bnl logo 2014.png

 

 

 

FEBRUARI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 18

FEBRUARI – FEVRIER – FEBRUAR 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WANDELCLUB SPORT + KINROOI vzw (2036)

Schutterslokaal Sint-Dionysius, Driepaalweg 23, 3680 OPOETEREN (LIMBURG)

Wintertocht

4-8-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV HORIZON DONK vzw (2066)

Zaal Schuttersgilde St.-Trudo, Priesterse Heidestraat 8, 3560 LINKHOUT (LIMBURG)

Wintertocht - Trofee Harten Vijf

4-9-13-20-30-42-50 km *** 07.00-15.00

 

             

 

 

 

 

OMLOOP KLUISBERGEN vzw (3034)

Zaal Volkswelzijn, Grote Herreweg 158, 9690 KLUISBERGEN (OOST-VLAANDEREN)

Folderwandeling

5-10 km *** 12.00-14.00

 

 

 

 

WSV BAASRODE vzw (3082)

Gemeenteschool De Schakel, Molenberg 9, 9200 BAASRODE (OOST-VLAANDEREN)

13e Winterwandeling in Vlassenbroek

5-8-12-16-20-26 km *** 08.00-15.00

      

 

 

 

 

WSC KLAVERTJE VIER WORTEGEM-PETEGEM (3447)

Domein de Ghellinck, Kortrijkstraat 72, 9790 ELSEGEM (OOST-VLAANDEREN)

15e Rondom Elsegemtocht

5-12-18-23 km *** 07.00-15.00

     

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Café Bockor, Lauweplaats 10, 8930 LAUWE (WEST-VLAANDEREN)

Euraudax Kuurne-Ieper

25-50 km *** 09.00-14.00

 

  

 

 

 

 

WANDELCLUB KOEKELARE vzw (5127)

Zaal Cultureel Centrum De Ster, Engelstraat 56, 8480 ICHTEGEM (WEST-VLAANDEREN)

Pannenkoekentocht

5-8-13-17-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

DE CURIEUSNEUZEN PITTEM (5500)

OC Vondel, Karel van Manderstraat 26, 8760 MEULEBEKE (WEST-VLAANDEREN)

Valentijnstocht

6-12-18 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES INFATIGABLES DE JUMET (HT 033)

Ecole Communale, Rue Edouard Anseele 36, 6040 JUMET (HAINAUT)

39e Marche des Infatigables

4-6-12-22 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

MARCHEURS DU FORT DE BATTICE (LG 042)

Salle Saint-Vincent, Rue du Centre, 4651 BATTICE (LIÈGE)

43e Marche du Fort de Battice

4-6-10-20-30 km *** 06.30-15.00

   

 

 

 

 

LES TRAFTEUS HOUSSE (LG 066)

Salle Communale La Jeunesse, Cours des Mayeurs 6, 4671 HOUSSE (LIÈGE)

Marche d'après-midi

4-6-12 km *** 12.00-17.00

 

 

 

 

 

LES MARCHEURS DE LA FAMENNE (LUX 034)

Salle La Source, Place Toucrée 6, 6900 MARCHE-EN-FAMENNE (LUXEMBOURG)

22e Marche du Carnaval

6-12-20-30 km *** 07.00-14.00

           

 

 

 

 

LES CRAYAS DU THIRY (NA 053)

Salle Espoir et Fraternité, Rue du Calvaire, 5670 NISMES (NAMUR)

Marche des Crayas

6-12-21 km *** 07.00-15.00

     

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

WANDELVERENIGING BARGERMARKE

Park Molencate Kuierpad, Oranjekanaal NZ 10, 7853 TA WEZUPERBRUG (DR)

3e tocht Winterkwartet

30 km *** 08.30-10.00 uur

20 km *** 08.30-11.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

FRIESE LANGE AFSTAND LOPERS

MFC It Tillehûs, Goudtsjeblom-strjitte 34a, 9288 AM KOOTSTERTILLE (FR)

Hege Bult-wandeltocht

50 km *** 08.30 uur

40 km *** 09.00 uur

25 km *** 09.15 uur

 

     

 

 

 

 

STICHTING BIESBOSCHWANDELING

The World of Walking, Nieuwstraat 14, 4921 CX MADE (NB)

Bratwursttocht

26 km *** 08.00 uur

26 km *** 08.30 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING W.I.E.G.O.

Basisschool De Griffioen, Schoolstraat 45, 4841 XC PRINSENBEEK (NB)

26e Snertwandeltocht

25 km *** 09.00-13.00 uur

20 km *** 09.00-13.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

STICHTING SPORTWANDELSCHOOL HOORN/WESTFRIESLAND

Restaurant de Zilte Zoen, C.F. Zeiler Boulevard 12, 1865 BB BERGEN AAN ZEE (NH)

Voorjaarswandeling De Zilte Zoenen

30 km *** 08.00-09.00 uur

25 km *** 08.00-09.00 uur

20 km *** 09.00-12.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.30-12.00 uur

 

 

 

 

STICHTING RANDSTAD SERIE '80

Kievitstraat, Kievitstraat 40, 3443 BG WOERDEN (UT)

368e wandeltocht RS80 nr. 8

25 km *** 09.00-10.00 uur

15 km *** 09.00-10.00 uur

 

 

 

 

 

STICHTING WANDELEND ZEELAND

Ons Dorpshuis, Berghoekstraat 3, 4416 BJ KRUININGEN (ZE)

Zeeuwse wintertocht Kruiningen

30 km *** 08.30-10.00 uur

20 km *** 08.30-11.00 uur

15 km *** 08.30-12.00 uur

10 km *** 08.30-13.00 uur

5 km *** 08.30-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING PRINS BERNHARD

Wijkpaviljoen Patrimonium, Jeekelstraat 40a, 4142 AC LEERDAM (ZH)

Winterwandeltocht

40 km *** 08.00-10.00 uur

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-14.00 uur

 

 

 

 

HAAGSE WANDELSPORTVERENIGING DE VIERDAAGSCHE

Sportcomplex GDA, Madesteinweg 10, 2553 EC 'S-GRAVENHAGE (ZH)

Kijk-Hoek-duinentocht

30 km *** 08.30-10.00 uur

25 km *** 08.30-10.00 uur

20 km *** 08.30-11.00 uur

10 km *** 08.30-12.00 uur

 

 

 

 

STOURS

Café Restaurant Vitesse, Strandweg 19, 2586 JK 'S-GRAVENHAGE (ZH)

Strand-2-Daagse (winter editie)

20 km *** 09.30-11.00 uur

15 km *** 09.30-11.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Baarne Veteranen Wandeltocht (Nl)