bnl logo 2014.png

 

 

 

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 15

JANUARI – JANVIER – JANUAR 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV CLUB 76 MERKSEM vzw (1007)

Sportpark Ruggeveld, Ruggeveldlaan 480, 2100 DEURNE-ANTWERPEN (ANTWERPEN)

Wintertocht

5-7-10-15-20-27 km *** 08.00-15.00

  

 

 

 

 

T BEERKE BEERSE vzw (1019)

Refter Basisschool 't Locomotiefje, Karel Van Nyenlaan 12, 2340 BEERSE (ANTWERPEN)

Berentocht - Winterwandeling regio Antwerpen

4-6-10-15-20-25-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

WSV DE HEIKNEUTERS vzw (2006)

Feestzaal Bethanië, Bethaniëstraat 74, 3600 GENK (LIMBURG)

Wintertocht

5-8-12-17-20 km *** 08.00-15.00

     

 

 

 

 

WSV DE KAMPSE WANDELAARS (2019)

Buurthuis Heppen, Heidestraat 65, 3971 HEPPEN (LIMBURG)

Wintertocht

4-6-8-12-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE KADEES vzw (3063)

Sint-Vincentiusinstituut, Pachthofstraat 1, 9308 GIJZEGEM (OOST-VLAANDEREN)

Sint-Antoniustocht

5-10-14-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

WANDELCLUB SCHELDESTAPPERS ZINGEM vzw (3105)

Voetbalkantine Vurste, Leenstraat, 9890 VURSTE (OOST-VLAANDEREN)

Bijkomende startplaats voor 15, 21 en 30 km : School Dikkelvenne, Bossemstraat 2, Dikkelvenne-Gavere

13e Scheldevalleitocht - Viggaaltocht

6-10-15-21-30 km *** 07.00-15.00

         

 

 

 

 

RWK DE MORGENSTOND HUMBEEK (4161)

Parochiezaal, Humbeeksebaan 190, 1980 ZEMST (VLAAMS-BRABANT)

Wintertocht

5-7-14-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

WANDELCLUB VIER OP EEN RIJ GROOT-ZEDELGEM vzw (5137)

Stapsteen, Koningin Astridstraat 2, 8210 VELDEGEM (WEST-VLAANDEREN)

29e Wintertocht - Brugse Ommeland Wandeltrofee

6-12-18-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

VLAEMSCH HUISEKE GODEWAERSVELDE (5344)

Salle des Fêtes Oxelaere, Contour de l'Église 1, 59670 OXELAËRE (NORD-FRANCE)

Cassel, dak van Vlaanderen

6-12-18-25-33 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

DE STREUVELSSTAPPERS (5408)

OC Ansold, Landergemstraat 2, 8570 ANZEGEM (WEST-VLAANDEREN)

16e Sint-Antoniuswandeltocht

6-9-12-16-22 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE KLINKERCLUB (5469)

Sint-Pieterszaal, Brugsesteenweg 307, 8520 KUURNE (WEST-VLAANDEREN)

Nieuwjaarswandeling

6-10-15-23 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

LES SYMPAS DE LANDELIES (HT 071)

Salle Omnisports H. Laloyaux, Rue de Cousolre, 6111 LANDELIES (HAINAUT)

23e Marche des Sympas

4-6-11-21 km *** 07.00-15.00

      

 

 

 

 

FORTS MARCHEURS EMBOURG (LG 004)

Collège du Sartay, Rue Pierre Henvard 64, 4053 EMBOURG (LIÈGE)

30e Marche de la Chouffe

4-6-12-21 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

 

LES SPITANTS DE NAMUR asbl (NA 029)

Arsenal, Rue Bruno 11, 5000 NAMUR (NAMUR)

39e Marche de la Citadelle

4-7-14-21-30 km *** 07.00-15.00

          

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE WANDELVRIEND

Kantine Tennisvereniging Altec, Haartsestraat 150, 7121 WK AALTEN (GE)

12e Winterwandelweekend

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-11.30 uur

15 km *** 08.00-11.30 uur

10 km *** 08.00-13.00 uur

5 km *** 08.00-13.00 uur

 

 

 

 

EERSTE APELDOORNSE WANDEL CLUB WANDELLUST

Clubgebouw Wandellust, Houtweg 28A, 7335 EX APELDOORN (GE)

17e Oliebollenwandelingen

25 km *** 09.00-11.00 uur

20 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DOOR OEFENING STERK BARCHEM

Camping de Heksenlaak, Zwiepseweg 34, 7244 NA BARCHEM (GE)

Winter5maandse 3e tocht

25 km *** 09.00-10.00 uur

15 km *** 09.00-11.00 uur

10 km *** 10.00-12.00 uur

6 km *** 10.00-12.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING PASCHALIS

Jeugdhuis Woezik, Woeziksestraat 334, 6604 CC WIJCHEN (GE)

3e tocht 37e Winterwandelserie

20 km *** 08.00-11.00 uur

10 km *** 08.00-12.00 uur

5 km *** 08.00-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELVRIENDEN RANSDAAL

’t Wouves, Dorpsplein 14, 6311 AN RANSDAAL (LI)

Wintertocht

20 km *** 08.00-12.30 uur

15 km *** 08.00-13.00 uur

10 km *** 08.00-13.30 uur

 

 

 

 

STICHTING SINT ROCHUS

Verenigingsgebouw in de Wieën, Eiland 3A, 6107 CA STEVENSWEERT (LI)

Wintermaaswandeling

20 km *** 08.00-12.00 uur

13 km *** 08.00-13.00 uur

7 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING ZONDER UITVALLERS THUIS

Clubhuis Z.U.Th., Churchill-laan 12, 5421 HA GEMERT (NB)

Winterserie

20 km *** 08.00-11.00 uur

12 km *** 08.00-13.00 uur

7 km *** 08.00-13.00 uur

 

 

 

 

WSV. OLLANDSE LANGE AFSTAND TIPPELAARS (OLAT)

De Stapperij, Spoordonkseweg 80, 5688 KE OIRSCHOT (NB)

50e OLAT winterserie

40 km *** 08.00-09.00 uur

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-12.30 uur

15 km *** 08.00-12.30 uur

10 km *** 08.00-12.30 uur

 

  

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING WAALWIJK '82

Buurthuis Zanddonk, Willaertpark 2A, 5144 VM WAALWIJK (NB)

Winterserie

30 km *** 09.00-10.30 uur

25 km *** 09.00-10.30 uur

20 km *** 09.00-11.30 uur

15 km *** 09.00-11.30 uur

10 km *** 09.00-13.30 uur

5 km *** 09.00-13.30 uur

 

 

 

 

STICHTING SPORTWANDELSCHOOL HOORN/WESTFRIESLAND

Café-restaurant De Viersprong, Laanweg 1, 1871 BH SCHOORL (NH)

Nieuwjaarswandeling Schoorlse Duinen

25 km *** 09.00–09.30 uur

20 km *** 09.30–10.00 uur

15 km *** 10.00–11.00 uur

10 km *** 10.00–13.00 uur

 

 

 

 

BUTTONKAMPIOEN

Voetbalvereniging ATC'65, Torenlaan 60, 7559 PB HENGELO (OV)

Winterwandeling

60 km *** 08.00 uur

50 km *** 08.00 uur

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

Café-restaurant Bon, Winkeldijk 24, 3645 AP VINKEVEEN (UT)

Weide Winterwandeltocht

25 km *** 09.00-11.00 uur

20 km *** 09.00-12.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

6 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORT ALPHEN AAN DEN RIJN

Jeu de Boer, Galgweg 5, 2391 MV HAZERSWOUDE-DORP (ZH)

Koek & Lopie Winterwandelingen 2017

30 km *** 08.30 uur

20 km *** 09.30 uur

10 km *** 11.00 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

STARFIGHTER FOOTING TEAM BELVAUX-SOLEUVRE

Centre Artikuss,  Rue Jean Anen 3, L-4413 SOLEUVRE

7-12-15 km *** 08.00-14.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

KWB Hulshout :

 

 

 

 

KWB Sint-Job-In-‘t-Goor :

 

 

 

 

Adeps à Durnal :  

 

 

 

 

Adeps à Libramont :