bnl logo 2014.png

 

 

 

DECEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 3

DECEMBER – DECEMBRE – DEZEMBER 2016

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

WELLENSE BOKKERIJDERS VZW (2034)

Voetbalkantine KVK Wellen, Houtstraat, 3830 WELLEN (LIMBURG)

Mikmannentocht

4-6-12-15-20 km *** 08.00-15.00u

     

 

 

 

 

DE MIJNLAMP BERINGEN-MIJN VZW (2072)

Parochiezaal Stal, Kerstmisstraat, 3582 STAL-KOERSEL (LIMBURG)

Sint-Barbaratocht

4-6-12-20 km *** 07.00-15.00u

     

 

 

 

 

WSV LAND VAN RHODE VZW (3196)

IZOO, Dorp 50, 9860 OOSTERZELE (OOST-VLAANDEREN)

Wafelentocht

6-10-14-18-21 km *** 08.00-15.00u

    

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Zaal Heidelberg, Kasteelstraat 30, 8820 TORHOUT (WEST-VLAANDEREN)

Euraudax Torhout

25-50 km *** 09.00-14.00u

 

      

 

 

 

 

DE SLUISSTAPPERS VZW (4286)

Parochiezaal De Mispelaar, Paddegatstraat 53, 1880 NIEUWENRODE-KAPELLE O/D BOS (VLAAMS-BRABANT)

21e Antivriestocht

6-12-18-24 km *** 08.00-15.00u

      

 

 

 

 

DE MOTESTAPPERS KOEKELARE (5142)

CC Moere, Molenstraat 30, 8470 MOERE-GISTEL (WEST-VLAANDEREN)

Dijkentocht

5-10-13-17-20 km *** 08.00-15.00u

    

 

 

 

 

WATEWYSTAPPERS TIELT (5423)

Zaal Pax, Brouwerijstraat 42, 8720 MARKEGEM-DENTERGEM (WEST-VLAANDEREN)

Sinterklaaswandeling

6-12-18-24 km *** 08.00-15.00u

     

 

 

 

 

LES RANDONNEURS DU HAUT-ESCAUT (HT069)

Salle Paroissiale de Péronne, Rue du centre 56, 7640 PÉRONNES-LEZ-ANTOING (HAINAUT)

9e Marche de jour de la Saint-Nicolas et du vin chaud

5-10-15-20-25 km *** 08.00-15.00h

 

   

 

 

 

 

AREL’S MARCHE CLUB ARLON (LUX012)

Institut Sainte-Marie, Rue de Bastogne 33, 6700 ARLON (LUXEMBOURG)

Marche de la Knipchen

5-10 km *** 12.00-17.00h

 

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WSV FLAL

ST.NICOLAASGA (FR)

FLAL-wandeltocht

35 km *** 09.00
25 km *** 09.15

     

 

 

 

 

WSV DIDERNA-W.I.K.

DIEREN (GE)

Winterserie

15 km *** 10.00-12.00
10 km *** 10.00-13.00
5 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

CWSV PRINSES MARIJKE

GELDERMALSEN (GE)

41e Prinses Marijke Winterseriewandelingen

 25 km *** 09.00-11.00
5-10-15 km *** 09.30-12.30

 

 

 

 

 

H.W.U.

HENGELO (OV)

Sint Nicolaaswandeling

30 km *** 09.00-10.00
15-20 km *** 09.00-11.00
5-10 km *** 09.00-13.00

  

 

 

 

 

STICHTING WANDELEND HOEK

HOEK (ZE)

2e SWH Wintertocht

7-14-21 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

VVV GOEREE-OVERFLAKKEE

OUDDORP (ZH)

Ouddorpse Snertwandeltocht

25-35 km *** 08.00-10.00
10 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Wanderfreunde Siegperle te Kirchen Freusburg (D)