bnl logo 2014.png

 

 

 

FEBRUARI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 25

FEBRUARI – FEVRIER – FEBRUAR 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TERUG OP STAP POST vzw (2071)

Zaal Elckerlyc, Pastorijstraat 4, 3500 SINT-LAMBRECHTS-HERK (LIMBURG)

Wintertocht

4-7-12-21 km *** 08.00-15.00

   

 

 

 

 

WSV DE ROMMELAAR vzw (2082)

Zaal De Altenaar, Smisstraat 9, 3730 HOESELT (Alt Hoeselt) (LIMBURG)

20e Rommelarentocht

4-8-13-20 km *** 07.00-15.00

         

 

 

 

 

COMITÉ 2000 (3414)

Parochiezaal Leupegem, Sompelplein 2, 9700 OUDENAARDE (OOST-VLAANDEREN)

14e Sprotjestocht

6-12-18 km *** 08.00-15.00

   

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Clubhouse MIVB/STIB, Tweedekkerstraat, 1130 HAREN (BRUSSEL)

Euraudax Haren-Haeren

25 km *** 09.30

   

 

 

 

 

DE 12 UREN VAN LAUWE (5217)

Sint-Jorisscholen, Fabiolalaan 2, 8930 MENEN (WEST-VLAANDEREN)

Kazemattentochten

7-12-18 km *** 08.00-15.00

   

 

 

 

 

WATEWYSTAPPERS TIELT (5423)

Koninklijk Atheneum Campus de Reynaert, Stationsstraat 67, 8700 TIELT (WEST-VLAANDEREN)

Krokussentocht

6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU XII DE MARCINELLE (HT 011)

Foyer des Haies, Rue des Haies 8, 6120 NALINNES (HAINAUT)

41e Marche du Bois du Cazier

4-6-12-20-24 km *** 06.30-15.00

            

 

 

 

 

CLUB DE MARCHE AL VÎLE CINSE DE BERNEAU (LG 183)

Centre Culturel Al Vile Cinse, Rue des Trixhes 63, 4607 BERNEAU (LIÈGE)

Marche des Frimas

4-7-12-20 km *** 07.00-14.30

       

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU SAMOURAI (NA 034)

Complexe Sportif de Sombreffe, Rue Château-Chinon, 5140 SOMBREFFE (NAMUR)

Marche de jour

3-6-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING WILLEN IS KUNNEN

Het Fries Congrescentrum Drachten, Oprijlaan 3, 9205 BZ DRACHTEN (FR)

Wandeltocht Het Goede Doel

25 km *** 08.30-09.30 uur

20 km *** 09.00-10.00 uur

15 km *** 10.00-11.00 uur

10 km *** 10.00-12.00 uur

5 km *** 10.00-12.00 uur

    

 

 

 

 

WS '78

Marnix College, Prins Bernhardlaan 30, 6713 MC EDE (GE)

Tweede bekendal en waardentocht

60 km *** 07.00 uur

40 km *** 08.00-09.00 uur

20 km *** 09.00-10.00 uur

 

         

 

 

 

 

 

INT. WANDELSPORTVERENIGING W.S.V. DES-UGCHELEN

Sporthal Angerenstein, Angerenstein 17, 7339 BJ UGCHELEN (GE)

Zwientjestocht

30 km *** 09.00-10.00 uur

25 km *** 09.00-10.00 uur

20 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

12 km *** 09.00-12.00 uur

6 km *** 09.00-12.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HART VAN BRABANT

Voetbalvereniging Sarto, Gilzerbaan 251, 5032 VD TILBURG (NB)

Kruikenloop Tilburg

11 km *** 09.00-10.30 uur

 

 

 

 

ALMELOSE WANDELKRING

Café-restaurant Tasttoe, Smidsbelt 6-01, 7451 BL HOLTEN (OV)

Holterbergwandeltocht

30 km *** 09.00-10.00 uur

20 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING OOSTERSCHELDESTAPPERS

Sport & Gemeenschapscentrum Haestinge, Sportlaan 2D, 4695 BA SINT-MAARTENSDIJK (ZE)

5e Kees Wessels Wintertocht

30 km *** 08.30-09.30 uur

20 km *** 08.30-11.00 uur

15 km *** 08.30-12.00 uur

10 km *** 08.30-13.00 uur

5 km *** 08.30-14.00 uur

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORT DORDRECHT e.o.

Kantine KV Sporting Delta, Gravensingel 118, 3319 ET DORDRECHT (ZH)

Zuurkooltocht

35 km *** 09.00-10.00 uur

25 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-14.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Munsterland Volkswandertage te Dulmen (D)