bnl logo 2014.png

 

 

 

NOVEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 27

NOVEMBER – NOVEMBRE – NOVEMBER 2016

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

20151027141985-walking-cover-2016_jpg-portrait.jpg

 

 

 

WSV DE RANSTUILEN RANST VZW (1017)

Gildenhuis Broechem, Pertendonckstraat 14, 2520 BROECHEM (ANTWERPEN)

Uilentocht - Winterwandeling regio Antwerpen

4-7-12-15-20-25 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

WIEKEVORSTSE STAPPERS (1053)

Café Sportbar Gemeentelijk Sportcentrum, Industriepark 3, 2235 HULSHOUT (ANTWERPEN)

10e Kempische Ardennen Wandeling

5-10-15-20-25-42 km *** 08.00-15.00u

 

     

 

 

 

 

WSV SCHORRESTAPPERS (1402)

APB De Schorre, Schommelei 1, 2850 BOOM (ANTWERPEN)

19e Aawe Kleiretocht - 9e Herdenkingstocht Wim Vanderbrigghe

7-10-15-21-28 km *** 08.00-15.00u

    

 

 

 

 

TORENVRIENDEN OOSTHAM (2041)

Kristoffelheem, Schoolstraat 10, 3945 OOSTHAM-HAM (LIMBURG)

Sint-Niklaastocht

5-7-12-18 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

 

WSV DE HEIKREKELS MAASMECHELEN (2047)

Wijkcentrum Opgrimbie, Hoekstraat 1, 3630 OPGRIMBIE-MAASMECHELEN (LIMBURG)

Bos- en Vijvertocht

4-6-12-18 km *** 07.00-15.00u

 

 

 

 

 

WSV DE LACHENDE WANDELAARS AALTER VZW (3003)

Gemeentelijke feestzaal Katershoek, IJzeren Hand 1, 9910 URSEL (OOST-VLAANDEREN)

Uilenspiegeltocht – Viggaaltocht

6-12-20 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

PADSTAPPERS GERAARDSBERGEN VZW (3135)

Parochiezaal, Grimmingeplein, 9506 GRIMMINGE (OOST-VLAANDEREN)

5e Sinterklaastocht

6-9-12-16-22-26-32 km *** 08.00-15.00u

    

 

 

 

 

WANDELCLUB TEMSE (3182)

Emiel Naudtszaal, Hof ter Elstlaan 1, 9140 ELVERSELE (OOST-VLAANDEREN)

Wandel Mee Dag

7-14-21 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

 

DE ZENNETROTTERS VZW (4022)

Parochiezaal Sint-Clemens, Zenneweg 8, 1980 EPPEGEM (VLAAMS-BRABANT)

Wintertocht B.P.W.C.

4-8-12-20 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

WANDELCLUB CRACKS WOLVERTEM (4130)

Gemeentelijke Fusieschool, Hoogstraat 40, 1861 WOLVERTEM (VLAAMS-BRABANT)

27e Herfsttocht

6-12-18-22 km *** 08.00-15.00u

 

 

 

 

 

INTERNATIONALE TWEEDAAGSE BLANKENBERGE VZW (5024)

Forum, Kerkstraat 66, 8370 BLANKENBERGE (WEST-VLAANDEREN)

28e Stormtocht

8-15-21 km *** 08.00-15.00u

     

 

 

 

 

DREVETROTTERS ZONNEBEKE VZW (5078)

OC ‘t Zonnerad, Tresoriersstraat 5, 8980 ZONNEBEKE (WEST-VLAANDEREN)

Warme Wijntocht

6-12-18-24 km *** 07.30-15.00u

 

 

 

 

 

VERDIGYM COLLINES FLOBECQ (HT003)

Ecole Communale Saint Sauveur, Rue des Combattants 24, 7912 SAINT-SAUVEUR (HAINAUT)

Marche de l’ACHO

5-8-14-20 km *** 07.00-15.00h

     

 

 

 

 

NOIR ET BLANC ROMSÉE (LG048)

Ecole Communale, Rue de l’Enseignement 1, 4624 ROMSÉE-FLERON (LIÈGE)

42e Marche de Saint-Eloi et Sainte-Barbe

4-7-12-18-25 km *** 07.00-15.00h

       

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU SAMOURAÏ (NA034)

Centre Culturel, Rue du Pirou, 5140 LIGNY (NAMUR)

6e Mémorial Jean-Jacques Gadisseur

3-6-12-20 km *** 07.00-15.00h

 

  

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WV BARGERMARKE

EMMEN (DR)

1e tocht Winterkwartet

30 km *** 08.30-10.00
20 km *** 08.30-11.00
15 km *** 08.30-12.00
5-10 km *** 09.30-13.00

 

 

 

 

WSV DE NATUURVRIENDEN

MERSELO (LI)

St. Nicolaastocht

15-20 km *** 09.00-12.00
5-10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WANDELKRING DIO HAAKSBERGEN

HAAKSBERGEN (OV)

Sint Nicolaaswandeling

30 km *** 09.00-11.00
15-20 km *** 09.00-12.00
5-10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GDL 127 SCHLËNNERFLITZER HOUSCHENT asbl

Centre Écologique et Touristique Parc Housen, Parc 12, L 9836 HOSINGEN

5-10-15-20 km *** 07.00-14.00h

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Lesves 

 

 

 

 

 

Adeps à Dorinne

  

 

 

 

 

Telethon à Villers Sire Nicole (F)