bnl logo 2014.png

 

 

 

FEBRUARI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 12

FEBRUARI – FEVRIER – FEBRUAR 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DE NOORDERKEMPEN HOOGSTRATEN vzw (1038)

Basisschool 't Dreefke, Kapelweg 2, 2328 MEERLE (ANTWERPEN)

27e Wintertocht - Winterwandeling regio Antwerpen

6-12-18-24-30 km *** 08.00-15.00

   

 

 

 

 

WIJTSCHOTDUVELS (1054)

Basisschool De Notelaar, Bergenstraat 2, 2110 WIJNEGEM (ANTWERPEN)

7e Winterduveltocht

6-12-18-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

SAMEN UIT SAMEN THUIS vzw (2042)

Ontmoetingscentrum Lillo, Hortelstraat 21, 3530 HOUTHALEN-HELCHTEREN (LIMBURG)

Tweedaagse Terriltocht

4-7-10-15-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE BOSKABOUTERS vzw (2049)

Bivakplaats Kimpenhof, Laerstraat 3, 3660 OPGLABBEEK (LIMBURG)

Wintertocht

5-10-15-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

PARTNERWALK (2106)

Parochiaal centrum Paspoel, Cottalaan, 3700 TONGEREN (LIMBURG)

Partnerwalktocht

3-5-10-15-20 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE LACHENDE KLOMP vzw (3025)

Secundaire School Baken, Bellestraat 89, 9100 SINT-NIKLAAS (OOST-VLAANDEREN)

Pannenkoekentocht

6-10-15-21-30 km *** 08.00-15.00

        

 

 

 

 

WANDELCLUB REIGERSTAPPERS VINDERHOUTE vzw (3084)

Gemeenschapscentrum 't Schaapstuk, Luitenant Dobbelaerestraat 14C, 9930 ZOMERGEM (OOST-VLAANDEREN)

36e Valentijntjestocht - Viggaaltocht

5-8-12-16-22 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

 

WJC DENDERKLOKJES LEBBEKE (3226)

Ontmoetingscentrum, Schoolstraat 2, 9280 WIEZE (OOST-VLAANDEREN)

26e Pee Klaktocht

6-12-17-22 km *** 08.00-15.00

  

 

 

 

 

CSC-LIERDE vzw / CLUB VOOR SPORT EN CULTUUR (3294)

Gemeentelijke Feestzaal, Dorpstraat 69, 9570 SINT-MARIA-LIERDE (OOST-VLAANDEREN)

18e Wintertocht

6-12-18 km *** 07.30-15.00

   

 

 

 

 

GLOBETROTTERS HAGELAND vzw (4036)

Zaal 't Jongensschool, Blerebergstraat 4, 3390 TIELT-WINGE (VLAAMS-BRABANT)

Wintertocht Hartje Hageland

4-6-12-16-21 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

DE WEGWIJZER (4103)

Taverne Het Kouterhof, Stoopkensstraat 24, 3320 HOEGAARDEN (VLAAMS-BRABANT)

Hoegaardentocht

3-5-8-12-15-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

HALFOOGSTVRIENDEN BELLINGEN (4360)

Parochiezaal Elingen, Zwarte Molenstraat 25, 1671 ELINGEN (VLAAMS-BRABANT)

10e Het Pajottenland op zijn mooist-tochten!

7-10-15-20-25-32-42-50 km *** 07.00-15.00

 

      

 

 

 

 

WSK MARKE vzw (5012)

O.C. Ter Streye, Rodewilgenstraat 6, 8554 SINT-DENIJS (WEST-VLAANDEREN)

27e Wintertocht

6-12-18-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

GODELIEVESTAPPERS RUDDERVOORDE vzw (5059)

Parochiezaal d'Oudekerke, Vrijgeweidestraat 4, 8020 RUDDERVOORDE (WEST-VLAANDEREN)

Valentijntocht

5-7-10-13-18-22 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

SPOETNIKSTAPPERS vzw (5363)

Gemeenteschool, Henri Jasparlaan 29B, 8434 WESTENDE (WEST-VLAANDEREN)

19e Strandjutterstocht

7-14-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

LES PÉDESTRIANS DE CLERMONT S/BERWINNE (LG 034)

Salle Saint-Jean, Place de la Halle 10, 4890 THIMISTER-CLERMONT (LIÈGE)

45e Marche de la Berwinne

4-7-12-21 km *** 07.00-14.30

     

 

 

 

 

LES KANGOUROUS DE FALISOLLE (NA 035)

Salle Communale, Rue Hurlevent, 5060 VELAINE-SUR-SAMBRE (NAMUR)

25e Marche de la Chandeleur - Challenge des Galoches en folie

3-6-12-21 km *** 07.00-15.00

             

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

STICHTING ALMEERDAAGSE

Jumbo Almere Buiten, Detroitpad 1, 1334 KB ALMERE (FL)

Almeerdaagse weekend Nobelhorst

25 km *** 08.30-12.00 uur

20 km *** 09.00-13.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

APELDOORNSE WANDELVERENIGING DE TREKVOGELS

Kantine stadsreiniging Circulus, Aruba 16, 7332 BK APELDOORN (GE)

Winterwandeling

25 km *** 09.00-11.00 uur

20 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DOOR OEFENING STERK BARCHEM

Vakantieoord de Bremstruik, Koskampweg 3, 7261 MZ RUURLO (GE)

Winter5maandse 4e tocht

25 km *** 09.00-10.00 uur

15 km *** 09.00-11.00 uur

10 km *** 10.00-12.00 uur

6 km *** 10.00-12.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE VELDLOPERS

Grand café / feestzaal Galouppe, Dorpsstraat 19, 6271 BK GULPEN (LI)

Winterwandeltocht

24 km *** 08.00-12.00 uur

18 km *** 08.00-13.00 uur

12 km *** 08.00-14.00 uur

6 km *** 08.00-14.00 uur

  :  

 

 

 

 

ATLETIEK EN WANDELSPORTVERENIGING WEERT

Brasserie ’t Blaakven, Geuzendijk 35, 6002 TA WEERT (LI)

Wintertocht

25 km *** 08.00-10.00 uur

15 km *** 08.00-12.00 uur

10 km *** 08.00-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HART VAN BRABANT

Café Boerke Mutsaers, Vijverlaan 2, 5042 PZ TILBURG (NB)

4e Winterserietocht Hart van Brabant

33 km *** 09.00 uur

23 km *** 09.15-11.00 uur

13 km *** 09.15-11.00 uur

5 km *** 09.15-11.00 uur

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

Matchzo, Stammerlandweg 10, 1109 BR AMSTERDAM (NH)

Winterwandeltocht

25 km *** 09.00-11.00 uur

20 km *** 09.00-12.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

6 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

STICHTING WANDELVIERDAAGSE HET GOOI

SV Laren 99, Schuilkerkpad 1, 1251 SC LAREN (NH)

4e Groepswandeling Wandelvierdaagse het Gooi

18 km *** 09.30 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING RADBOUD

Café West, Meerlaan 1, 1671 ED MEDEMBLIK (NH)

Radboud Winterwandeltocht

25 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

ZWOLSE WANDEL VERENIGINGEN

Het Wandelhonk, Veemarkt 35, 8011 AJ ZWOLLE (OV)

Peperbuswandeltocht

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORT ALPHEN AAN DEN RIJN

Jeu de Boer, Galgweg 5, 2391 MV HAZERSWOUDE-DORP (ZH)

Koek & Lopie Winterwandelingen 2017

30 km *** 08.30 uur

20 km *** 09.30 uur

10 km *** 11.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING STERKER DOOR STRIJD

Kantine s.v. Erasmus, Erasmusweg 1951, 2542 PL 'S-GRAVENHAGE (ZH)

19e SDS Wintertocht

25 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GEHANSBIERGKNAPPEN 75 BUTSCHEBURG asbl

Centre Sportif Lycée Nic Biever, Rue Reiteschkopp, L-3543 DUDELANGE

 6-12 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

KWB Grootlo

 

 

 

 

 

Adeps à Mont-Gauthier

 

 

 

 

 

Adeps à Tohogne

 

 

 

 

 

Circuit La Polaire à Hargnies (F)