bnl logo 2014.png

 

 

 

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 22

JANUARI – JANVIER – JANUAR 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BOSGEUZEN-VOORKEMPEN vzw (1006)

Feestzaal Den Engel, Kerkstraat 17, 2290 VORSELAAR (ANTWERPEN)

Winterwandeling

6-9-12-15-19-23-27 km *** 08.00-15.00

    

 

 

 

 

DE KLEITRAPPERS vzw (1013)

Basisschool Bisterveld, Nieuwstraat 26, 2560 KESSEL-NIJLEN (ANTWERPEN)

Winterheidetocht

4-7-14-20-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE DRAGONDERS HASSELT vzw (2027)

GCOC Oosterhof, Dr. Vanderhoeydonckstraat 56, 3560 LUMMEN (LIMBURG)

Geeneindetocht

4-7-13-17-21 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

WSV MILIEU 2000 LOMMEL (2043)

Feestzaal Klosterhof, Oude Diestersebaan , 3920 LOMMEL (LIMBURG)

36e Edelweisstocht

4-7-10-13-18-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

BOERENKRIJGSTAPPERS vzw (3450)

Festivalhal, Donklaan 125, 9290 BERLARE (OOST-VLAANDEREN)

Donkmeertocht - 1e tocht Donkmeertrofee 2017

4-7-10-12-18-25 km *** 08.00-15.00

     

 

 

 

 

DE MARCHMANNEKES WAARSCHOOT (3506)

Parochiezaal Zomergem-Beke, Priemwegel 4, 9930 ZOMERGEM (OOST-VLAANDEREN)

Sint-Maurustocht

6-12-18-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELKLUB HALEWIJN ZOUTLEEUW vzw (4002)

PC Neerlinter, Kasteelstraat 24, 3350 LINTER (VLAAMS-BRABANT)

Wintertocht

4-6-12-20 km *** 08.00-15.00

     

 

 

 

 

WANDELCLUB TORNADO vzw (4027)

Zaal Bosuil, Bieststraat, 3191 BOORTMEERBEEK (VLAAMS-BRABANT)

Wintertocht

5-10-15-20 km *** 07.30-15.00

     

 

 

 

 

WSV DE LUSTIGE WANDELAARS MERCHTEM (4061)

Zaal Libanon, Nieuwbaan 69, 1785 MERCHTEM (VLAAMS-BRABANT)

32e Winterwandeling

6-12-18 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WERVIKSE WANDELSPORT VERENIGING vzw (5061)

Vrije Basisschool De Graankorrel, Beselarestraat 33, 8940 GELUWE (WEST-VLAANDEREN)

30e Gaperstocht

6-12-18-25-32 km *** 08.00-15.00

  

 

 

 

 

WNZB KNOKKE-HEIST vzw (5072)

Schuttersplein Stadion Olivier, Jan Devischstraat 2, 8300 KNOKKE-HEIST (WEST-VLAANDEREN)

Zwintocht

6-10-15-21 km *** 09.00-14.00

    

 

 

 

 

DE TERVAETE STAPPERS KEIEM (5439)

Brandweerkazerne, Heernisse 4, 8600 DIKSMUIDE (WEST-VLAANDEREN)

15e Brandweertocht

5-8-12-17-22-30 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

LES PANTOUFLARDS DE WIHOGNE (LG 041)

Salle Les Hayettes, Rue Lambert Dewonck 27, 4452 WIHOGNE (LIÈGE)

43e Marche des Pantouflards

5-7-13-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

MARSCHFREUNDE KELMIS (VGDS 010)

César-Franck-Athenäum, Parkstraße 32, 4720 KELMIS (LUTTICH)

45. Winterwanderung

4-6-12-20 km *** 08.00-14.00

    

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

WANDELVERENIGING BARGERMARKE

Hotel restaurant bowling De Oringer Marke, Hoofdstraat 9, 7873 BB ODOORN (DR)

2e tocht Winterkwartet

30 km *** 08.30-10.00 uur

20 km *** 08.30-11.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

BUURTVERENIGING ETENAKEN

Café A Gen Baan, Parallelweg 30, 6321 BC WIJLRE (LI)

Wintertocht Etenaken

25 km *** 07.30-11.00 uur

18 km *** 07.30-12.00 uur

12 km *** 07.30-13.00 uur

9 km *** 07.30-14.00 uur

  

 

 

 

 

WANDELCLUB WALKING ACTIVITIES

De Schakel, Kerkstraat 104, 5126 GD GILZE (NB)

Snerttocht

20 km *** 09.30-13.00 uur

12 km *** 09.30-13.00 uur

6.5 km *** 09.30-13.00 uur

 

 

 

 

DE ESTERSE WANDELAARS

Clubhuis D.E.W., Essinklaan 1, 5361 JT GRAVE (NB)

Winterserie

25 km *** 08.00-10.30 uur

20 km *** 08.00-11.30 uur

15 km *** 09.00-12.30 uur

10 km *** 09.00-12.30 uur

6 km *** 09.00-12.30 uur

 

 

 

 

AUDAX KLUB NEDERLAND

Café en zalen Huis ten Halve, Kruisstraat 60, 4707 RC ROOSENDAAL (NB)

23e Winterwandelserie

25 km *** 08.00-10.00 uur

15 km *** 09.00-11.00 uur

10 km *** 09.00-12.00 uur

 

 

 

 

VERENIGING LE CHAMPION

Sporthal De Watertoren, Watertorenweg 36, 1931 BA EGMOND AAN ZEE (NH)

Egmond Wandel Marathon tegen reuma 

21.1 km *** 08.00-10.30 uur

10.5 km *** 08.00-10.30 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HET GOUDEN BOLTJE

Bospaviljoen Het Turfveld, Nattevlakweg 2, 1791 PB DEN BURG (NH)

Winterwandeltochten Texel

10 km *** 13.00-14.00 uur

5 km *** 13.00-14.00 uur

 

 

 

 

HENGELOSE WANDELUNIE

Zandelhuis H.W.U., Twekkelerweg 249, 7553 LX HENGELO (OV)

Winterwandeling

18 km *** 09.00-11.00 uur

12 km *** 09.00-12.00 uur

6 km *** 09.00-12.00 uur

 

 

 

 

HAAGSE WANDELSPORTVERENIGING DE VIERDAAGSCHE

Sportcomplex GDA, Madesteinweg 10, 2553 EC 'S-GRAVENHAGE (ZH)

Wateringseveldtocht

30 km *** 08.30-10.00 uur

25 km *** 08.30-10.00 uur

20 km *** 08.30-11.00 uur

15 km *** 08.30-12.00 uur

10 km *** 08.30-12.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

WANDERTRAMPS GARNICH - GDL 093

Veräinshaus Garnich, Rue des Sacrifiés 6, L-8358 GARNICH

6-12 km *** 08.00-14.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Erpent

 

 

 

 

 

Adeps à Fromiée

 

 

 

 

 

Adeps à Labiau

 

 

 

 

 

Adeps à Neufmaison

 

 

 

 

 

Adeps à Nivezé

 

 

 

 

 

Adeps à Thynes

     

 

 

 

 

Adeps à Waillet

  

 

 

 

 

Adeps à Ways