bnl logo 2014.png

 

 

 

FEBRUARI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 5

FEBRUARI – FEVRIER – FEBRUAR 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV SCHELLE vzw (1012)

Depot Deluxe, Nijverheidsstraat 27, 2620 HEMIKSEM (ANTWERPEN)

28e Wintertocht - Winterwandeling regio Antwerpen

4-7-12-17-21-28 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WK NOORDERGOUW BRASSCHAAT vzw (1047)

Concordia, Bosduinstraat 5, 2990 WUUSTWEZEL (ANTWERPEN)

19e Wintertocht - Winterwandeling regio Antwerpen

4-8-12-16-20-28 km *** 08.00-15.00

  

 

 

 

 

WSV IBIS PUURS vzw (1093)

Sint-Stefaan, Broekstraat 22, 2890 LIPPELO (ANTWERPEN)

2e Ibis-Winterserietocht

4-10-16-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

KON. HARMONIE ST. AMELBERGA ZANDHOVEN vzw (1372)

Lokaal Harmonie Sint-Amelberga, Schriekweg 5, 2240 ZANDHOVEN (ANTWERPEN)

36e Mosseltochten

5-10-15-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE BOKKENRIJDERS OVERPELT vzw (2012)

Campus Mater Dei, Kloosterstraat, 3900 OVERPELT (LIMBURG)

Bokkenrijderstocht

4-6-9-12-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV IRIS KORTESSEM (2065)

't Vlierhof, Kersendaelstraat 1, 3724 VLIERMAAL (LIMBURG)

Poort Van Haspengouwtocht

4-6-12-15-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE WASE STEINBOCKVRIENDEN SINT-NIKLAAS (3116)

Parochiaal Dienstencentrum Klapdorp, Klapdorp 9A, 9170 SINT-PAUWELS (OOST-VLAANDEREN)

Lichtmiswandeltocht

4-6-10-15-20-25-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

HANSKE DE KRIJGER OUDENAARDE vzw (3233)

KBO-school Eine, Nestor de Tièrestraat 102, 9700 EINE (OOST-VLAANDEREN) Prosper

De Maeghtwandeling

7-12-18-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB BEERNEM vzw (5009)

OC De Kleine Beer, C. Marichalstraat 5, 8730 BEERNEM (WEST-VLAANDEREN)

Bloemendaletocht - Brugse Ommeland Wandeltrofee

4-6-11-17-21 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB NIEUWPOORT vzw (5303)

Feestzaal De Witte Burg, Witte Burg 92, 8670 OOSTDUINKERKE (WEST-VLAANDEREN)

Kruwerstocht

7-12-18-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

LES GADLIS DE PERRON D'OR (LG 122)

Centre Récréatif, Avenue de la Porallée, 4920 SOUGNÉ-REMOUCHAMPS (LIÈGE)

Marche des Gadlis Péron d'Or

4-7-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

STICHTING SCHUTRUPS EXLOO

Schutrups Schoenen Exloo, Zuiderhoofdstraat 13, 7875 BW EXLOO (DR)

19e Schutrupswandeldag

25 km *** 08.30-12.00 uur

15 km *** 08.30-12.00 uur

10 km *** 08.30-14.00 uur

5 km *** 08.30-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING PASCHALIS

Jeugdhuis Woezik, Woeziksestraat 334, 6604 CC WIJCHEN (GE)

4e tocht 37e Winterwandelserie

20 km *** 08.00-11.00 uur

10 km *** 08.00-12.00 uur

5 km *** 08.00-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELVERENIGING DE GRENSSTAPPERS

Café Scheepers-Hansen, Bosstraat 10, 6015 AK NEERITTER (LI)

Grensstapperstocht

25 km *** 08.00-11.00 uur

15 km *** 08.00-12.00 uur

7 km *** 08.00-13.00 uur

 

 

 

 

DOOR WANDELEN FIT

Kantine TSC 04, Bakenbosweg 6, 5932 AH TEGELEN (LI)

Winterwandeling

35 km *** 08.00-10.00 uur

25 km *** 08.00-11.30 uur

15 km *** 08.00-13.00 uur

10 km *** 08.00-14.00 uur

5 km *** 08.00-14.00 uur

  

 

 

 

 

NORDIC WALKING VERENIGING DE WITRIJT

SBP outdoor, Witrijtseweg 15, 5571 XJ BERGEIJK (NB)

Maandwandeling

16 km *** 08.30-10.00 uur

8 km *** 08.30-11.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE KEISTAMPERS

Jacob Roelandslyceum, Grote Beemd 3, 5281 CC BOXTEL (NB)

Midwintertocht

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

12 km *** 09.00-13.00 uur

7 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING AMICITIA

Clubhuis Op Goede Voet, Sportweg 15, 5451 HE MILL (NB)

43e Winterserie

42 km *** 08.00-10.00 uur

25 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-13.30 uur

10 km *** 08.00-13.30 uur

5 km *** 08.00-13.30 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HERMODE

Huize Provedentia – toneelzaal, Albertlaan 19, 6029 PN STERKSEL (NB)

Winterserie Hermode

20 km *** 09.00-12.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-12.00 uur

7 km *** 09.00-12.00 uur

 

 

 

 

AALSMEERSE WANDELSPORTVERENIGING

A.S.V. de Poelster, Doorweg 21, 1182 JL AMSTELVEEN (NH)

AWV Winterserie 2016-2017

25 km *** 09.00-10.30 uur

15 km *** 09.00-12.30 uur

10 km *** 09.00-12.30 uur

5 km *** 09.00-12.30 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HET GOUDEN BOLTJE

Bospaviljoen ’t Turfveld, Nattevlakweg 2, 1791 PB DEN BURG (NH)

Winterwandeltochten Texel

10 km *** 13.00-14.00 uur

5 km *** 13.00-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING TEMPO DMG

Herberg de Pol, Raadhuisstraat 8, 7478 AG DIEPENHEIM (OV)

Winterwandeltocht

15 km *** 10.00-13.00 uur

10 km *** 10.00-13.00 uur

5 km *** 10.00-13.00 uur

 

 

 

 

ROTTERDAMSE WANDELSPORT VERENIGING (RWV)

Sportcomplex Langepad, Langepad 16, 3062 CJ ROTTERDAM (ZH)

33e RWV-winterserie (5e tocht)

15 km *** 09.45-10.30 uur

10 km *** 09.45-10.30 uur

5 km *** 09.45-10.30 uur

 

 

 

 

HAAGSE WANDELSPORTVERENIGING DE VIERDAAGSCHE

Sportcomplex GDA, Madesteinweg 10, 2553 EC 'S-GRAVENHAGE (ZH)

Westduin Parkentocht

25 km *** 08.30-10.00 uur

20 km *** 08.30-11.00 uur

15 km *** 08.30-12.00 uur

10 km *** 08.30-12.00 uur

5 km *** 08.30-13.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

UELZECHT TRAMPS LËNTGEN

Festsall A Mouschelt,  Rue de Fischbach, L-7447 LINTGEN

16 km *** 07.30-13.00h

6-12 km *** 07.30-14.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Auderghem :

 

 

 

 

Adeps à Rochefort :