bnl logo 2014.png

 

 

 

DECEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 18

DECEMBER – DECEMBRE – DEZEMBER 2016

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

BOSGEUZEN-VOORKEMPEN VZW (1006)

School Dennenhof, De Rentfort 9, 2970 SCHILDE (ANTWERPEN)

Winterwandeling

6-11-16-22 km *** 08.00-15.00u

  

 

 

 

 

DE KLEITRAPPERS VZW (1013)

Clublokaal De Kleitrappers, Korte Veerstraat 2, 2840 TERHAGEN-RUMST (ANTWERPEN)

Verdwenen Gehuchtjestocht - Winterwandeling regio Antwerpen

4-10-15-21 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

PROVINCIALE BESTUURSKERN ANTWERPEN (1901)

Sint-Lievenscollege, Amerikalei 32, 2000 ANTWERPEN (ANTWERPEN)

Antwerpen in de winter

4-7-9 km *** 10.00-19.00u

         

 

 

 

 

WANDELCLUB PAUL GERARD (2051)

Buurthuis De Kardijk, Burg. Heymansplein 14A, 3581 BEVERLO (LIMBURG)

Kerstmistocht

4-8-12-20 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

TERUG OP STAP POST VZW (2071)

De Binder, Vijversstraat 2A, 3500 KIEWIT-HASSELT (LIMBURG)

Kerstwandeling

4-8-13-21 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

 

ROOSENBERG WANDELKLUB WAASMUNSTER VZW (3029)

POC, Rivierstraat 14, 9250 WAASMUNSTER (OOST-VLAANDEREN)

Kersttocht RWK

6-12-20 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

WANDELCLUB DE SCHOOIERS WICHELEN VZW (3494)

Gemeenteschool (Gibo), Margote 114, 9260 WICHELEN (OOST-VLAANDEREN)

19e Schooierstocht

6-10-13-16-21 km *** 07.30-15.00u

  

 

 

 

 

WSV LEUVEN VZW (4031)

Boudewijnstadion, Diestsesteenweg 288, 3010 KESSEL-LO (VLAAMS-BRABANT)

Wintertocht B.P.W.C.

4-6-12-20 km *** 08.00-15.00u

  

 

 

 

 

WANDELCLUB DE MARKTROTTERS HERNE VZW (4114)

Sint-Augustinus College, Aatsesteenweg 1, 7850 EDINGEN (HENEGOUWEN)

Eindejaarstocht

4-6-10-15-22 km *** 08.00-15.00u

        

 

 

 

 

WSV DE KEIGNAERTTRIPPERS OOSTENDE VZW (5011)

KTA1 HoTech Oostende, Leopold III-laan 3, 8400 OOSTENDE (WEST-VLAANDEREN)

9e Wandeltocht Oostende met Kerstlicht

6-12-18 km *** 10.00-19.00u

       

 

 

 

 

DE HEUVELLANDSTAPPERS VZW (5089)

OC Klaverhulle, Guido Gezellestraat 1, 8953 WIJTSCHATE (WEST-VLAANDEREN)

Eigen Kweek-tocht

5-7-10-13-20 km *** 07.30-15.00u

    

 

 

 

 

WSV DE MOLENSTAPPERS RUISELEDE VZW (5330)

Parochiale Feestzaal, Brandstraat, 8755 DOOMKERKE-RUISELEDE (WEST-VLAANDEREN)

22e Putje Wintertocht

4-6-9-12-15-20-25 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

 

LES SPARTIATES DE GEMBLOUX ASBL (NA015)

Athénée Royal de Gembloux, Rue Gustave Docq 25, 5030 GEMBLOUX (NAMUR)

Marche des Spartiates

4-7-12-21 km *** 07.00-15.00h

            

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STG. TOERCOMMISSIE

SCHOONEBEEK (DR)

5e Midwinterhoornwandeltocht

6-10 km *** 16.30-17.30

 

 

 

 

STG. ALMEERDAAGSE

ALMERE (FL)

Weekendwandeltocht Almere Poort

25 km *** 08.30-12.00
5-10-15-20 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV DOS BARCHEM

BARCHEM (GE)

Winter5maandse 2e tocht

25 km *** 09.00-10.00
15 km *** 09.00-11.00
6-10 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

STICHTING INTERNATIONALE VIERDAAGSE APELDOORN

EPE (GE)

11e Veluwse Midwienterkuiertòch

15 km *** 12.00-12.45
10 km *** 12.00-13.30
5 km *** 12.00-14.00

 

 

 

 

WANDELCOMITÉ MELODILIA OSPEL

OSPEL (LI)

Winterpeelwandeling

20 km *** 08.00-11.00
15 km *** 08.00-12.00
7-10 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WSV AMICITIA MILL

MILL (NB)

43e Winterserie Mill

25 km *** 08.00-10.00
20 km *** 08.00-12.00
5-10-15 km *** 08.00-13.30

 

 

 

 

LIEF ZIJN VOOR JEZELF

MILL (NB)

Lief zijn voor jezelf wandeling

5 km *** 10.00

 

 

 

 

WSV DE GRENSLOPERS

LUYKSGESTEL (NB)

De Kerstwandeling

20 km *** 08.00-12.00
15 km *** 08.00-13.00
7-10 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

SV DE L.A.T.

AMSTERDAM (NH)

Winterserie Snelwandel - Prestatietochten Amsterdam

5-10-15-20 km *** 11.30

 

 

 

 

STG. SPORTWANDELSCHOOL HOORN-WEST FRIESLAND

CASTRICUM (NH)

Deining Midwinter Wandeltocht

20 km *** 10.00-11.00
8 km *** 11.00-12.00

 

 

 

 

STG. S.B.N. TUBBERGEN

REUTUM (OV)

16e Midwinterhoornwandeling

15 km *** 10.30-13.00
6-10 km *** 10.30-14.00

 

 

 

 

ROTTERDAMSE WANDELSPORT VERENIGING

CAPELLE AAN DEN IJSSEL (ZH)

21e Capelse tweedaagse RWV

35 km *** 09.00-10.00
25 km *** 09.00-11.00
5-10-15 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GDL 092 AMICALE 5X BERINGEN INTERNATIONAL

Hall Irbicht, Rue Irbicht, L 7590 BERINGEN

6-11-15 km *** 08.00-14.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

KWB te Ramsel

  

 

 

 

 

Adeps à Dave

  

 

 

 

 

Adeps à Ellezelles

  

 

 

 

 

Pelgrimage Margraten (Nl) – Banneux

 

 

 

 

Comité Ardennes-Meuse à Sedan (F)