bnl logo 2014.png

 

 

 

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 8

JANUARI – JANVIER – JANUAR 2017

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV BEEKAKKERS BEERSE vzw (1011)

Parochiezaal Sint-Jan, De Nefstraat 19, 2275 GIERLE-LILLE (ANTWERPEN)

35e Boerenfrikadellentocht - Winterwandeling regio Antwerpen

5-8-11-15-20-25-30 km *** 08.00-15.00

    

 

 

 

 

WSV IBIS PUURS vzw (1093)

Zaal Centrum, Jan Hammeneckerstraat, 2870 BREENDONK (ANTWERPEN)

1e Ibis-Winterserietocht

4-10-16-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB SPORT + KINROOI vzw (2036)

Gemeentelijke Basisschool, Nelisveld 5, 3640 KINROOI (LIMBURG)

Nieuwjaarstocht

4-8-13-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV BLIJF JONG GENEBOS vzw (2044)

Ontmoetingscentrum Sint-Jan, Genebosstraat , 3945 KWAADMECHELEN (LIMBURG)

40e Wintertocht

4-7-9-12-15-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB JO-NE VIJLEN (2104)

Jeugdgebouw Jong Nederland, Hopschet 2, 6294 BL VIJLEN (LIMBURG-NEDERLAND)

Wintertocht

6-10-15-20 km *** 08.00-14.00

     

 

 

 

 

POSTILJON WANDELCLUB MERELBEKE vzw (3091)

Gemeenschapsschool, Kasteellaan 1, 9840 DE PINTE (OOST-VLAANDEREN)

Nieuwjaarswandeling

6-12-15-18-24-30 km *** 07.30-15.00

     

 

 

 

 

WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS vzw (3201)

Polyvalente Zaal, Kieldrechtstraat 12, 9170 DE KLINGE (OOST-VLAANDEREN)

Driekoningentocht

6-10-15-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

DE LEEUWERIK LANDEN vzw (4001)

Voetbalkantine Sparta, Karel de Grotelaan, 3400 LANDEN (VLAAMS-BRABANT)

Wintertocht

5-8-14-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

HOUTHEIMSTAPPERS STEENOKKERZEEL vzw (4138)

De Molekens, Wambeekstraat 27, 1820 STEENOKKERZEEL (VLAAMS-BRABANT)

Zachte Landing Tochten

5-7-13-15-20-23 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK vzw (4358)

Provinciaal Proefcentrum voor Kleinfruit Pamel, Molenstraat 28, 1760 PAMEL (VLAAMS-BRABANT)

11e Nieuwjaarstocht

6-10-15-20-26-32 km *** 08.00-15.00

       

 

 

 

 

GODELIEVESTAPPERS RUDDERVOORDE vzw (5059)

CC De Wissel, Tramstraat 8, 8750 ZWEVEZELE (WEST-VLAANDEREN)

Nieuwjaarstocht

5-7-10-13-18-22 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WNZB KNOKKE-HEIST vzw (5072)

Basisschool De Zeeparel, Kursaalstraat, 8301 HEIST-AAN-ZEE (WEST-VLAANDEREN)

Strand- en Polderwandeling

6-10-15-21 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

 

LES PIMPONS DE GEMBLOUX (NA 046)

Salle La Clairière, Rue du Chainia 47, 5081 MEUX (NAMUR)

33e Marche des Etrennes - Challenge des Galoches en Folie

4-7-13-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

STICHTING JEUGD- EN JONGERENWERK SMILDE

vv Smilde '94, Boerenlaan 7a, 9422 JK SMILDE (DR)

Snertwandeltocht vv Smilde'94

10 km *** 10.00-13.00 uur

5 km *** 10.00-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELEN IS ONS STREVEN ' 81

Wijkcentrum Ark van Oost Nijmegen, Cipresstraat 154, 6523 HR NIJMEGEN (GE)

11e Snertmars

20 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-14.00 uur

 

 

 

 

NORDIC WALKING VERENIGING LIMBURG

Eetcafe Op ‘t Indsje, Rijksweg 97, 6267 AE CADIER EN KEER (LI)

NWWL wandeling omgeving Cadier en Keer

15 km *** 9.30 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE NATUURVRIENDEN

Café Den Tommes, Grootdorp 40, 5815 AE MERSELO (LI)

Winterserie

20 km *** 09.00-12.00 uur

15 km *** 09.00-12.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

ROOMS KATHOLIEKE FANFARE SINT DONATUS

De Horsel, Garage Haleco, Daelderweg 27, 6361 HK NUTH (LI)

Winterwandeling

24 km *** 08.00-12.00 uur

18 km *** 08.00-12.00 uur

12 km *** 08.00-14.00 uur

8 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

DOOR WANDELEN FIT

Kantine TSC 04, Bakenbosweg 6, 5932 AH TEGELEN (LI)

Winterwandeling

35 km *** 08.00-10.00 uur

25 km *** 08.00-11.30 uur

15 km *** 08.00-13.00 uur

10 km *** 08.00-14.00 uur

5 km *** 08.00-14.00 uur

 

 

 

 

 

NORDIC WALKING VERENIGING DE WITRIJT

SBP Outdoor, Witrijtseweg 15, 5571 XJ BERGEIJK (NB)

Maandwandeling

16 km *** 08.30-10.00 uur

8 km *** 08.30-11.00 uur

 

 

 

 

STICHTING JEUGD- EN JONGEREN CENTRUM ERP

Clubgebouw J.J.C., Ottenstraat 4, 5469 CZ ERP (NB)

JJC Winterwandeltocht

30 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-11.00 uur

12 km *** 09.00-12.00 uur

6 km *** 10.00-13.00 uur

 

 

 

 

DE OSSE MAASKANT

De Kriekenput, Schaijkseweg 3a, 5373 KL HERPEN (NB)

Winterserie 1e deel

20 km *** 09.00-10.00 uur

15 km *** 09.00-11.00 uur

10 km *** 09.00-12.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING AMICITIA

Clubhuis Op Goede Voet, Sportweg 15, 5451 HE MILL (NB)

43e Winterserie

25 km *** 08.00-10.00 uur

20 km *** 08.00-12.00 uur

15 km *** 08.00-13.30 uur

10 km *** 08.00-13.30 uur

5 km *** 08.00-13.30 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HART VAN BRABANT

Restaurant Boerke Mutsaers, Vijverlaan 2, 5042 PZ TILBURG (NB)

3e tocht Winterserie Hart van Brabant

33 km *** 09.00 uur

23 km *** 09.15-11.00 uur

13 km *** 09.15-11.00 uur

5 km *** 09.15-11.00 uur

 

 

 

 

AALSMEERSE WANDELSPORTVERENIGING

A.S.V. de Poelster, Doorweg 21, 1182 JL AMSTELVEEN (NH)

AWV Winterserie 2016-2017

25 km *** 09.00-10.30 uur

15 km *** 09.00-12.30 uur

10 km *** 09.00-12.30 uur

5 km *** 09.00-12.30 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HET GOUDEN BOLTJE

Restaurant Bos en Duin, Bakkenweg 16, 1797 RJ DEN HOORN (NH)

WinterwandeltochtenTexel

10 km *** 13.00-14.00 uur

5 km *** 13.00-14.00 uur

 

 

 

 

STICHTING WANDELVIERDAAGSE HET GOOI

SV Laren 99, Schuilkerkpad 1, 1251 SC LAREN (NH)

3e Groepswandeling Wandelvierdaagse Het Gooi

18 km *** 9.30 uur

 

 

 

 

WANDELSPORT VERENIGING DE ZWERVERS

Sporthal Heliomare, Relweg 51, 1949 EC WIJK AAN ZEE (NH)

29e Winter Strand Duinwandeling

25 km *** 09.00-11.00 uur

20 km *** 09.00-11.00 uur

15 km *** 09.00-13.00 uur

10 km *** 09.00-13.00 uur

5 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

FYSIOTHERAPIE LANGEVEEN

Cafe Restaurant Waaijer, Hardenbergerweg 275, 7679 VM LANGEVEEN (OV)

Turvenloop

15 km *** 10.00-13.00 uur

10 km *** 10.00-14.00 uur

5 km *** 10.00-14.00 uur

 

 

 

 

STICHTING SALLANDS LANDBOUWMUSEUM DE LAARMAN

Museum De Laarman, Butzelaarstraat 60, 8105 AR LUTTENBERG (OV)

Lekker uitwaaien

18 km *** 09.00-13.00 uur

12 km *** 09.00-13.00 uur

3 km *** 09.00-13.00 uur

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING TEMPO DMG

De Haverkamp, Stationsstraat 28, 7475 AM MARKELO (OV)

Winterwandeltocht

15 km *** 10.00-13.00 uur

10 km *** 10.00-13.00 uur

5 km *** 10.00-13.00 uur

 

 

 

 

ROTTERDAMSE WANDELSPORT VERENIGING (RWV)

Sportcomplex Langepad, Langepad 16, 3062 CJ ROTTERDAM (ZH)

33e RWV-winterserie (4e tocht)

15 km 09.45-10.30 uur

10 km 09.45-10.30 uur

5 km 09.45-10.30 uur

 

 

 

 

HAAGSE WANDELSPORTVERENIGING DE VIERDAAGSCHE

Sortcomplex GDA, Madesteinweg 10, 2553 EC 's-GRAVENHAGE (ZH)

1e Pannenkoekentocht

25 km *** 08.30-10.00 uur

20 km *** 08.30-11.00 uur

15 km *** 08.30-12.00 uur

10 km *** 08.30-12.00 uur

5 km *** 08.30-13.00 uur

 

 

 

 

STICHTING DEN HAAG MARATHON

Hague Road Runners, Groenendaal 11, 2244 BK WASSENAAR (ZH)

Winterstrand wandelmarathon

42 km *** 08.00-09.00 uur

31 km *** 08.30-09.30 uur

21 km *** 09.00-11.30 uur

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

TRËPPELFRËNN LEIDELENG - GDL 069

Hall Omnisports,  Place des Martyrs 7, L-3361 LEUDELANGE

5-10-15 km *** 08.00-14.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

KWB Booischot

  

 

 

 

 

Adeps à Braine-l’Alleud 

 

 

 

 

Adeps à Crisnée 

 

 

 

 

 

Adeps à Natoye

  

 

 

 

 

Adeps à Wiers