bnl logo 2014.png

 

 

 

FEBRUARI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 26

FEBRUARI – FEVRIER – FEBRUAR 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE NATUURVRIENDEN ZOERSEL vzw (1410)

Gemeenteschool Beuk en Noot, Achterstraat, 2980 ZOERSEL (ANTWERPEN)

34e Trappistentocht

6-10-12-18-20-24-30-42 km *** 07.00-15.00

 

            

 

 

 

 

WSV 10 WING TAC vzw (2083)

Zaal Den Tichel, Sint Trudostraat 76, 3990 WIJCHMAAL (LIMBURG)

MS-wandeling

4-6-8-13-22 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

TOEKERS BUNSBEEK vzw (4051)

GC De Roos, Grotestraat 33, 3380 GLABBEEK (VLAAMS-BRABANT)

Toekertjestocht

5-7-10-14-21 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

DE SLUISSTAPPERS vzw (4286)

Sint-Theresiacollege, Veldstraat 11, 1880 KAPELLE-OP-DEN-BOS (VLAAMS-BRABANT)

Vlaams-Brabant Wandelt - 25e Donkerenhamtocht

6-12-18-24-35 km *** 07.00-15.00

             

 

 

 

 

vzw RUSTIGE BOSSTAPPERS JABBEKE (5178)

Vrijetijdscentrum Jabbeke, Vlamingveld 40, 8490 JABBEKE (WEST-VLAANDEREN)

28e Bibbertocht

4-7-13-21-30 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

DE TEXTIELTREKKERS vzw VICHTE (5361)

OC Groeninge, Groeningestraat 2, 8572 KASTER (WEST-VLAANDEREN)

14e Aktiv-Wandeltochten

6-9-12-18-24-32 km *** 07.30-15.00

       

 

 

 

 

CLUB DE MARCHE AL VÎLE CINSE DE BERNEAU (LG 183)

Centre Culturel Al Vile Cinse, Rue des Trixhes 63, 4607 BERNEAU (LIÈGE)

Marche des Frimas

4-7-12-20 km *** 07.00-14.30

 

 

 

 

 

OBJECTIF 10.000 LES FOSSÉS (LUX 030)

Salle du Terrain de Football, Rue du Bourzy, 6860 ASSENOIS (LUXEMBOURG)

36e Marche de jour

6-12-20 km *** 07.00-14.00

  

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU SAMOURAI (NA 034)

Complexe Sportif de Sombreffe, Rue Château-Chinon, 5140 SOMBREFFE (NAMUR)

Marche de jour

3-6-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

INT. WANDELSPORTVERENIGING W.S.V. DES-UGCHELEN

Sporthal Angerenstein, Angerenstein 17, 7339 BJ UGCHELEN (GE)

Zwientjestocht

30 km *** 09.00-10.00 uur

25 km *** 09.00-10.00 uur

20 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

12 km *** 09.00-12.00 uur

6 km *** 09.00-12.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING WAALWIJK '82

Buurthuis Zanddonk, Willaertpark 2A, 5144 VM WAALWIJK (NB)

Winterserie

30 km *** 09.00-10.30 uur

25 km *** 09.00-10.30 uur

20 km *** 09.00-11.30 uur

15 km *** 09.00-11.30 uur

10 km *** 09.00-13.30 uur

5 km *** 09.00-13.30 uur

 

 

 

 

WANDELKRING DOOR INSPANNING ONTSPANNING (DIO)

Gängelhuuske, Molenstraat 56, 7481 GN HAAKSBERGEN (OV)

Veen- en Heidewandeling

30 km *** 09.00-11.00 uur

20 km *** 09.00-12.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-14.00 uur

5 km *** 09.00-14.00 uur

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORT ALPHEN AAN DEN RIJN

Ruygeborg Hoeve, Noordenseweg 23K, 2421 XW NIEUWKOOP (ZH)

Koek & Lopie Winterwandelingen 2017

30 km *** 08.30 uur

20 km *** 09.30 uur

10 km *** 11.00 uur

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

Startlocatie nog onbekend

Weekendwandeling Verbinding - groepswandeling

20 km

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

FÉDÉRATION LUXEMBOURGEOISE DE MARCHE POPULAIRE - GDL 000

Domaines Vinsmoselle - Caves de Grevenmacher, Rue des Caves 12, L-6718 GREVENMACHER

6-11 km *** 07.00-14.00h

  

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

KWB te Keerbergen

 

 

 

 

 

Adeps à Vieuxville

 

 

 

 

 

Adeps à Havelange

    

 

 

 

 

Adeps à Frasnes-lez-Buissenal

 

 

 

 

 

UNAFAM à Harcy (F)