)

24e Smoutebollentocht

4-7-12-16-20-30 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

SCHOVERIK DIEPENBEEK (2045)

OC Rooierheide, Patersplein, 3590 DIEPENBEEK

Miauw Miauw wandeling

4-7-12-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

WSV GRUITRODE (2056)

Harmoniezaal, Groenstraat 38A, 3670 GRUITRODE (LIMBURG)

47e Lentetochten

4-8-12-16-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

DE VRIENDENKRING KORTIJS-GINGELOM (2108)

Cultuurhuis Den Dries, Groenplaats 20, 3890 GINGELOM (LIMBURG)

Tommentocht

6-9-11-15-18-21 km *** 07.00-15.00

      

 

 

 

 

WSV DE KADEES vzw (3063)

Parochiezaal Sint-Margriet, Pastorijstraat 1, 9403 NEIGEM (OOST-VLAANDEREN)

Neigembostocht

7-10-14-21 km *** 08.00-15.00

   

 

 

 

 

WANDELCLUB DE SMOKKELAARS STEKENE vzw (3149)

Middenschool De Moerbei, Hospicestraat 16, 9180 MOERBEKE-WAAS (OOST-VLAANDEREN)

30e Boudelotochten

6-12-17-23-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSC LANGDORP vzw (4006)

Sint-Jozefscollege, Bekaflaan 65, 3200 AARSCHOT (VLAAMS-BRABANT)

43e Mars der Zuiderkempen

5-8-12-15-20-30-36 km *** 07.00-15.00

         

 

 

 

 

HOUTHEIMSTAPPERS STEENOKKERZEEL vzw (4138)

School Ter Bronnen, Tiendeschuurstraat 17, 1910 KAMPENHOUT (VLAAMS-BRABANT)

Jef Pijp Tochten

6-9-12-15-18-20-24-29 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

 

WSJV NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT vzw (5100)

Zaal De Mast, Industrielaan 2, 8820 TORHOUT (WEST-VLAANDEREN)

33e Verloren Kosttocht

4-10-14-20-26-35-42-50 km *** 07.00-15.00

 

     

 

 

 

 

SPORTRAAD LENDELEDE (5534)

Gemeentelijke Sporthal, Steuren Ambacht 2, 8860 LENDELEDE (WEST-VLAANDEREN)

't Voals Plat - Lendeleedse Marching

6-11-15-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

LES RANDONNEURS DU HAUT-ESCAUT (HT 069)

Salle du Café l'Escale, Rue du Centre 57, 7640 PÉRONNES-LEZ-ANTOING (HAINAUT)

27e Marche des Perce-Neiges - Challenge interclubs ACHO

5-10-15-20-25-30 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

 

LES SPIROUX (LG 148)

Terrain de Football, Henri Moulin, 4980 TROIS-PONTS (LIÈGE)

36e Marche Internationale

4-7-12-21-30 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

LES GODASSES DE FRAIRE (NA 051)

Complexe Sportif Spayemont, Allée du 125ème Régiment d'Infanterie 12, 5650 WALCOURT (NAMUR)

Marche des Perce-Neige

5-10-15-25 km *** 06.30-15.00

         

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

WANDELVERENIGING GORSSEL

Eetcafé-cafetaria de Hoek, Joppelaan 5, 7213 AA GORSSEL (GE)

WVG Ooievaarstocht

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-11.00 uur

15 km *** 08.00-12.00 uur

10 km *** 08.00-13.00 uur

5 km *** 08.00-13.00 uur

 

 

 

 

VARSSEVELDS MANNENKOOR

Kantine Sportcentrum van Pallandt, van Pallandtstraat 4, 7051 DE VARSSEVELD (GE)

Varsseveldse Wandeltocht

24 km *** 08.00-10.00 uur

16 km *** 08.00-11.00 uur

8 km *** 09.00-12.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING PASCHALI"

Jeugdhuis Woezik, Woeziksestraat 334, 6604 CC WIJCHEN (GE)

5e tocht 37e Winterwandelserie

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-11.00 uur

10 km *** 08.00-12.00 uur

5 km *** 08.00-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING TEMPO

Café De Heremiet, Kluis 48, 6165 EN GELEEN (LI)

Wintertocht Wsv Tempo Geleen

30 km *** 07.30-11.00 uur

20 km *** 07.30-13.00 uur

15 km *** 07.30-14.00 uur

10 km *** 07.30-14.00 uur

5 km *** 07.30-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVER. NOOIT OPHOUDEN ALTIJD DOORGAAN

Brasserie de Driesprong, Kruinweg 3, 6369 TZ SIMPELVELD (LI)

Poort van het Mergellandwandeltocht

20 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-13.00 uur

10 km *** 08.00-14.00 uur

5 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

GLORIA ATLETIEK

Cultureel centrum Baarle, Pastoor de Katerstraat 7, 5111 CM BAARLE-NASSAU (NB)

4e Enclavewandeltocht

25 km *** 08.00-11.00 uur

18 km *** 08.00-12.00 uur

12 km *** 09.00-14.00 uur

6 km *** 09.00-15.00 uur

 

 

 

 

NORDIC WALKING VERENIGING DE WITRIJT

SBP outdoor, Witrijtseweg 15, 5571 XJ BERGEIJK (NB)

Maandwandeling

16 km *** 08.30-10.00 uur

8 km *** 08.30-11.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HART VAN BRABANT

Café Boerke Mutsaers, Vijverlaan 2, 5042 PZ TILBURG (NB)

5e Winterserietocht Hart van Brabant

33 km *** 09.00 uur

23 km *** 09.15-11.00 uur

13 km *** 09.15-11.00 uur

5 km *** 09.15-11.00 uur

 

 

 

 

KAMPEERBELANGENVERENIGING 'T GOOI

Sportpark FC Weesp, Papelaan 153, 1382 RL WEESP (NH)

Voorjaarstocht

25 km *** 10.00-11.00 uur

15 km *** 10.00-12.00 uur

10 km *** 10.00-13.00 uur

5 km *** 10.00-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HET GOUDEN BOLTJE

Nog onbekend (NH)

Propagandawandeltocht

15 km *** 13.00-14.00 uur

10 km *** 13.00-14.00 uur

5 km *** 13.00-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING TEMPO DMG

Buurthuis Elsenerbroek, Jan Broezeplein 1, 7475 TJ MARKELO (OV)

Winterwandeltocht

30 km *** 09.00-10.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

ROTTERDAMSE WANDELSPORT VERENIGING (RWV)

Sportcomplex Langepad, Langepad 16, 3062 CJ ROTTERDAM (ZH)

33e RWV-winterserie (6e tocht)

15 km *** 09.45-10.30 uur

10 km *** 09.45-10.30 uur

5 km *** 09.45-10.30 uur

 

 

 

 

HAAGSE WANDELSPORTVERENIGING DE VIERDAAGSCHE

Sportcomplex GDA, Madesteinweg 10, 2553 EC 'S-GRAVENHAGE (ZH)

Westlandtocht

30 km *** 08.30-10.00 uur

25 km *** 08.30-10.00 uur

15 km *** 08.30-12.00 uur

10 km *** 08.30-12.00 uur

5 km *** 08.30-13.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

COUNTRY TRAMPS KEISPELT

Salle de Musique, rue Pierre Dupong 35, L-8293 KEISPELT

6-11 km *** 07.00-14.00 h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

KWB te Herentals

 

 

 

 

 

Adeps à Hulsonniaux 

   

 

 

 

 

Adeps à Daussoulx

 

 

 

 

 

Adeps à Leignon 

 

 

 

 

 

Marche Vauban à Longwy (F)