bnl logo 2014.png

 

 

 

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 21

JANUARI – JANVIER – JANUAR 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DE GREVENBROEKERS vzw (2040)

Meisjes Chiroheem, Molenstraat 32, 3930 HAMONT (LIMBURG)

Wintertocht

6-10-13-17-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

OMLOOP KLUISBERGEN vzw (3034)

Zaal Volkswelzijn, Grote Herreweg 158, 9690 KLUISBERGEN (OOST-VLAANDEREN)

10e Winterwandeling

5-14-19-24 km *** 08.00-15.00

      

 

 

 

 

WSV ZELDEN RUST (3261)

CC De Halle, Rooseveltlaan 1A, 4571 HT AXEL (ZEELAND-NEDERLAND)

19e Zelden Rust Wintertocht

7-14-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

VOS SCHAFFEN vzw (4049)

Gildenzaal, Pastorijstraat, 3290 SCHAFFEN-DIEST (VLAAMS-BRABANT)

Hugo Bonnyns-tocht

4-6-12-20-30 km *** 07.00-15.00

            

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Gare de Dinant, Rue de la Station, 5500 DINANT (NAMUR)

Euraudax Namur

50 km *** 09.00

 

    

 

 

 

 

WANDELCLUB KOEKELARE vzw (5127)

Cultureel Centrum De Balluchon, Moerestraat 19, 8680 KOEKELARE (WEST-VLAANDEREN)

Nieuwjaarstocht

5-6-9-14-17-23 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

DE SPARTASTAPPERS ARDOOIE vzw (5391)

Fuifzaal De Ark, Melkerijstraat 2, 8850 ARDOOIE (WEST-VLAANDEREN)

Moezeltocht

5-7-10-12-15-20 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

VERDIGYM COLLINES FLOBECQ (HT 003)

Maison du Village, Rue Abbé Pollart 4, 7880 FLOBECQ (HAINAUT)

Marche du Pourchau de Saint-Antoine

5-8-14 km *** 12.00-20.00

   

 

 

 

 

LES PANTOUFLARDS DE WIHOGNE (LG 041)

Salle Les Hayettes, Rue Lambert Dewonck 27, 4452 WIHOGNE (LIÈGE)

43e Marche des Pantouflards

5-7-13-21-30 km *** 07.00-15.00

     

 

 

 

 

SCML MAMMOUTH (LG 082)

Salle Le Cercle, Place Communale, 4340 AWANS (LIÈGE)

Marche d'après-midi

3-6-12 km *** 12.00-17.00

 

 

 

 

LES SPIROUS DE JEMEPPE S/SAMBRE (NA 036)

Ecole Fédération Wallonie Bruxelles, Rue Haute 60, 5190 SPY (NAMUR)

Marche de l'homme de Spy

4-7-14-21-30 km *** 07.00-15.00

        

 

 

 

 

MARSCHFREUNDE KELMIS (VGDS 010)

César-Franck-Athenäum, Parkstraße 32, 4720 KELMIS (LUTTICH)

45. Winterwanderung

4-6-12-20 km *** 08.00-14.00

    

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

WANDELVERENIGING BARGERMARKE

Hotel restaurant bowling De Oringer Marke, Hoofdstraat 9, 7873 BB ODOORN (DR)

2e tocht Winterkwartet

30 km *** 08.30-10.00 uur

20 km *** 08.30-11.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

WS '78

De Veluwehal, Nieuwe Markt 6, 3771 CB BARNEVELD (GE)

Eerste toren en molentocht

40 km *** 09.00 uur

 

  

 

 

 

 

WIOS EPE

Verenigingsgebouw WIOS Epe, Lohuizerweg 18, 8162 EX EPE (GE)

25e Jubileum Boerenkoolwandeltocht

15 km *** 09.30-11.00 uur

10 km *** 09.30-11.30 uur

5 km *** 09.30-11.30 uur

 

 

 

 

FRIESE LANGE AFSTAND LOPERS

Harbour Jazz Club, Havenkade-West 3, 9672 BB WINSCHOTEN (GR)

Lodewijk van Nassau-wandeltocht

40 km *** 09.00 uur

25 km *** 09.15 uur

 

    

 

 

 

 

ATLETIEK- EN RECREATIESPORTVERENIGING THOR

Thorhonk sportpark Vierhoeven, Nispenseweg 5, 4707 RA ROOSENDAAL (NB)

Winterwandeltocht.

25 km *** 09.00-10.00 uur

17 km *** 09.00-10.00 uur

10 km *** 09.00-12.00 uur

6 km *** 09.00-12.00 uur

 

 

 

 

 

VERENIGING LE CHAMPION

Sporthal De Watertoren, Watertorenweg 36, 1931 BA EGMOND AAN ZEE (NH)

Egmond Wandel Marathon tegen reuma 

21.1 km *** 08.00-10.30 uur

10.5 km *** 08.00-10.30 uur

 

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING ZELDEN RUST

Cultureel centrum De Halle, Rooseveltlaan 1a, 4571 HT AXEL (ZE)

19e Zelden Rust Wintertocht

21 km *** 08.00-13.00 uur

14 km *** 08.00-14.00 uur

7 km *** 08.00-15.00 uur

 

 

 

 

W.S.V. WILLEN IS KUNNEN

Ons Plekje, Falckstraat 4, 4384 AA VLISSINGEN (ZE)

Wintertocht

30 km *** 08.00-09.00 uur

20 km *** 08.00-09.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-12.00 uur

5 km *** 09.00-12.00 uur

 

 

 

 

SPORTVERENIGING DE LIER

Sportcentrum Vreeloo, Veilingweg 16,  2678 LN DE LIER (ZH)

Midwinterwandeltocht

40 km *** 08.30-09.30 uur

25 km *** 08.30-10.00 uur

15 km *** 08.30-12.00 uur

10 km *** 08.30-14.00 uur

5 km *** 08.30-14.00 uur

 

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORT DORDRECHT e.o.

Kantine vv Peursum, Sportplein 1, 3381 LL GIESSENBURG (ZH)

Koek en Zopietocht

25 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-14.00 uur

 

 

 

 

HAAGSE WANDELSPORTVERENIGING DE VIERDAAGSCHE

Sportcomplex GDA, Madesteinweg 10, 2553 EC 'S-GRAVENHAGE (ZH)

Wateringseveldtocht

30 km *** 08.30-10.00 uur

25 km *** 08.30-10.00 uur

20 km *** 08.30-11.00 uur

15 km *** 08.30-12.00 uur

10 km *** 08.30-12.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere