bnl logo 2014.png

 

 

 

FEBRUARI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 19

FEBRUARI – FEVRIER – FEBRUAR 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BOSGEUZEN-VOORKEMPEN vzw (1006)

Kasteel Ravenhof, Oud Broek 4, 2940 STABROEK (ANTWERPEN)

Winterwandeling

6-10-15-22 km *** 08.00-15.00

  

 

 

 

 

SINJORENSTAPPERS WILRIJK vzw (1031)

Zaal Rozenkrans, Heistraat 390, 2610 WILRIJK (ANTWERPEN)

34e Geitentocht - Winterwandeling regio Antwerpen

4-8-11-16-21-26 km *** 07.30-15.00

  

 

 

 

 

WC DE BAVOSTAPPERS ZITTAART vzw (1046)

PC Bel, Wijdbos 39, 2440 GEEL (ANTWERPEN)

19e Wintertocht - Winterwandeling regio Antwerpen

4-7-12-18-25-32 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

 

WSV IBIS PUURS vzw (1093)

JOC Wijland, Fortbaan 9, 2870 PUURS (ANTWERPEN)

3e Ibis-Winterserietocht

4-10-16-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE DRAGONDERS HASSELT vzw (2027)

Harmoniezaal Heusden, Kerkenblookstraat, 3550 HEUSDEN-ZOLDER (LIMBURG)

Vallei van de Mangelbeek

4-8-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DONDERSLAGTRIPPERS vzw (2055)

Schutterslokaal Ellikom, Schoolstraat 26, 3670 ELLIKOM (LIMBURG)

Wintertocht

2-5-8-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE VELPENSE WANDELAARS (2407)

Zaal Trefpunt, Dorpsstraat 12, 3460 BEKKEVOORT (VLAAMS-BRABANT)

Dwars door Assent

5-10-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE LACHENDE WANDELAARS AALTER vzw (3003)

Restaurant 't Biezemhof, Kattewegel 1, 9880 AALTER (OOST-VLAANDEREN)

Biezemveldwandeling

6-12-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

OP STAP ZWALM (3529)

De Zwalmparel, Decoenestraat 12, 9630 MUNKZWALM (OOST-VLAANDEREN)

4e Zwalmse 12-Dorpentocht

4-8-12-16-20-24-30 km *** 07.00-15.00

     

 

 

 

 

WSP HEVERLEE-LEUVEN vzw (4005)

H. Hartinstituut, Naamsesteenweg 355, 3001 HEVERLEE (VLAAMS-BRABANT)

Wintertocht

4-8-12-16-20 km *** 07.30-15.00

  

 

 

 

 

DE WITLOOFSTAPPERS EN -TRAPPERS (4518)

Sporthal Berg-Kampenhout, Torfbroeklaan, 1910 BERG (VLAAMS-BRABANT)

Kampenhout in de winter

5-9-13-18-25 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

WSV DE KEIGNAERTTRIPPERS OOSTENDE vzw (5011)

Openluchtcentrum Duin en Zee, Fortstraat 128, 8400 OOSTENDE (WEST-VLAANDEREN)

44e Wintertocht

6-12-18-24-30 km *** 07.30-15.00

    

 

 

 

 

DREVETROTTERS ZONNEBEKE vzw (5078)

OC 't Zonnerad, Tresoriersstraat 5, 8980 ZONNEBEKE (WEST-VLAANDEREN)

Warme Wijntocht

6-12-18-24 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

LES SANS SOUCIS GHLIN (HT 029)

Salle Polyvalente, Parc Communal de Baudour, 7331 BAUDOUR (HAINAUT)

39e Marche du Mouligneau - Challenge interclubs ACHO

4-7-12-20-30 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

 

MARCHEURS DU FORT DE BATTICE (LG 042)

Salle Saint-Vincent, Rue du Centre, 4651 BATTICE (LIÈGE)

43e Marche du Fort de Battice

4-6-10-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU JEAN-FÉLIX MORNIMONT (NA 061)

Salle Communale, Place Alfred Lekeu, 5190 MORNIMONT (NAMUR)

Marche de la Présidente

4-6-12-20 km *** 06.30-15.00

      

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

WANDELVERENIGING BARGERMARKE

Park Molencate Kuierpad, Oranjekanaal NZ 10, 7853 TA WEZUPERBRUG (DR)

3e tocht Winterkwartet

30 km *** 08.30-10.00 uur

20 km *** 08.30-11.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

STICHTING SOCIËTEITSGEBOUW VOOR ANKER

Sportpark Vossendijk, Winkelsteegseweg 206, 6534 AR NIJMEGEN (GE)

AVOM Wandeltocht

25 km *** 07.30-11.00 uur

15 km *** 07.30-12.00 uur

10 km *** 07.30-13.00 uur

5 km *** 07.30-14.00 uur

 

 

 

 

STICHTING DE LINDESCHE MOLEN

De Lindesche Molen, Lindeseweg 29, 7251 NJ VORDEN (GE)

Winterwandeling

20 km *** 09.00-11.00 uur

10 km *** 09.00-12.00 uur

5 km *** 09.00-13.30 uur

 

 

 

 

R.K. VOETBALVERENIGING STRUCHTER BOYS

Sportcomplex Struchter Boys, Mauritiussingel 9, 6305 AZ SCHIN OP GEUL (LI)

Wintertocht

21 km *** 08.00-12.00 uur

14 km *** 08.00-13.00 uur

7 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

WSV DE GRENSLOPERS SCHINVELD

Feestzaal Meetpoint, Beekstraat 7, 6451 CA SCHINVELD (LI)

Grensdorpentocht

28 km *** 08.00-12.00 uur

21 km *** 08.00-12.00 uur

14 km *** 08.00-13.00 uur

7 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

DE ESTERSE WANDELAARS

Clubhuis D.E.W., Essinklaan 1, 5361 JT GRAVE (NB)

Winterserie

30 km *** 08.00-10.30 uur

20 km *** 08.00-11.30 uur

15 km *** 09.00-12.30 uur

10 km *** 09.00-12.30 uur

6 km *** 09.00-12.30 uur

 

 

 

 

DE OSSE MAASKANT

’t Vunderke, Kerkstraat 1, 5367 AE MACHAREN (NB)

Winterserie 3e deel

20 km *** 09.00-10.00 uur

15 km *** 09.00-11.00 uur

10 km *** 09.00-12.00 uur

 

 

 

 

AUDAX KLUB NEDERLAND

Café en zalen Huis ten Halve, Kruisstraat 60, 4707 RC ROOSENDAAL (NB)

23e Winterwandelserie

40 km *** 08.00-10.00 uur

25 km *** 08.00-10.00 uur

15 km *** 09.00-11.00 uur

10 km *** 09.00-12.00 uur

 

 

 

 

WSV. OLLANDSE LANGE AFSTAND TIPPELAARS (OLAT)

Het Witte Huis, Reekseweg 7, 5411 RB ZEELAND (NB)

50e OLAT winterserie

40 km *** 08.00-09.00 uur

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-12.30 uur

15 km *** 08.00-12.30 uur

10 km *** 08.00-12.30 uur

 

   

 

 

 

 

SPORTVERENIGING DE LANGE AFSTAND TIPPELAARS

Chris Berger atletiekbaan AV '23, Radioweg 89, 1098 NG AMSTERDAM (NH)

Winterserie Snelwandel - Prestatietochten Amsterdam

20 km *** 11.30 uur

15 km *** 11.30 uur

10 km *** 11.30 uur

5 km *** 11.30 uur

 

 

 

 

STICHTING SPORTWANDELSCHOOL HOORN/WESTFRIESLAND

Restaurant de Zilte Zoen, C.F. Zeiler Boulevard 12, 1865 BB BERGEN AAN ZEE (NH)

Voorjaarswandeling De Zilte Zoenen

30 km *** 08.00-09.00 uur

25 km *** 08.00-09.00 uur

20 km *** 09.00-12.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.30-12.00 uur

 

 

 

 

HAAGSE WANDELSPORTVERENIGING DE VIERDAAGSCHE

Sportcomplex GDA, Madesteinweg 10, 2553 EC 'S-GRAVENHAGE (ZH)

Kijk-Hoek-duinentocht

30 km *** 08.30-10.00 uur

25 km *** 08.30-10.00 uur

20 km *** 08.30-11.00 uur

10 km *** 08.30-12.00 uur

 

 

 

 

STOURS

Café Restaurant Vitesse, Strandweg 19, 2586 JK 'S-GRAVENHAGE (ZH)

Strand-2-Daagse (winter editie)

20 km *** 09.30-11.00 uur

15 km *** 09.30-11.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

AMIS MARCHEURS DE LA HAUTE SÛRE ROMBACH

Centre Culturel Camille Ney, Rue Principale 40, L-8530 ELL

6-13 km *** 07.30-13.00 h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

KWB te Pijpelheide

 

 

 

 

 

Adeps à Anseremme 

     

 

 

 

 

Adeps à Tournai