bnl logo 2014.png

 

 

 

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 28

JANUARI – JANVIER – JANUAR 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WELLENSE BOKKERIJDERS vzw (2034)

Zaal Sportpark, Houtstraat 35, 3830 WELLEN (LIMBURG)

Wintertocht

4-6-9-12-18 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

DE KWARTELS vzw (3143)

Parochiezaal Oosteeklo, Koning Albertstraat, 9968 OOSTEEKLO (OOST-VLAANDEREN)

Tocht rond Oosteeklo

7-12-18-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

vzw VREDESEILANDEN (5297)

Refter Sint-Pietersschool, Schooldreef 18, 8020 OOSTKAMP (WEST-VLAANDEREN)

Vredeseilandentocht

4-8-12-15-21-30 km *** 07.00-15.00

        

 

 

 

 

GULDENBERGSTAPPERS WEVELGEM (5499)

Porseleinhallen, Deken Jonckheerestraat, 8560 WEVELGEM (WEST-VLAANDEREN)

6e Eierkoekentocht

6-12-18-25-30 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

LES MARCHEURS DE LA POLICE DE MONS (HT 061)

Salle Calva, Rue du Dépôt, 7021 HAVRÉ (HAINAUT)

28e Marche Saint-Georges

6-12-20-30-43-50 km *** 06.00-15.00

 

       

 

 

 

 

LES GLOBE-TROTTERS AWIRS (FLÉMALLE) (LG 158)

Salle de Gymnastique, Rue des Awirs 222, 4400 AWIRS (LIÈGE)

30e Marche d'après-midi des Mauves et Blancs

4-6-12 km *** 12.00-17.00

 

 

 

 

LA FOURMI asbl (LUX 032)

Salle Le Cercle Patria, La Strale, 6792 RACHECOURT (LUXEMBOURG)

31e Marche d'hiver

6-10-15 km *** 13.00-17.00

 

 

 

 

LES CULS DE JATTE DU MAUGE (NA 026)

Salle de la Maison des Jeunes, Rue Saint-Pierre, 5360 HAMOIS (NAMUR)

Marche d'hiver

6-12-20-30 km *** 07.00-15.00

          

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

STICHTING GEMEENSCHAPSRUIMTE MOLENEND/ROODKERK

Dorpshuis de Mounestien, Mounewei 1, 9063 JL MÛNEIN (FR)

9e Snertkuier

25 km *** 09.00-10.00 uur

15 km *** 09.00-10.00 uur

10 km *** 10.00-14.00 uur

5 km *** 10.00-14.00 uur

 

 

 

 

 

WSV DIDERNA-W.I.K.

Clubhuis KV Diderna70 Nieuwland, Kolonieweg 2, 6952 GX DIEREN (GE)

Winterserie

15 km *** 10.00-12.00 uur

10 km *** 10.00-13.00 uur

5 km *** 10.00-14.00 uur

 

 

 

 

STICHTING VRIENDEN VAN MOLEN DE DUIF

Molen de Duif, Molenweg 91, 8071 TJ NUNSPEET (GE)

9e Midwintersnertwandeling

25 km 09.00-11.00 uur

20 km 09.00-11.00 uur

15 km 09.00-12.00 uur

10 km 10.00-13.00 uur

5 km 10.00-14.00 uur

 

 

 

 

TOCHT OM DE NOORD

Poortershoes Groningen, Oosterweg 13, 9724 CA GRONINGEN (GR)

Noorder Rondtochten

40 km *** 08.00 uur

35 km *** 08.00 uur

30 km *** 08.00 uur

25 km *** 08.00 uur

 

 

 

 

STICHTING BIESBOSCHWANDELING

The World of Walking, Nieuwstraat 14, 4921 CX MADE (NB)

Snerttocht

23 km *** 09.00 uur

23 km *** 09.30 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING ONS GENOEGEN SCHAIJK

Restaurant-zaal-ijssalon Nieuw Schaijk, Rijksweg 46, 5374 RB SCHAIJK (NB)

Snerttocht

25 km *** 08.00-11.00 uur

20 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

6 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELVERENIGING DEVENTER

Speeltuin De Driehoek, Rielerweg 110, 7416 ZJ DEVENTER (OV)

12e Over de IJssel Wandeltocht

20 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

W.S.C. VOSMEER

Dorpshuis de Vossenkuil, Bou Kooijmanstraat 4822, 4698 AM OUD-VOSSEMEER (ZE)

Winterwandeling WSC Vosmeer

25 km *** 09.00-10.30 uur

15 km *** 09.00-11.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 10.00-13.00 uur

 

 

 

 

STICHTING RANDSTAD SERIE '80

Kunst na Arbeid, Sportlaan 5, 2841 EB MOORDRECHT (ZH)

367e wandeltocht RS80 nr. 7

25 km *** 09.00-10.00 uur

15 km *** 09.00-10.00 uur

 

 

 

 

ROTTERDAMSE WANDELSPORT VERENIGING (RWV)

Sporthal Rhoon, Stationsstraat 1a, 3161 GH RHOON (ZH)

10e Rhoonse Griendentocht

40 km *** 09.00-10.00 uur

30 km *** 09.00-10.00 uur

25 km *** 09.00-11.00 uur

20 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

vv Asserboys Assen (Nl)