bnl logo 2014.png

 

 

 

DECEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 11

DECEMBER – DECEMBRE – DEZEMBER 2016

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

SINT MICHIELSTAPPERS BRECHT VZW (1035)

Zaal De Eikel, Oude Veldstraat 4, 2960 BRECHT (ANTWERPEN)

Smoutebollentocht - Winterserietocht A.P.W.C.

4-7-11-14-18-22-26-30 km *** 08.00-15.00u

     

 

 

 

 

WC AVIAT SINT-TRUIDEN VZW (2028)

Domein Terbiest, Hasseltsesteenweg 103, 3800 SINT-TRUIDEN (LIMBURG)

Kerstsfeer In Sint-Truiden

7-10-13-20 km *** 08.00-14.30u

      

 

 

 

 

W.S.V. DE BOSDRAVERS EKSEL (2048)

Gemeentelijke Basisschool, Groenstraat, 3941 EKSEL (LIMBURG)

Wintertocht

4-6-12-20 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

LEOPOLD I-STAPPERS (2406)

Buurthuis Heppen, Heidestraat, 3971 HEPPEN-LEOPOLDSBURG (LIMBURG)

Winterwandeling

4-6-7-9-10 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

WANDELCLUB SCHELDESTAPPERS ZINGEM VZW (3105)

Feestzaal De Korenbloem, Kerkplein, 9750 ZINGEM (OOST-VLAANDEREN)

35e Sint-Bavotocht - Viggaaltocht

6-10-15-21-30 km *** 07.00-15.00u

     

 

 

 

 

REYNAERTSTAPPERS VZW (3150)

Polyvalente zaal De Klavers, Sint-Andriesstraat 4, 9111 BELSELE SINT-NIKLAAS (OOST-VLAANDEREN)

32e Kersttocht

6-11-17-23 km *** 07.30-15.00u

     

 

 

 

 

DE BOLLEKENS ROTSELAAR VZW (4018)

Montfortcollege, Aarschotsesteenweg 39, 3110 ROTSELAAR (VLAAMS-BRABANT)

Spek met eieren-tocht

4-6-12-20 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

WSV ‘T FLUITEKRUID WOLVERTEM (4096)

Gemeentelijke Fusieschool Wolvertem, Hoogstraat 40, 1861 WOLVERTEM (VLAAMS-BRABANT)

29e Winterwandeling

5-10-15-20 km *** 08.00-15.00u

   

 

 

 

 

VZW WANDELCLUB DE DUINTRAPPERS WESTENDE (5008)

Zaal De Witte Burg, Witte Burg 92, 8670 OOSTDUINKERKE (WEST-VLAANDEREN)

De Hoge Blekkertocht

6-10-18-22-30 km *** 08.00-15.00u

   

 

 

 

 

GODELIEVESTAPPERS RUDDERVOORDE VZW (5059)

Sporthal De Strooien Hane, Albert Van Caloenstraat 2, 8210 LOPPEM (WEST-VLAANDEREN)

Wintertocht

5-7-10-13-18-22 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

SPOETNIKSTAPPERS VZW (5363)

Gemeenteschool Slijpe - Zaal Ter Zelte, Odiel Spruyttestraat 5, 8433 SLIJPE (WEST-VLAANDEREN)

19e Poldertocht

7-14-24 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

LES BOITEUX DU FOND (HT023)

Serres Gotto, Allée Verte 23, 7100 SAINT-VAAST (HAINAUT)

Marche de Noël

8-12-20 km *** 07.00-15.00h

 

 

 

 

LES RASE-MOTTES D’AISEAU PRESLES (HT082)

Salon Communal, Rue Lambot, 6250 AISEAU (HAINAUT)

Télévie

4-7-12-21 km *** 07.00-15.00h

 

 

 

 

LES MARCHEURS FOURONNAIS (LG017)

Salle Rimbievaux, Rue Remersdael Village 20, 3791 REMERSDAAL (LIMBOURG)

43e Marche des Fourons

6-13-21 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 

LES DJÂLES D’ANHÉE ASBL (NA052)

Abbaye de Maredsous, Rue de Maredsous 11, 5537 DENÉE (NAMUR)

11e Marche des Abbayes

4-6-12-18-25 km *** 07.00-15.00h

                         

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WSV GORSSEL

GORSSEL (GE)

Gorsselse Wandeltocht

30 km *** 08.30-10.00
20 km *** 08.30-11.00
15 km *** 08.30-12.00
5-10 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 

WSV STEEDS VOORWAARTS

VELP (GE)

Wintertocht

5-10-15 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV PASCHALIS

WIJCHEN (GE)

2e tocht 37e Winterwandelserie

20 km *** 08.00-11.00
10 km *** 08.00-12.00
5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WSV ECHT

ECHT (LI)

Wintertocht

25 km *** 08.00-10.00
19 km *** 08.00-12.00
7-12 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WC CÓMPENÉÉJ

MEIJEL (LI)

Groote Peel en Kanalenwandeltocht

22 km *** 08.00-11.00
14 km *** 08.00-12.00
7 km *** 08.00-13.30

 

 

 

 

STG. CAECILIA EVENEMENTEN

PUTH (LI)

25e Int. Kerstwandeltocht

25 km *** 08.00-12.00
15 km *** 08.00-13.00
5-10 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WSV DOOR WANDELEN FIT

TEGELEN (LI)

Winterwandeling

25 km *** 08.00-11.30
15 km *** 08.00-13.00
5-10 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

AUDAX KLUB NEDERLAND

ROOSENDAAL (NB)

23e Winterwandelserie

25 km *** 08.00-10.00
15 km *** 09.00-11.00
10 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HART VAN BRABANT

TILBURG (NB)

2e winterserie Hart van Brabant

33 km *** 09.00
5-13-23 km *** 09.15-11.00

 

 

 

 

AALSMEERSE WANDELSPORT VERENIGING

AMSTELVEEN (NH)

Winterserie 2016/2017

25 km *** 09.00-10.30
5-10-15 km *** 09.00-12.30

 

 

 

 

HET GOUDEN BOLTJE

DEN HOORN (NH)

Winterwandeltochten Texel

5-10 km *** 13.00-14.00
5 km *** 13.00-14.00

 

 

 

 

WANDELVIERDAAGSE HET GOOI

LAREN (NH)

2e Groepswandeling Wandelvierdaagse het Gooi

18 km *** 09.30

 

 

 

 

STICHTING ERVE KRAESGENBERG

LOSSER (OV)

Kraesgenbergtocht

5-10 km *** 10.30-13.00

 

 

 

 

WSV S.D.S. DEN HAAG

'S-GRAVENHAGE (ZH)

14e Jan Groentocht

 5-10-15-20-30 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GDL 013 SAPEURS POMPIERS HAMM asbl

Hall Omnisports, Rue de Hamm 157, L 1713 LUXEMBOURG-HAMM

5-10 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Chevetogne 

 

 

 

 

 

Adeps à Silly 

    

 

 

 

 

Smikkeltocht te Geulle (Nl)